Skoči na vsebino

Ocene slovenskih moto trgovin


Climber

Priporočene objave

Tudi jaz bi pograjala TC. Ko sem bila prvič tam, je bil prodajalec zelo zatežen in "pameten", ravno toliko, da se ni drl zraven. Ko sem bila tam drugič, pa sem škornje samo od daleč pogledala, ko so mi jih že takoj začeli vsiljevat, da ne omenjam tega, kako ti prodajalci ves čas dihajo za vrat. Ničesar si ne moreš sam v miru ogledat. Tudi mene skoraj zagotovo v TC-ju ne bodo več videli. :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz bi pograjala TC. Ko sem bila prvič tam, je bil prodajalec zelo zatežen in "pameten", ravno toliko, da se ni drl zraven. Ko sem bila tam drugič, pa sem škornje samo od daleč pogledala, ko so mi jih že takoj začeli vsiljevat, da ne omenjam tega, kako ti prodajalci ves čas dihajo za vrat. Ničesar si ne moreš sam v miru ogledat. Tudi mene skoraj zagotovo v TC-ju ne bodo več videli. :angry:

Mene tudi najbolj moti, ko ti prodajalci cel čas dihajo za ovratnik, kot da sem lopov. Pusti človeka da v miru pogleda kar mu paše. :headbang: Plus te sem lani(2009) poleti dal cifro v primeru da dobijo kakpne skrajšane modele, no očitno jih v letu in pol niso dobili. No za konec pa še, ko je kolega nekaj dni po nakupu nesel nazaj hlače, ker so mu pri mednožju 'šli' šivi in so rekli da bodo v tednu urejene. Seveda po tednu dni nobenega glasu od njih, tako se prijatelj odloči obiskati TC, kjer ne vedo niča kaj se dogaja s hlačami. No po približno 2. mesecih konstantnega nategovanja sva jih prepričala da nama dajo nove hlače. :rolleyes:

Tako da TC ocena negativna nula :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi men dal nove hlače, jih nebi kritiziru! Do mene so fantje o.k.,pa tud prjatlco so dobr oblekl.

Ocene pa ne dam, ker je to kr neki , vsak bo hvalu svojo štacuno, pa tud če je v TUNGUZIJI !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi men dal nove hlače, jih nebi kritiziru! Do mene so fantje o.k.,pa tud prjatlco so dobr oblekl.

Ocene pa ne dam, ker je to kr neki , vsak bo hvalu svojo štacuno, pa tud če je v TUNGUZIJI !!

Pač želimo izvedeti, kje kupca jemljejo resno in kje ne.

V teh časih še vedno preveč trgovcev misli, da smo mi tu zaradi njih in ne obratno. 

Sem bil na avto triglavu, ni bilo nobenega zanimanja od prodajalcev, ko sem hotel kupiti kombinezon. Ja tamle lahko ga probaš mi je rekel potem pa nikogar nikjer. Sem ga oblekel, slekel in spokal ven. Če bi ga kupil tam, bi vzel 2 številki prevelikega. V kozini se je prodajalec potrudil in mi svetoval pravo številko in vse. 

Glede TCja pa zgleda, da te ne jemljejo resno če ne zapraviš vsaj 500€ za berika :)

Naprimer v Elisi se potrudijo, te pokličejo če kaj naročiš pa naj bo to akrapovič za 400€ ali pa gumjast čep oklepa za 2€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bil pa dva tedna nazaj v Labi , ker sem rabil hlače, jakno in škornje. Prišel v trgovino lepo pozdravil počakal in ne dočakal odzdrava, nato se malo ogledoval po trgovini in ker ni bilo nobenega odziva od dveh trgovcev sem lepo odšel iz trgovine.

Naslednji dan sem se ustavil v BS centru, kjer si je lastnik lepo vzel čas in mi vse razložil pokazal, in sem vse probal tudi na motorju. vse sem lepo kupil pri njemu in odšel zadovoljen, da se zna še kdo obnašat.

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi men dal nove hlače, jih nebi kritiziru! Do mene so fantje o.k.,pa tud prjatlco so dobr oblekl.

Ocene pa ne dam, ker je to kr neki , vsak bo hvalu svojo štacuno, pa tud če je v TUNGUZIJI !!

Dali? Kako dali??? pa saj je človek kupil nove!! Če so se strgale po enem tednu je bla reklamacija upravičena, in mora bit rešena v 45 dnevih. kako se rešujejo reklamacije je velik del ugleda štacune. če je to dvomesečno zezanje brez pravega odgovora, je to slabo. Če bi meli hlače na servisu pri proizvajalcu, bi enostavno pokazali papir in rekli ni več v naših rokah! Jaz vem da se lahko marsikaj zgodi in zalomi, motiti se je človeško, ampak v tem primeru niso človeku dali popolnoma nič.

Pr vsaki stvari je tako, eni se najdejo v enihm, drugi v drugih štacunah. Če sm v btcju, grem ziher en krog tudi po TCju. še zmer je to velika in dobro naložena štacuna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v TC ne grem nikoli več, ker so kr neki.

lp

Spoštovani,

Prosim, da ste objektivni pri svojih ocenah, večkrat smo se obrnili na kritike preko zasebnih sporočil z namenom, kaj je resnično narobe, a le približno 10% nam je odgovorilo. Še enkrat torej apeliram na vse, ki s postrežbo pri nas niso bili zadovoljni, da svoje nezadovoljstvo sporočijo kar na mail info@tc-motoshop.si. Tarnanje, da je nekdo nezadovoljen zaradi tega, ker ni dobil popusta, ki si ga je zamislil, nima prav nič s kvaliteto postrežbe. Odgovori, kot je ta, da smo kr neki, osebe, ki ima le 12 objav, pa ne bomo smatrali za resne kritike, saj so več kot prozorni in je jasno kdo jih piše in izkorišča ta medij za neosnovano kritiko. Zatorej, vse še enkrat naprošam, če ste bili z našo postrežbo nezadovoljni, napišite svojo kritiko na mail: info@tc-motoshop.si. in potrudili se bomo, da bomo svojo napako tudi popravili.

Rado

TC Moto shop

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Dainese na Kozini so fantje res v redu.

(Nena v Sistiani tudi, vendar to že ni več SLO mototrgovina...)

Ceprav je v Sistiani vec slovencev kot v Koprutongue.gif

Tnx!smile.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tc-ju bi tudi jaz podelil čisto 10-ko.... v ponedeljek po telefonu naročil plastična pokrivala za nosilno ploščo in evo danes mi je poštar že dostavil :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni, kljub temu, da sem na forumu in v motociklizmu nov in ne vem prav dosti o opremi in motociklih, bi omenil, da sem letos februarja obiskal precej trgovin, saj sem zase in punco iskal kombinezona, čeladi in ostalo opremo. Ugotovil sem, da je izbira ogromna, a so v večini trgovin do manj poučenih strank trgovci odklonilni oz. te ne jemljejo resno.Sem bil pa zelo prijetno presenečen, nad odnosom in ponudbo v mariborskem avto triglavu. Sprva nisem gledal Daineseve opreme, saj spada v višji cenovni razred, ampak sem se lahko zelo dobro dogovoril z trgovcem za ugodno ceno in tudi svetoval mi je odlično. Tako, da sem na koncu kupil Dainese kombinezona, rokavice in škornje ter Shoei čeladi, po ne zelo visoki ceni in sem zelo zadovoljen z vsem. Predvčerajšnjim sem se vrnil tudi po smučarski čeladi in rokavice. Nebi rad neupravičeno obrekoval kogarkoli ( vsak ima slab dan ), ampak v mariboru so vsaj po mojih izkušnjam fantje ustrežljivi in profesionalni, oprema Dainese pa vsaj po mojih izkušnjah vrhunska.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spoštovani,

vljudno prosim, da nam sporočite datum in približno uro vašega obiska, da med prodajalci lahko ugotovimo, zakaj je do navedenega prišlo. Skušamo namreč zagotavljati najvišji nivo usluge, zato je navedeni dogodek nedopusten.

Hvala za razumevanje in iskreno opravičilo za nreprijetno izkušnjo.

Boštjan

težko povem datum ker je to cca 3 tedne nazaj . ura je bila okoli 12h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leteči!

Vidiš, tukaj se pa ne morem strinjati s teboj. Oziroma bom zapisal, da je v večini primerov povsod enako. "Za malo denarja, bolj malo muzike", je pregovr, ki še kako drži. Seveda so izjeme, a te so res redke!

Izkušen motorist, kot si ti, bi se moral zavedati, da rokavice za 30€ so le za v predal, al pa za na kavo 3 x na let!

Ostali "kralji"!

Kako to mislite, kupec je kralj? Kraljevine v Sloveniji že dolgo več ni. Baje je demokracija... Torej, jaz pričakujem spoštljiv odnost tako od prodajalcev, kot tudi od nas kupcev.

Tisti, ki pa že na vratih misli, da je kralj, zato ker nekaj kupuje, bo pa v večini primerov ostal razočaran, saj tisto svojo krono vidi le on sam!

Predlagam tistim, ki verjamejo v svojo plemiško kri (ob nakupih, da ne bo pomote), že ob prihodu v trgovino jasno in nedvomljivo sporočijo prodajalcu svoj dvorniški status.

pa brez zamere...

Popravljeno . Popravil bladzo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Doslej sem imel odlične ali vsaj "zelo dobre" nakupovalne izkušnje v sledečih prodajalnah:

- TSC LABA

- TC Motoshop

- AS Domžale

- Avto Triglav Maribor

- AC-mobil Ljubljana

- TRG ("uvoznik" za Louis)

- Pintar Racing Service

- Habat Moto Center (ko je še obstajal)

Korektne, z nekaj spodrsljaji izkušnje sem imel v:

- Nova motolegenda (Ducati)

Kakih ekstra slabih izkušenj ni bilo, sem si pa ene dvakrat privoščil dokaj na zabavljaški način reševati kak problem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sm zelo zadovoljen z tc-jem, sm kupil skoraj vse pri njih razen motorja, sicer je pa tudi res da nemorem govorit kakšen, je njihov odnos v primeru reklamacij, saj teh še nisem imel, in upam da jih tudi nebom.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leteči!

Vidiš, tukaj se pa ne morem strinjati s teboj. ////////////al pa za na kavo 3 x na let!

Ostali "kralji"!

Kako to mislite, kupec je kralj? Kraljevine v Sloveniji že dolgo več ni. Baje je demokracija... Torej, jaz pričakujem spoštljiv odnost tako od prodajalcev, kot tudi od nas kupcev.

Tisti, ki pa že na vratih misli, da je kralj, zato ker nekaj kupuje, bo pa v večini primerov ostal razočaran, saj tisto svojo krono vidi le on sam!

Predlagam tistim, ki verjamejo v svojo plemiško kri (ob nakupih, da ne bo pomote), že ob prihodu v trgovino jasno in nedvomljivo sporočijo prodajalcu svoj dvorniški status.

pa brez zamere...

bladzo, s temle se pa tudi jaz gladko s teboj strinjam!!

Enako velja za prodajalce!

Samovšečneži bodo propadli! pa naj bojo to kupci ali prodajalci.

Je pa še nekaj. Da kraljevine že dolgo ni več. Demokracije pa še manj!

Kdor ne verjame, naj pogleda dnevni časopis in 24UR (lahko tudi "zvečer".)

V glavnem se kar strinjam. Tržišče je prasica. :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leteči!

Vidiš, tukaj se pa ne morem strinjati s teboj. Oziroma bom zapisal, da je v večini primerov povsod enako. "Za malo denarja, bolj malo muzike", je pregovr, ki še kako drži. Seveda so izjeme, a te so res redke!

Izkušen motorist, kot si ti, bi se moral zavedati, da rokavice za 30€ so le za v predal, al pa za na kavo 3 x na let!

Ostali "kralji"!

Kako to mislite, kupec je kralj? Kraljevine v Sloveniji že dolgo več ni. Baje je demokracija... Torej, jaz pričakujem spoštljiv odnost tako od prodajalcev, kot tudi od nas kupcev.

Tisti, ki pa že na vratih misli, da je kralj, zato ker nekaj kupuje, bo pa v večini primerov ostal razočaran, saj tisto svojo krono vidi le on sam!

Predlagam tistim, ki verjamejo v svojo plemiško kri (ob nakupih, da ne bo pomote), že ob prihodu v trgovino jasno in nedvomljivo sporočijo prodajalcu svoj dvorniški status.

pa brez zamere...

Bladzo poglej za artikel ki sem ga kupil bi dobil pri konkurenci ceneje....dejansko je bil v primerjavi z ostalo ponudbo drag pa vendar me je tisto več kar je nudil prepričalo kot tudi zagotovilo prodajalca da gre za kvaliteten izdelek. Me fantje v TC-ju poznajo in so bili seznanjeni za kaj bo izdelek uporabljen, zato bi bilo korektno da me s svojimi informacijami ne bi zavajali le v cilju povečevanja prometa.

Ne pričakujem da bom tretiran kot kralj, ampak si želim le pošten in korekten odnos.

Glej, brez zamere vem da ne moreš pljuvati v lastno skledo.....

LP

Grega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidiš, jest sem pa lih kontra od tebe :unsure:

ne maram, ko vstopim v štacuno, da vsi butnejo v mene :unsure:

5, 10 minut, da si malo ogledam, potem se lahko začnemo menit.... :kva1:

js sm pa še bolj kontra od tebe... nj me pustijo 5, 10 minut, da si naberem stvari, pa tud pol si želim, da me pustijo pr mir, ko vn nosm stvari :lol:

sicer pa ... načeloma sem v vsaki trgovini, kar v redu postrežen ... včasih se moramo vprašati, ali smo sami taki, da nas trgovci ne jemljejo resno :?

mogoče je treba narediti kompromis pričakovanj in dejanskega stanja ... priti v trgovino in reči... js sm kralj ... vi od mene živite ... malo smešno, kajne :lol:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim, če svoje ocene utemeljujete – tako kot smo vas lepo prosili že neštetokrat.

Individualne spore rešujte najprej preko mailov, ki so vam jih iz prodajaln posredovali in šele v primeru neuspešnega reševanja zagate s prodajalcem objavljajte konkretne probleme na forumu.

Če kdo potrebuje uradni kontakt za pritožbe, pa ga na spletu ne najde, mu lahko pri iskanju pomagamo mi.

»Kr neki« in podobne komentarje bomo v prihodnje sankcionirali in ne samo brisali.

Note: Pritoževanje, da vas ob vstopu v trgovino nihče ne upošteva, počasi postaja tečno – eni zatrjujete, da vam je skrajno neugodno, če vam dihajo za ovratnik in želite v miru pogledat police, drugi se pritožujete, ker vas takoj ob vstopu v trgovino prodajalci ne oblegajo. Ergo - zaradi različnih potreb stila strežbe je debata nesmiselna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa še nekaj o TC.

Specificirano kritiko sem poslal na zahtevan mail in dobil tudi zelo izčrpen odgovor. Predvidevam, da odgovarja nekdo od vodilnih, in je kritiko sprejel in jo klasicificiral za nedopustno.

Sam smatram, da kdor prizna mu je pol odpuščenega. Z gospodom R. sva se lepo zmenila in:

V to trgovino bom spet šel in v primeru večjih nakupov prosil za sodelovanje gospoda R:

lp

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...BS centru, kjer si je lastnik lepo vzel čas in mi vse razložil pokazal, in sem vse probal tudi na motorju. vse sem lepo kupil pri njemu in odšel zadovoljen, da se zna še kdo obnašat.

...dam še jst en velik + BS centru...vedno odidem zadovoljen :D ...ponudbo storitev pa so od časov HMC-ja le še dvignili...spet pravi ljudje na pravem mestu... :OK:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa še malo pohvalimo, da ne bomo samo pljuvali v tejle temi.

Srčno rad bi pohvalil BS center na Šmartinski 199 v Ljubljani!! :worship:

Že prej smo z družbo hodili kupovat, ker je bil Habat korekten in ugoden. Trgovina v "novi preobleki", pa je svojo dejavnost še krepko nadgradila!

Posebno pa bi izpostavil prodajalca Matjaža, ki je, pa če prideš na ogled, ali po "letno fasingo", na zavidljivem nivoju in je lahko za zgled ostalim prodajalcem! Je strokoven, ni vsiljiv in predvsem človeški, z izostrenim "posluhom" za zahtevno stranko.

Najpomembnejše pa je, da v tem salonu nisem imel nikoli občutka, četudi sem le pasel firbec, da bi bil nezaželen, kaj šele odvečen, kar pa je "vstopnica" za ponovno vračanje v trgovino!

Srčen motorist, ni le kupec ob vsakem obisku trgovine. Ta s prodajalci rad izmenja mnenja in izkušnje, da je na tekočem z novitetami in ko je čas, nabavi tisto, kar mu ponuja (prijazna) trgovina. In tega se bodo morali naučiti vsi, ki bodo želeli v tržnem gospodarstvu preživeti.

Želel sem le pohvaliti trgovino in prodajalca, ki sta si to s svojim odnosom zaslužila!

Posebno pohvalo :worship: pa bi rad poklonil tudi AS moto center v Trzinu in AC-Mobil-u moto center (Jožetu) na Baragovi ul. v Ljubljani!! :worship:

Skratka, to so prodajalne, v katere se bomo s prijatelji vedno radi vračali v nakup! - Morda pa tudi na ogled?!

In da ne bo pomote. To ni pohvala na "sponzorski" podlagi, ampak so si to pohvalo s svojim delom sami zaslužili!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz bi rad izrekel pohvalo. V KMC Yamaha na Dolenjski cesti v LJ sem se odpravil po nakupih ... Pravzaprav me je prisilila na pot reklama na Motosvetu. Čeprav sem že dvakrat tam kupoval Dragging hlače, je šele v tretje šlo kakor je treba.

Skratka, prijazni šef mi je našel številko, barvo in na koncu dal izdaten popust, iz trgovine sem odšel več kot zadovoljen.

Naslednjič pridem z boljšo polovico, da najde še kaj za sebe ;-)

Hvala in se vidimo !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!