Skoči na vsebino

Ocene slovenskih moto trgovin


Climber

Priporočene objave

trdim ,da je večina trgovcev v sloveniji z moto opremo preveč napihnjena in mislijo ,da so samo oni na tem svetu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No še moje izkušnje ker ravno gledam za nov motor ter sem kupoval pri vseh omenjenih opremo:

 

TC - dejansko so zraven šihta ampak izgleda da imajo preveč strank saj kljub 10min ogledovanju motorjev, opreme itd. ne pristopi nihče (pa ni bila gužva).Ko nekoga dobiš pa ti dejansko bolj slabo svetuje. To se je dogajalo redno zato verjetno tam ne bom kupoval če ne bo res nekaj kar drugje nimajo v kar dvomim.

 

BS - le nekaj stran takoj ko stopiš v trgovino prijazna postrežba in prodajalci. Vedno takoj kdo pristopi. Npr. včeraj se je zgodilo da mi je prodajalec rekel naj počakam nov model motorja in tega ki ga imam vozim do zime. To je zame "dodana" vrednost, da se kupec vrne ne pa da ti vsiljuje nekaj kar ve da bo čez nekaj mesecev novejše, boljše....zagotovo se tja redno vračam.

 

Louis - na začetku skoraj vseskozi tam ampak kljub "poceni" robi zagotovo tam razen kakšnih čistil, manjših zadev ne kupim več obutve,jakne itd. Kar se odnosa tiče je nekje v sredini (beri: odvisno od gužve)

 

Palma (Kočevje) - kar se "robe" tiče super(jakna s katero sem imel manjšo nesrečo(beri zlom ključnice) še vedno drži in se ji komaj kaj pozna). Zdi se mi pa premalo izbire. Glede odnosa lahko rečem da je ok in tudi "zment" se kaj da.

 

To je to kar se mojih izkušenj tiče.

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Louis poceni pa še kar dobra roba. Kupujem preko spleta in v trgovini v Gradcu. Sem zadovoljen.

 

KMC ne grem nikoli več

 

TC Motoshop ne grem nikoli več

 

Yogi solidno, malo izbire, zadovoljen.

 

Promotor včasih če je sila kupim potrošni material, zadovoljen

 

Compaq kupil čelado inredni servis le te, zadovoljen.

 

 

SLO specializirane moto trgovine so dražje, kot Louis.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

BS - le nekaj stran takoj ko stopiš v trgovino prijazna postrežba in prodajalci. Vedno takoj kdo pristopi. Npr. včeraj se je zgodilo da mi je prodajalec rekel naj počakam nov model motorja in tega ki ga imam vozim do zime. To je zame "dodana" vrednost, da se kupec vrne ne pa da ti vsiljuje nekaj kar ve da bo čez nekaj mesecev novejše, boljše....zagotovo se tja redno vračam.

 

 

za ker motor gre?

 

Popravljeno . Popravil jozexj6
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No glede tc motoshop do sedaj nimam pripomb, vse so mi takoj poslali po pošti, komunikacija preko maila.

 

BP.

 

Verjetno nastopi problem, če se kaj naroča, kar je odvisno od dobavitelja in spomina prodajalca :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No glede tc motoshop do sedaj nimam pripomb, vse so mi takoj poslali po pošti, komunikacija preko maila.

 

BP.

 

Verjetno nastopi problem, če se kaj naroča, kar je odvisno od dobavitelja in spomina prodajalca :)

 

Tudi jaz: v TC Motoshopu do sedaj vedno korektno, nazadnje nekaj dni nazaj pa vrhunsko (Igor), za - po telesnih dimenzijah - res zahtevnega kupca z veliko tekanja do skladišča in nazaj, svetovanja in pomerjanja.

 

Yogi - malce manjša izbira (Polo), a vedno strokovna in prijazna postrežba, to povsem velja tudi za servis.

 

Lojze - IMHO se roba enake (dobre) kvalitete v SLO dobi za enak, če ne manjši denar, pofl je pa poceni vsepovsod. Občutek, da prodajalec želi zgolj prodati in ne nujno tudi ustreči željam in potrebam kupca.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi pri meni je vzorec podoben.

 

KMC - katastrofa

TC - delno do pretezno ok

Compaco - odlicno

BS - odlicno

Popravljeno . Popravil Dant3
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trdim ,da je večina trgovcev v sloveniji z moto opremo preveč napihnjena in mislijo ,da so samo oni na tem svetu....

 

Se podpišem pod to izjavo, ker nekateri res tako mislijo!

 

MOTO NAUTIKA je daleč najslabša trgovina. Nobenega odnosa do strank! Kolikor se spomnim ni bilo mogoče plačevat z kartico, češ ker oni potem plačajo provizijo ... itd. Bedarija!

 

BS CENTER tam nisem bil osebno, sem pa naročil pri njih GoPro zadevo in je bilo res expresno urejeno preko pošte in prijazno po telefonu.

 

AUTOCOMMERCE Avto Triglav Maribor : kupoval sem Dainese rokavice in prodajalec si je res vzel čas. Ni mu bilo težko odpirat škatl, ko sem pomerjal rokavice (več vrst in modelov).

Prav tako je na koncu brez težav mi dal še nekaj popusta. Vsekakor se bom tja še vrnil!

 

KMC imam dobro izkušnjo, predvsem komuniciram z Matjažem, tako da zaenkrat nimam pripomb.

 

Načeloma ne maram tega, da še vrat ne zaprem pa me prodajalec že okupira. Dejansko vem po kaj pridem in potem ko se želim z njim posvetovat pričakujem sproščen pogovor in morda še kakšen nasvet, ne pa da že v njegovem (prodajalčevem) glasu čutiš nervozo z namenom - "ne gnjavi, ker imam malco"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(Med drugim)

BS Center mi = ZAKON!!!

 

Zadovoljen! Vedno!  :worship:  (Dolgoročna naložba!!) :yes:

Popravljeno . Popravil moto rider
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri Tc sem teden nazaj kupil škornje. Dva trgovca sta se resnično trudila, letala po stopnicah po druge barve in št. Vzela sta si čas (izmenično) Škornje sem kupil, a sem trgovino zapustil z občutkom, da so res pravi trgovci, saj dajo vse od sebe ,da ne odideš praznih rok.

Zmotilo me je dejstvo , da imajo o konkurenci samo slabo mnenje !
Yogi je fant ,ki se trudi na vse pretege in rad prisluhne želji kupca, so pa cene nekaterih stvari resnično previsoke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En kolega se zanima za novo Californio Guzzi in sva šla pogledat motor na Avto Triglav ( Autocommerce) Dunajska 122. "Salon" je grd in prazen, samo en Stelvio!!!!Prodajalec je bil preveč zaseden s surfanjem po netu, da ko sva vprašala tudi pogledal naju ni. Mogoče je čas, da si poišče novo službo! 

Italija ni daleč in kolega bo naročil Californio v Italiji! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri Tc sem teden nazaj kupil škornje. Dva trgovca sta se resnično trudila, letala po stopnicah po druge barve in št. Vzela sta si čas (izmenično) Škornje sem kupil, a sem trgovino zapustil z občutkom, da so res pravi trgovci, saj dajo vse od sebe ,da ne odideš praznih rok.

Zmotilo me je dejstvo , da imajo o konkurenci samo slabo mnenje !

Yogi je fant ,ki se trudi na vse pretege in rad prisluhne želji kupca, so pa cene nekaterih stvari resnično previsoke.

 

zanimivo, jaz sem bil lani v TCju... kupoval novo opremo... in ko sem prišel do škornjev, mi je dal vzorčen model in šel, jaz pa tam sedel ko bimbo. Tudi ko sem imel reklamacijo (ne po nijhovi krivdi, temveč proizvajalčevi), so me na prvo žogo obsodili da sem jaz to naredil, dokler se en fant ni potrudil in ugotovil kaj in kako ... V "opravičilo", so mi obljubili zastojn mehanizem za kufer... ko sem ga prišel menjat ne duha ne sluha o tem da bi bilo karkoli zastonj, pa sem lepo mirno plačal tisto kar sem kupil...  :whistle:   

 

v KMCju pa čisto nasprotna slika, in edino kar lahko rečem je  :worship:  :worship:

 

zaključek: občutek sem imel kot da sem nek mulo ki je prišel po opremo, čeprav sem kar nekaj gnara tam pustil (pa nisem zahtevna stranka), ampak vseeno bom še šel kaj nabavit v njihovo trgovino  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa moram pohvaliti Delta team v Krškem. Super prodajalci, res da nimajo tako veliko ponudbe kot v TC-ju ali KMC-ju, se pa za stranko zelo potrudijo tako kot pri nakupu kot v primeru morebitne reklamacije. Ko je punca kupovala čelado ji je na glavo lepo sedla samo ena id ixs-sa. Po nekaj dne ugotovima da ji sistem za napihovanje ličnic ne dela, odnesem nazaj, vendar žal niso imeli iste čelade na zalogi, naročiti jo je bilo treba iz švice, nama se je pa mudilo v črno goro. Pa prodajalec sam predlaga da če zadeva ni preveč moteča, prinesem čelado po črni gori nazaj, mene pa bo čakala nova. In tako je tudi bilo. Letos se je spet pojavil problem, sončna zaslonka se ne spušča. Spet odnesem nazaj. Brez vprašanj vzamejo čelado pošljejo v švico. Čez dober teden dobim novo čelado nazaj. O kvaliteti čelad, se bi dalo debatirati, vendar odnos do stran imajo pa super :OK:

 

Kar se pa tiče TC-ja, se pa pridružujem že mnogim do sedaj. Dokler kupuješ je odnos korekten, v primeru reklamacij, pa porazen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tc motoshop - k sm šou sam notr sprašvt po univerzalni ročici sklopke, me noben ni pogledu 10 minut (pomoje zato k si je mislu lej ga še enga mulca k neve kaj hoče). Pol se je pa začel... najdem prodajalca, povem mojo težavo, on pa začne men razlagat da univerzalne ročice ne obstajajo, pelje me do usazga v salonu in mi pokaže da ma usak drgačno. Ko mu omenm da ma bs center univerzalne ročke se strese in reče, da v to močno dvomi. Skratka porazno...

 

Kmc - odvisno na koga naletiš. K sm kupvou opremo je Matjaž lepo use svetovou, prnesu druge modele, številke in tako naprej. Enkrat prej sm kupvou čelado pr njih, prodajalka (nevem imena) si je lepo vzela čas, pokazala različne modele, velikosti. Tko da same pohvale, sam tist drugi prodajalec je mal kriza...

 

BS center - Šou sm uprašat za prej omenjeno ročico sklopke. Prodajalec mi je lepo pokaze te univerzalne zadeve, povedu ceno 100€ na komad in mi svetovou nj kupm original od aprilije, bo 2x cenej. Pošten prodajalc. Pr njih sm kupu tut rokavice, uzel so si čas. Super trgovina

 

Avto triglav - Žalostno, da so pooblaščeni serviserji in ne morjo dobit dela za aprilio. Nebi reku da gre za star motor, ampak motor je letnik 2010. Nakonc sm sam najdu številko ročice in jo naroču prek spleta. Pa še prodajalec v salonu... Sramota da taki delajo, mene osebno bi blo sram met tazga zaposlenga. Porazno

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LABA btc...same pohvale. Prodajalec prijazen in nevsiljiv. Izbira opreme je odlična, popusti tudi! Tako da se naslednjič tja še vrnemo ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tc motoshop - k sm šou sam notr sprašvt po univerzalni ročici sklopke, me noben ni pogledu 10 minut (pomoje zato k si je mislu lej ga še enga mulca k neve kaj hoče). Pol se je pa začel... najdem prodajalca, povem mojo težavo, on pa začne men razlagat da univerzalne ročice ne obstajajo, pelje me do usazga v salonu in mi pokaže da ma usak drgačno. Ko mu omenm da ma bs center univerzalne ročke se strese in reče, da v to močno dvomi. Skratka porazno...

 

Kmc - odvisno na koga naletiš. K sm kupvou opremo je Matjaž lepo use svetovou, prnesu druge modele, številke in tako naprej. Enkrat prej sm kupvou čelado pr njih, prodajalka (nevem imena) si je lepo vzela čas, pokazala različne modele, velikosti. Tko da same pohvale, sam tist drugi prodajalec je mal kriza...

 

BS center - Šou sm uprašat za prej omenjeno ročico sklopke. Prodajalec mi je lepo pokaze te univerzalne zadeve, povedu ceno 100€ na komad in mi svetovou nj kupm original od aprilije, bo 2x cenej. Pošten prodajalc. Pr njih sm kupu tut rokavice, uzel so si čas. Super trgovina

 

Avto triglav - Žalostno, da so pooblaščeni serviserji in ne morjo dobit dela za aprilio. Nebi reku da gre za star motor, ampak motor je letnik 2010. Nakonc sm sam najdu številko ročice in jo naroču prek spleta. Pa še prodajalec v salonu... Sramota da taki delajo, mene osebno bi blo sram met tazga zaposlenga. Porazno

 

 

Za kmc lahko potrdim iste izkušnje. Tadrug je tko tko, vedno je nekako na brzino me odpikal, nekaj napol, Šefe pa kapo dol, postregel kot se zagre. Če bi imeli vse firme, ki jih nosim/uporabljam, bi vse kupil pri njemu. Tudi BS je zelo ok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz osebno sem bil pa zelo nezadovoljen z AMH Vomberger. Pri njih sem namreč kupil rokavice in po parih dnevih uporabe mi je na prstu počila po šivu. Seveda sem jo poslal nazaj v Kranj in zahteval menjavo in kaj se je zgodilo? 3, skoraj 4 mesece sem čakal, da sem jih dobil nazaj, vmes pošiljal meile, a odgoora sploh ni bilo in potem, ko sem že skoraj nabavil druge in na te pozabil, prinese poštar domov rokavice, čez rdečo barvo s črnim cvirnom zašito, ampak zašito pa tako, kot bi jih jaz sam, ki sem strojnega foha, tako da od takrat AMH Vomberger za mene ne obstaja več.  :BUA:  :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

BS same pohvale, vedno ko sem tam grem s polno vrečo domov. Pridem pa ponavadi samo po malenkost. :kva2:  :OK:  :OK:  :OK:

 

MotoBee Ljubljana - Kupoval opremo tam, malo zgubljeni prodajalci, vse sem si znosil v kabino in iz kabine sam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

v petek spet obiskal KMC in pustil dinarčke tam. sicer sem se že prej prek spleta pozanimal in se odločil kaj bom vzel in vendar me je gospodična prepričala, da sm vzel jakno ISKANDER namesto AIRMESH EVO, ki mi je lepše stala pa tud mau lepš zgleda (za njih je verjetno bistveno, da je bla 20 EUR dražja in da je kupec zadovoljen, ko pusti denar tam). važno je da mi je prav svetovala glede številk, ker bi si vzel prevelko robo, kar jaz ponavadi storim. tako da :OK: za gospodično, ki me je vztrajno naslavljala z "gospod", tako da sm se počutu za v penzijo. zraven jakne sm vzel še draggin jeans v KTM barvi, tako da sm opremljen za vožnjo po 35+ stopinj. v KMC še pridem. oboje je blo že preizkušeno včeraj čez dan in moram povedat, da je razlika ogromna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LABA definitivno.

Ledrast kombenizon+ tank torba- oboje z občutnim popustom. Mehki ščitniki s kevlerjem za hlače, ki sem jih dala delat po meri tudi. Aja!! Seveda! Letos zamenjala še škornje in nabavila rokavice. Pa dežni kombenizon tud iz Labe. Z ogromnimi pousti in tako kot pravi _luke_ - definitivno nevsiljivo za razliko od "nadpametnega" TCja in zame predragega KMCja. Super. In njihove outlet cene so res outlet za razliko od Kozine, kjer se mi cene zdijo čisto regular.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Še moje mnenje o nekaj trgovinah:

 

Motocenter Yogi: Pri njih kupujem predvsem preko interneta/maila in jih lahko samo pohvalim. Hitri ustrežljivi, vedno najdejo kar rabim, cene ugodne, nimam še slabe izkušnje. Letos bil tutdi enkrat pri njih v trgovini, trgovec prijazen, ve kaj prodaja in kako se zadevam streže.

 

BS Center: Kupil škornje Sidi Charger, trgovca oba zelo dobra in ustrežljiva, poizkusil več parov škornjev in vse sem lahko brez problema sprobal na njihovi tenerejki v salonu, na koncu dobil še popust. Nimam pripomb.

 

TC Motoshop: Tam bil 2x, obakrat sem se kar načakal da je kdo prišel do mene in vprašal če rabim pomoč, po tem iskanje izdelaka v skladišču 15min ker ga ni na policah,... Dobil sem občutek da če ne kupiš za več kot 100€ se pač nimajo časa ukvarjati s tabo.

 

SuperGuma.si: Cene gum so zelo ugodne, ampak traja da jih dobiš. Jaz sem jih naročil 20. avgusta in jih še vedno nisem dobil. Prvi klic tja in izvem da se je odhod tovornjaka prestavil in da jih dobim čez 14 dni, 18. septembra. Danes gum še vedno ni, kličem spet in izvem da je tovornjak že prišel ampak mojih gum ni bilo na njem... Tako da če naročate gume od njih jih naročite prej, da jih nujno rabite.

 

Lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SuperGuma.si: Cene gum so zelo ugodne, ampak traja da jih dobiš. Jaz sem jih naročil 20. avgusta in jih še vedno nisem dobil. Prvi klic tja in izvem da se je odhod tovornjaka prestavil in da jih dobim čez 14 dni, 18. septembra. Danes gum še vedno ni, kličem spet in izvem da je tovornjak že prišel ampak mojih gum ni bilo na njem... Tako da če naročate gume od njih jih naročite prej, da jih nujno rabite.

 

Lp!

Ko sem zase gledal imajo najdražje gume. Pol pa ne vem  :mellow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!