Skoči na vsebino

Ocene slovenskih moto trgovin


Climber

Priporočene objave

Osebno, če točno vem kaj rabim sama stopim do prodajalca. Na živce mi gredo tisti, ki ti potem za ritjo hodijo cel čas in te ali gledajo kot da boš kaj ukradel, ali pa ob vsakem artiklu ki ga primeš v roke skoči predte in začne razlagati kok je to fajn in oh in sploh. S takšnimi se tudi zelo hitro zmenim, ker direktno povem, da samo gledam in bi rada imela mir. Ponavadi deluje. Ne razumem pa ljudi, ki gredo namensko nekaj kupiti v trgovino in potem hodi okrog cel užaljen, če prodajalec ne stopi do njega.

No da preidem nazaj k temi. Menim, da se je KMC v zadnjih letih ful poslabšal, kar se tiče odnosa do strank. Ne rečem, so izjeme, za enega vem, da me bo super postregel. Pri ostalih sem pa vedno dobila občutek, da jim je popolnoma vseeno, če sem tam ali ne. No, pa gospodična, ki dela tam je tudi special kind of special... Na vsak način probala prodati jakno 2 št. preveliko... Res da izgledam kot 16 letni otrok, ampak še vedno pričakujem nek korekten odnos, ne pa neko samozavestno prepričevanje in zatrjevanje, da tako mora biti in ne vem kaj še vse... Sem zelo hitro rekla hvala, adijo.

TC, BS, LABA -  vse ok. Spet odvisno od tega na koga naletiš, ampak nimam kakšnih posebnih pripomb.

Bi pa res pohvalila AS Domžale. Sem zadnjič (spet) šla probavati Dainese kombinezone. Zaloga super, edini imeli najmanjše številke. Prodajalec je bil dbest, sem probala dva različna kombinezona. Za nekatere nepomemben podatek, ampak kot ženska, ne morem povedati kako zelo cenim, da ko sem šla iz kabine k ogledalom, se je lepo diskretno oddaljil, da sem imela mir in sem se lahko pol ure gledala. :blush: No pretiravam, ampak res nič ni težil ali dajal občutek, da rabim predolgo (ker, ane, obleči kombinezon je cel podvig :D pa malo dlje traja, če tega nikoli prej nisi počel :blush:). Probala sem tudi še dve drugi jakni (žal vse preveliko), tako da je še na računalniku preveril če sploh so še manjše št pri dainese, pogledala sem še par usnjenih hlač. Ko je povprašal o motorju, je rekel naj stopim ven in probam še Ducatija, da je njegovi boljši polovici ful lažje, ker je tudi nižje rasti. V glavnem ful sem bila zadovoljna z odnosom, tako da same pohvale. :OK:

19 minutes ago, sebar said:

Kupovala sva hlače za njo (ima tako lušno postavo da ji nobene hlače ne pašejo na rit) pa jo je prodajalec za probat kar na RC8 posedu. Ljubosumen zelo :blush:

Zaradi motorja ali prodajalca? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

21 minutes ago, Yoghurt said:

Osebno, če točno vem kaj rabim sama stopim do prodajalca. Na živce mi gredo tisti, ki ti potem za ritjo hodijo cel čas in te ali gledajo kot da boš kaj ukradel, ali pa ob vsakem artiklu ki ga primeš v roke skoči predte in začne razlagati kok je to fajn in oh in sploh.

mogoče si mu pa dan polepšala ;) V teh trgovinah so itak sami strici :D 

21 minutes ago, Yoghurt said:

Zaradi motorja ali prodajalca? :whistle:

Zaradi prodajalca so lahko ljubosumni samo osebki brez hrbtenice, samozavesti in zaupanja :P 

Popravljeno . Popravil sebar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slovenski trgovci.

Želel sem nabaviti nov motor z vso dodatno opremo. Vse skupaj bi zneslo okoli 9200€.

Kontaktiral sem štiri prodajalce.

1.      K prvemu sem šel osebno in se z njim dogovoril. Rekel je, da naj pošljem željeno in bo pripravil ponudbo. Spisek dobi še tisti dan. Pokliče čez par dni in jamra, da nima časa in da ima veliko dela. Da naj naredi ponudbo kdo drug, oni pa bodo ceneje.

2.      Drugi prodajalec je bil zelo zagret, a cene pri njih so bile visoke.

3.      Tretji. Po dogovoru pošljem željeno. Ponudba bi naj sledila. Še do danes nič.

4.      Četrti. Pošljem željeno, čez par dni me kontaktirajo. Bi naredili ponudbo, a imajo samo dražji motor.

Vse skupaj je pri dveh zgledalo kot da meni delajo uslugo in da imajo oni s tem samo delo.

Naročil sem pri petem trgovcu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....sori scarabeo..... Ampak za 9 jurjov se tut jest ne bi zmenil zate....pa še skuter.... :lol1:

...ajd...ne rečem, da si hotu zapravit 19....ampak samo 9... :slap: 

:blush:

:P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, stuhec pravi:

Kolk motorjev pa vsak dan proda za 20 jurjev? 

Pectotriinštrdest.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri 5K€ dodatne opreme se jim bolj splača "skakat" okrog tebe kot pri 1,5K€.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, MiNa pravi:

Pri 5K€ dodatne opreme se jim bolj splača "skakat" okrog tebe kot pri 1,5K€.

Te prodajalce bi dal v pekarno prodajati kruh, žemljice in rogljičke :lol1:

Očitno nekateri prodajalci sčasoma izgubijo občutek, da večina ljudi trdo dela veliko časa, da lahko privarčuješ/mo takšno vsoto. In ti isti prodajalci se verjetno ne bi pritegnili tudi za 12 ali 15 jurjev. 

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Zivnorc pravi:

...zdej ne vem... a je z mano kej narobe.... al kako...

...Jest nikoli nimam nobenih problemov.

Če pride do mene kdo od prodajalcev v trgovini... pa me sprašuje, če mi kaj pomaga, mu odgovorim, da ja (če res kaj rabim) in se pogovorim... če pa si ne želim njegove družbe in "pomoči" ..pa mu lepo odgovorim  da samo firbcam... pa imam mir.

Z ljudmi je težko. Če prideš v trgovino in misliš da si car, ker si prišel zapravit nekaj svojega denarja in misliš, da so trgovci  psihologi in že od daleč poskenirajo, kaj rabiš...oz. kaj ne ....in da ti takoj ponudijo kar si si zamislil.... se mi zdi da to ne gre tako. Preprosto poveš po kaj in zakaj si prišel v trgovino, pa se takoj zmeniš... ne pa da  pustiš ugibati trgovcu..al si slabe volje...al dobre...al kej rabiš al ne.

sebar.

Tudi jaz sem bil v soboto tam. Z vsemi trgovci sem govoril. ...ali sem šel do njega.... ali pa sem dvignil roko in ga poklical k motorju, ki me je zanimal. Nisem imel nobenega problema. Dež je padal. Zato so stali pod streho.... vsaj tako si mislim.

Tud.:P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz grem najveckrat v KMC in lahko samo pohvalim vse skup, ko vidim da jih ze grajate. Prvic sem kupoval celado, drugic jakno, tretjic hlace, cetrtic akumulator: vedno polno strokovni, za celado/hlace sem mel bloninko, celado je dobro predstavla, za hlace je obrnila vso trgovino, miljon jih prnesla za probat, nobene niso ble prav nakoncu, akumulator je prednafilal in napolnil sef, ko sem videl da ni pravi naslednji dan ga je brez problema zamenjal (ni se slo za yamaho, moja napaka), jakno pa je prodal en tretji in tud on vse povedal kot je treba. Je pa res da ze na vratih vem in povem kaj bi rad.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

... sori....ampak če bi jest vidu, da se mi stranka prpelje s 100.000€ vrednim avtom.... bi ji nabou še malo dodatka.... ne pa popusta...   :P

:lol1:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo. Bil tudi jaz, ne da bi vedel za popust. Slučajno sem iskal tank torbo...

Pa sem kupil še rokavice...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Joker pravi:

Zanimivo. Bil tudi jaz, ne da bi vedel za popust. Slučajno sem iskal tank torbo...

Pa sem kupil še rokavice...

Pa si dobil 30 % ?

pred 8 minutami, Zivnorc pravi:

... sori....ampak če bi jest vidu, da se mi stranka prpelje s 100.000€ vrednim avtom.... bi ji nabou še malo dodatka.... ne pa popusta...   :P

:lol1:

A tut taki so tuki :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, HD-Dyna pravi:

Pa si dobil 30 % ?

Sem.

Mogoče pa si padel v kakšno od teh kategorij:

*popust ne velja pri nakupu motornih koles, koles z motorjem, oljnih derivatov ter originalnih delov motornih koles in koles z motorjem. Popust ne velja za rezervne dele čelad in rezervne dele oblačil. Popust ne velja za smučarska oblačila znamke Goldwin in naslednje znamke: Rizla, Suzuki, Kawasaki, Honda, MotoGP, Ducati, VR46, Akrapovič, LeoVince, Yamaha, Rizoma, Garmin, CTEK. Popusti se ne seštevajo. Popust ne velja pri nakupu v spletni trgovini. Popust velja samo na artikle iz zaloge.

Popravljeno . Popravil Joker
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, HD-Dyna pravi:

Pa si dobil 30 % ?

... Da. Odrezali so tri prste na rokavicah...   :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Joker pravi:

Sem.

Mogoče pa si padel v kakšno od teh kategorij:

*popust ne velja pri nakupu motornih koles, koles z motorjem, oljnih derivatov ter originalnih delov motornih koles in koles z motorjem. Popust ne velja za rezervne dele čelad in rezervne dele oblačil. Popust ne velja za smučarska oblačila znamke Goldwin in naslednje znamke: Rizla, Suzuki, Kawasaki, Honda, MotoGP, Ducati, VR46, Akrapovič, LeoVince, Yamaha, Rizoma, Garmin, CTEK. Popusti se ne seštevajo. Popust ne velja pri nakupu v spletni trgovini. Popust velja samo na artikle iz zaloge.

Ne, nisem ... Sem prebral :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, HD-Dyna pravi:

Ne, nisem ... Sem prebral :blush:

neenaka obravnava :jezik: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri moji Yamahi je v soboto umrl akumulator. Klic v TC Motoshop. Prijazen prodajalec, ki je hitro uredil dobavo novega. Vsekakor pohvalno.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 53 minutami, ton pravi:

Pri moji Yamahi je v soboto umrl akumulator. Klic v TC Motoshop. Prijazen prodajalec, ki je hitro uredil dobavo novega. Vsekakor pohvalno.

...itak.... ker je verjetno še enkrat dražji, kot dvoja vrata nazaj pri Gajserju...   :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupujem zadnji blatnik za motor, pa sem na spletu videl, da je cenovno ugoden goldi-motorsport. Zadnji blatnik je za cca. 30 eur cenejši kot npr. pri Wunderlichu. Ker prodajajo samo preko spleta in še nism tu kupoval, me zanima, ali je to zaupanja vreden prodajalec. Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Miha X pravi:

Kupujem zadnji blatnik za motor, pa sem na spletu videl, da je cenovno ugoden goldi-motorsport. Zadnji blatnik je za cca. 30 eur cenejši kot npr. pri Wunderlichu. Ker prodajajo samo preko spleta in še nism tu kupoval, me zanima, ali je to zaupanja vreden prodajalec. Hvala

Zlato je car....vse bp.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zlato je res fejt gospod, sm že par stvari uzeu pr njemu ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnje čase sem bil v TCju kar reden gost, nabavil komplet GIVI opremo, topcase, stranske kufre (zase + za 2 kolega), nosilce, cel kup enih drobnarij in moram priznati, da sem zelo zadovoljen z vsemi nakupi, ker sem nabavljal večinoma v času akcij (novoletna, otvoritev sezone, zdajšnja akcija za -30%) in tako konkurenčnih cen drugje enostavno ni bilo za te artike.

Me je pa zadnjič vseeno nekaj zmotilo. Sem šel po kufre in sem mimogrede vprašal trgovca še po Windstopper spodnjem perilu. Glede na to, da ga na spletni strani med njihovo ponudbo nisem zasledil sem tako in tako pričakoval odgovor, da pač trenutno nimajo na zalogi.. Toda trgovec mi je ponudil klasično aktivno športno perilo (za katero sem sicer prepričan da je čisto super) in vztrajal, da je to pač Windstopper. Tudi po večkratnem razlaganju, da to niti približno ni Windstopper, ker prepusti veter (opravila sva "preizkus" s pihanjem skozi tkanino) in po zelo jasnem pojasnilu, da rabim to kot plast, ki bo zaustavila zrak za pod močno perforiran usnjen kombinezon, je še vedno vztrajal, da je to tisto kar iščem, da je to Windstopper, da tudi sam uporablja ravno to zadevo in je zadovoljen..

Ne vem no, ampak mislim, da bi moralo biti vsakomur, ki dela v motoristični trgovini, jasno kaj je pravi Windstopper oziroma njemu podobni materiali drugih proizvajalcev in da to ni kar vsako švic perilo. Temeljna karakteristika tega materiala je da ustavi veter, kjer ga druge plasti ne. In neko spodnje perilo, ki je lahko super termo, dihajoče in ne vem kakšno še, pač te funkcije ne opravlja in te bo v njem še vedno zeblo, če ne boš pred njim z neko drugo plastjo preprečil udor hladnega zraka.

Ker sem motorist z dolgoletnimi izkušnjami se pač nisem pustil in nisem kupil nič. Če bi bil frišen, bi me pa z svojo vztrajnostjo najbrž prepričal in bi namesto Windstopperja dodal svojemu kupu raznih švic majic in hlač pač še en dodaten set, ki bi počel isto, kot vsi ostali kosi, ki jih imam. Torej NE ustavil hladnega zraka.

Drugače pa kot rečeno, ponudba zelo dobra, izbira velika in sploh v času njihovih akcij cene za priznane znamke, ki jim drugi načeloma ne uspejo konkurirati (tudi čez mejo ne).

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!