Skoči na vsebino

Ocene slovenskih moto trgovin


Climber

Priporočene objave

No,jaz s Promotorjem nisem imel nobenih problemov. Korekten odnos.

Pohvalil bi pa gospoda Compija in njegovo firmo,ter TSC Laba iz MB. :worship:

Compi mi je razstavil celo čelado,razložil vse do potankosti brez da bi pričakoval,da bom pol kaj sploh nabavil. Čez par dni nabavil N85. :D

Pri TSC Laba sem gledal škornje. Prodajalec mi jih je prinesel iz skladišča mali miljon brez kakršne koli nejevolje.Na koncu mi je obljubil,da bo pripeljal en model celo iz Litije. Pokliče me že kar naslednji dan. Pičim v MB in kupim škornje. :OK:

Zadovoljen!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LooLekSLO, pa si zahteval v trgovini šefa? (z očali, lastnik)...?

Zadnjič brskam po netu, slučajno najdem eno akcijo Motul olja, ko ti še oljni filter gratis dajo.. Bilo je popoldan, okoli tretje ure. Pošljem mail z naročilom, drugi dan ob osmih zjutraj je pa že poštar zvonil s paketom. Še bom naročal tam. Trgovina je pa SMmotocenter iz Solkana. :trance_27_notworthy:

koliko je bila pa poštnina?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okoli 5 evrov. Cent gor/dol.

Sem šel gledat na list. 5,04 evra

Popravljeno . Popravil motofrik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej,da še jaz podam svoje mnenje in sicer o DAINESE trgovini v Kozini. Torej kot največji noob sem prišel tja z namenom si kupiti novo motoristično jakno. Prodajalec me je lepo pozdravil, vprašal(na moje začudenje) kakšen motor peljem, ter me takoj usmeril k jaknam kjer mi jih je podajal ter seveda ob vsaki jakni posebej podal mnenje. Skupaj sva prišla do super jakne. Tudi razložil mi je, da je to lanski model in je zato 50% znižana ampak, da ni nobene opazne razlike med novim ter tem modelom katerega sem kupil( kakšen šiv drugače, žep na drugem mestu). Torej res še enkrat hvala prodajalcu( žal si nisem zapolnil imena) za strokovno in prijazno, mah kaki prijazno, PRIJATELJSKO svetovanje. Rade volje bom še kdaj šel tja in zapravil kakšen € ali 2. Res HVALA DAINESE KOZINA :worship: :worship:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakor sem prebral v zgornjih objavah nekateri niste zadovoljni s Promotor-jem iz Petrovč. Sam imam popolnoma drugačno izkušnjo. So ustrežljivi, korektni in prijazni, v trgovini se zmenit tudi za probno vožnjo z novo čelado,(kar v večina trgovin lahko samo sanjaš), servis je opravljajo korektno, pošteno, v dogovorjenem času in na konec koncev tudi cene niso prav pretirano visoke. Na splošno, zelo zadovoljen. :worship:

Takšne so moje izkušnje in z veliko verjetnostjo se bom še oglasil tam.

Pa lep pozdrav in srečno vožnjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mene je Promotor iz petrovč zelo razočaral. Sicer je že malo dalj časa nazaj pa vseeno. Hotel sem kupiti dva kopleta oblačil brez čelade za okoli 2000 evrov, pa sva se z boljšo polovico odločila za njih, ker so nama najbližji. Odšla sva v Petrovče in vse preizkusila, nakar ugotovima da nimajo hlač zame in škornjev za njo. Trgovec nama obljubi da bo v naslednjem tednu dobil robo. ko sva naslednji teden prišla oblačil še ni imel in je dejal da dobi v roku petih dni. Ta zgodba se je ponovila 3-krat. Potem sem mu dejal da ne morem več čakati ker greva na dalšo turo, pa mi je osorno odvrnil , da če bom hotel imeti bom že moral počakati. Od takrat naprej nisem bil pri njih, ker mislim da mesec nategovanja na koncu pa še tak odgovor je višek nesramnosti.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, če je trgovec tak, bi mogoče Pilko moral malo ukrepati, ali pa se vsaj zamisliti... Jaz sem bil tam samo enkrat, pa nisem dobil slabega občutka, bila pa sta oba -Pilko in trgovec (tak mali bolj).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne vem. Jst nekih blazno slabih izkusenj s Promotorjem nimam, sem pa tam redna stranka. Seveda imajo svoje dobre in slabe dneve, ampak v splosnem niso slabi. Do sedaj so mi se vse zrihtali v roku, razen tokrat, ko malo dolgo cakam na ene cordura hlace, ki sem jih nesel menjat.... Bo ze, vsaj enkrat se mi ne mudi. Posebej pa moram pohvalit Mateja, serviserja. :trance_27_notworthy: Car!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Grem na LPP in tam mi povedo,da sploh nebi rabil originala,ampak samo kopijo :eek::headbang:

Tko da sem učer zabil pol dneva in cca 50 eur za prazen nič,saj bi lahko kopijo poslali po faxu.Jest bi jim moral samo poslati izjavo!!ajajaj :whistle:

U glavnem,ODAR me je zelo razočaral.Pa tudi opravičili se niso :angry:

Ja,bejba noter pa je vredna greha :yea1::l_01::yea2::nono::pos:

Ne se sekirat..original boš moral pri ogledu dat zraven, ker ti oni drugega potem pošljejo...tako da..JA..rabiš original ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne se sekirat..original boš moral pri ogledu dat zraven, ker ti oni drugega potem pošljejo...tako da..JA..rabiš original ;)

Nop,ne rabiš originala(lahko je kopija),pregled mam pa tudi narejen.Sedaj mi samo še pošljejo novo homologacijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

ah...no,no...prou uredu pobči so...z njimi se da pa res zmeraj vse zmenit..:OK:

Tc-ju bi tudi jaz podelil čisto 10-ko....saj so naju z mojo ne dolgo nazaj kompletno oblekli od glave do pete. Pa še "ornk" popust sva dobila!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tc-ju bi tudi jaz podelil čisto 10-ko....saj so naju z mojo ne dolgo nazaj kompletno oblekli od glave do pete. Pa še "ornk" popust sva dobila!!!

zarad popusta so si prislužli tako oceno? :surrender:

sicer pa če jaz kaj vem, vsem dajo popust... :blink:

drugač pa mene tam vidijo tudi samo še takrat če reeeees morm it tja :wacko:

Popravljeno . Popravil pajkica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja sej lepo če se z njimi razumete, meni res niso, no. vedno k sm kej rabla sm mogla čakat 100 let. k sm kupovala čevlje so se mi pa sploh zamerli. pač nismo na isti valovni dolžini. majo pa fajn reči o tem pa ni dvoma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ja labi dam pa 10+. so me res lepo postregli in se mi posvetili (sej se vidi da sm vsa v zvezdicah :P). pa v kozini tudi fajn fantje. Tudi pr pignolotu v gorici, motomauro (po domače pr fašisu) v lučniku in pa ladybike v červinjanu so fajn.

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Laba 10+

TC 20 -

tud jaz sm dobu konkreten popust v TCju ampak odnos je za trgovino neprimeren še posebej, če imaš reklamacijo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TC    -10

Mi je prav žal, ampak jaz še vedno nimam luči za osvetlitev tablice. Imajo pa v TCju v zvezku mojo cifro že od julija. :whistle:

Tko da tudi od mene negativna za TC.   

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!