Skoči na vsebino

Ocene slovenskih moto trgovin


Climber

Priporočene objave

No, da ne bi o Vrhniki  :grrr

 

Drugače pa sem imel jaz v TCju drugačno izkušnjo. Po 20 minutah ni bilo prodajalca. Skoraj nobene stranke, prodajalci viseli na pultu

to da je Vrhnika vas vedo vsi, ampak da je BS na vasi to pa mislim , da je malo pretirano. Tabla , ki označuje konec Ljubljane je precej naprej od trgovine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to da je Vrhnika vas vedo vsi, ampak da je BS na vasi to pa mislim , da je malo pretirano. Tabla , ki označuje konec Ljubljane je precej naprej od trgovine.

 

mah, pust; bv razlagat ;)

BS je kul; zarad prodajalca (pa tud robe je včas dost na izbiro po ugodnih cenah); enega, ki je že vsa leta tam, še iz časov habatove trgovine. ne bom ga imenoval, ampak ma pristop, znanje in motiviran je. v bistvu sem največ dinčkov nesel tja.

TC ... mah, velik na izbiro, če veš kaj rabiš, greš in kupiš; da bi mi kdorkoli tam kej svetoval ... nit ne rabim nit ne pričakujem.

KMC - fail; totalen. zmeda od robe, zmeda od personala. na testno vožnjo še kar čakam. v bistvu ne več, ker sem se zmenil drugje.

Laba v BTCju . vse štima, preseneča me da je trgovina ob mojih treh obiskih bla prazna. roba pestra, cene smiselne, postrežba okej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah, pust; bv razlagat ;)

BS je kul; zarad prodajalca (pa tud robe je včas dost na izbiro po ugodnih cenah); enega, ki je že vsa leta tam, še iz časov habatove trgovine. ne bom ga imenoval, ampak ma pristop, znanje in motiviran je. v bistvu sem največ dinčkov nesel tja.

TC ... mah, velik na izbiro, če veš kaj rabiš, greš in kupiš; da bi mi kdorkoli tam kej svetoval ... nit ne rabim nit ne pričakujem.

KMC - fail; totalen. zmeda od robe, zmeda od personala. na testno vožnjo še kar čakam. v bistvu ne več, ker sem se zmenil drugje.

Laba v BTCju . vse štima, preseneča me da je trgovina ob mojih treh obiskih bla prazna. roba pestra, cene smiselne, postrežba okej.

Meni je Laba isto uredu, sam en prodajalc (izrazito zasavsko narečje) mi je preveč zatežen. BS je zakon, tok k si tm časa uzamejo zate si ga redko kje (kkšn KMC še).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam zelo razočaran nad TC-jem. Prišel večkrat tja, če maš srečo pride trgovec do tebe in te gleda kot tele v nova vrata. Nadaljuje z vprašanjem: "JA?".

 

Katastrofa, med pogovorom skoraj da zaspijo, se jim ne da kaj preveč pogovarjat če ne pokažeš "tavijolčnega". (gotovino:))

 

Po tem takem, se obrnem ker me mine da bi tam sploh kaj kupoval..

 

Lp,S.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TC. danes bil zopet tam (traba ponucat darilne bone). na momente zopet 3je prodajalci okoli tebe. spet kar kol primeš v roko ti paše... strokovnost 0... če res ne prideš z nekim določenim namenom tja res nimaš kaj delat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšnih 14dni nazaj kupila kros škornje v TC-ju, trgovec takoj ponudil pomoč. Prinesel, pomerila, šel iskati druge, da sem izbrala barvo :blush: vmes že drug trgovec ponujal pomoč. Včasih res niso vredu vendar imajo med slo trgovinami še največjo izbiro, najbrž je pa njihov odnos odvisen tudi od stranke, če tja prideš, kot da ti morajo steči vse povprek in se klanjati, verjamem, da je kdo tudi razočaran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morem rečt, da sem enakega mnenja kot nxyz, odličen odnos v TC Motoshopu in res obsežna izbira. Letos sem pri njih kupil čelado in nič drugega zaenkrat in sem pri izbiri dobil vso strokovnost.

Mogoče smo res kupci preveč izbirčni  - berem dva posta nazaj stankovski pravi, da prodajalca nikjer, Turko pravi okoli njega trije prodajalci, če bi zamenjala termina obiska, pa bi bila mogoče oba zadovoljna, kaj pa vem.

Skratka sam sem s TCjem zaenkrat zelo zadovoljen. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz bi lahko pisal na dolgo in široko o TC.Z njimi nisem zadovoljen,pa čeprav sem pri njih kupil dva motorja(novega in rabljenega).Obnašanje prodajalcev je katastrofa.Raje kupujem v BS.So bolj nekako "ljudski".

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes v BS-ju. kupovala z ženo opremo za njo,zelo zadovoljna,oba,prodajalec si je vzel čas,ne vem imena,pohvalno,sem že prej pri njih kupil vse za sebe

priporočam,pa čeprav sem bil že v vseh zgoraj naštetih trgovinah,ne kupujem nikjer drugje

Tudi jaz zadovoljen v BS , tam se ti res posvetijo, v TC je vedno full strank, pa verjeten nimajo časa !? :glare: Majo pa dobro muzko in izbiro :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... najbrž je pa njihov odnos odvisen tudi od stranke, če tja prideš, kot da ti morajo steči vse povprek in se klanjati, verjamem, da je kdo tudi razočaran.

Dej ne seri no. Ne rabm nobenga klanjanja in brezveznega dobrikanja, ampak korekten in strokoven odnos. Je pa razlika ce mas zemljo al pa klobaso med nogam, ja.

Ko sem jst tm kupoval mx skornje mi je znal povedat na mojo opazko da mi pritiskajo na nart, da so to pac skornji za kros. V Labi me niso nc stiskal in sm jih kupu.

Popravljeno . Popravil hajoktejn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Zanima me če trgovina Motobee v Mariboru še funkcionira? Namreč klical sem na številko ki je dana na spletni strani, pa se mi že 2 dni nihče ne oglasi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od danes zaprto :)))) just my fucking luck... iz kamnika v maribor za prazen nic... fajn

A kdo pozna ksno motoristicno trgovino v mariboru???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo pozna ksno motoristicno trgovino v mariboru???

 

Kakšen motorist pa si, če ti je bilo težko se peljat iz Kamnika v MB?

 

V Mariboru načeloma ni nič, razen ta v Koloseju ... imaš pa še Motonautiko, ki so dragi ko pes, pa, Motor Jet ima zraven servisa neko trgovino .... potem pa se tukaj zgodba konča.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa nisi mimogrede k Yogiju zavil? Pa Promotor v Drešinji vasi pri Celju...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato k nimam pojma kje so te trgovine :D sej bom drugic :D

Dons ni moj dan: pridm v kolosej pred Motobee, trgovina zaprta, baje so LIH dons zaprl, probam pridt ven iz maribora po ena ulca in nardim karambol... bo mogu motor se malcek pocakat :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma bil sn jaz v ponedeljek v MotoBee-ju, res pa je, da je moja poklicala po poti da nebi zastonj hodila, pa je pubec povedal da bodo prodali kar pač bodo lahko, potem zaprejo in če jim uspe najdit pametn plac za pravo ceno, naslednje leto, morda že letos, odprejo v Celju..

Tak je un reko..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od danes zaprto :)))) just my fucking luck... iz kamnika v maribor za prazen nic... fajn

A kdo pozna ksno motoristicno trgovino v mariboru???

 

aprilia in yamaha center (sedaj zdruzeno) pri autocommerce, mercedes, na trzaski??

http://www.acmoto.si/main.php?com=blagovneznamke&id_proizvajalec=9

 

jaz sem tam nabavil kar nekaj stvari. kombinezon, čelada, škormji, rabljen moped za brata + ostale drobnarije kot razni ketnspreji in podobno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda, da zapirajo trgovino. Jaz sem tam kupil rokavice pred nekaj časa in sem z njimi zelo zadovoljen. Pa samo 17 € so bile :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!