Skoči na vsebino

Ocene slovenskih moto trgovin


Climber

Priporočene objave

Ko sem zase gledal imajo najdražje gume. Pol pa ne vem  :mellow:

 

Jaz sem iskal gume Mitas in tukaj so bili res najcenejši, 103.99€ komplet prednja(C17)+zadnja(E09)+dostava.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne mors na gume cakat vec k 1 mesc. :bum:  Razn, ce so res ugodne, pa jih pri njih narocis ravno, ko montiras nove drugod....se lih izide potlej. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Meni je pa   :worship:  BS center :worship:najbolj všeč :OK: ker, četudi nič ne potrebuješ, ampak samo pogledaš novosti, te tretirajo enako, kot bi tam pusti zadnji dve plači. To je za srčnega motorista najpomembnejši vtis! Zato se stranka v takšno trgovino vedno rada vrne!

In tega se bodo morali začeti zavedati vsi prodajalci... :hmm:  :O

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam z BS center tudi samo dobre izkušnje. Bil tam 3x, enkrat vzel čelado, drugič kombinezon, tretjič pa želvo in rokavice. Vedno dobro svetovanje, če je pred tabo še kdo jasno ne moreš biti takoj na vrsti, ko pa sem bil se mi je prodajalec (enkrat tudi prodajalka  :OK: ) posvetil in povedal kar me je zanimalo, s kombinezonom sem se lahko usedel tudi na motor tako da res same pohvale.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V TC ne kupim nič več (ne držijo se dogovora o ceni ki sem jo predhodno dogovoril z prodajalcem). KMC prodajalka Lea (mislim, da ji je tako ime) zelo dobro postreže razloži.......skratka dobra prodajalka. Moti me edino, da včasih dobim popust včasih pa ne (to se nanaša na moške prodajalce v KMC). BS še nisem nič kupoval vendar kolikor sem videl ko je kolega kupoval so znali dobro svetovati, tehnično kot ekonomsko €.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V TC ne kupim nič več ......

Jaz pa bom še, priznam.

In to vsakič, ko bom kaj rabil in bodo tam to imeli. :blush: 

Tako kot sem (spet) nedolgo tega. In sem bil ful zadovoljen s tem, kar sem kupil in z njihovim odnosom tudi. :OK:  :OK:

Okoli KMC-ja sem ene par postov nazaj imel nekaj pripomb pa sem rekel, da...skratka, zarečenega kruha se največ poje.

Aja, in sem tudi (bil) ful zadovoljen s tistim, kar sem kupil.  ja, pa z njihovim odnosom do mene tudi. :OK: .

In sem potem ugotovil, da sem se v končni fazi pravzaprav še vedno vrnil tudi tja, kjer...no ja, so mogoče imeli kdaj slab dan, pa se glih jaz "nabasal na mino".

Pa kaj - ni važno, gremo naprej. Življenje je lepo... prelepo, da bi si ga kvaril z raznimi nepomembnostmi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nedavno nazaj sm poslav mail v TC da bi dobil homologacijske papirje za žmigavce katere je prejšni lastnik mojega motorja kupil pri njih dobil sm odgovor da mi jih ne morejo dati ker nisem zaveden v njihovem sistemu kot kupec! V Luisu je kolega poslov mail in je dobil čez par dni papirje po pošti domov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nedavno nazaj sm poslav mail v TC da bi dobil homologacijske papirje za žmigavce katere je prejšni lastnik mojega motorja kupil pri njih dobil sm odgovor da mi jih ne morejo dati ker nisem zaveden v njihovem sistemu kot kupec! V Luisu je kolega poslov mail in je dobil čez par dni papirje po pošti domov...

sploh nisem rabu prebrat do konca... sem vedu kakšen bo odgovor :) žalostno! Men še odgovorijo ne za nek kombinezon, se ne sekiram, bom pa drugje kupu :) z lahkoto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh nisem rabu prebrat do konca... sem vedu kakšen bo odgovor :) žalostno! Men še odgovorijo ne za nek kombinezon, se ne sekiram, bom pa drugje kupu :) z lahkoto.

sj jst sm tut čakov 4dni na odgovor pa še lepu sm napisov da je prejšni lastnik dau te smerokaze gor pa ti prbijejo z odgovorem da nisi v nihovi evidenci :) sj motocenter laba ma dost kombinezonu hehe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Evo danes dubu čestitke z kuponi za 30 % popusta od TCja in BS centra, HVALA :notworthy:

js sm mojo čestitko že vnovčil. Je draga dobila Miklaužka v obliki čelade :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa svoj kupon za popust podarim.

Mogoce ga pa podaris komu, ki se mu je TC zameril, da spremeni mnenje,..... Popravljeno . Popravil mitreber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoce ga pa podaris komu, ki se mu je TC zameril, da spremeni mnenje,.....

 

Potem bi ga jaz uporabil... ;) 

 

kokrkol, če ga kdo nuca, pošljem po pošti... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sem se bal, da mi Miklavž ne bo prinesel nič. Pa mi je...čestitko od TC-ja z -30% :OK:

 

Madona, spet bom moral tja, da mi ne propade sconto. Spet jih bom doma.... :bum: ...slišal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo danes dubu čestitke z kuponi za 30 % popusta od TCja in BS centra, HVALA :notworthy:

 

Evo danes dubu čestitke z kuponi za 30 % popusta od TCja in BS centra, HVALA :notworthy:

 

Evo danes dubu čestitke z kuponi za 30 % popusta od TCja in BS centra, HVALA :notworthy:

isto jaz :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo danes dubu čestitke z kuponi za 30 % popusta od TCja in BS centra, HVALA :notworthy:

jst pa sam od BS-a (mi bo zlo prou prsov). Ocitno me v tcju ne marajo vec kljub nakupu dveh novih motorjev ter se nekaj drugih stvari

Popravljeno . Popravil Ervin93
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

a bon velja za en izdelk al na račun...?

 Na račun....v BS Popravljeno . Popravil X-MAX 400
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...a za skuteriste tut velja...  :P

sam 15%  :kva1:

 

sam spet je ta bon tko tko ker je večina izdelkov že znižanih za recmo 20%. Ne morš pa še dodatnih 30% gor rukent ker popustov ne seštevajo

Popravljeno . Popravil Ervin93
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam 15%  :kva1:

 

sam spet je ta bon tko tko ker je večina izdelkov že znižanih za recmo 20%. Ne morš pa še dodatnih 30% gor rukent ker popustov ne seštevajo

če ima artikel 15, ali 20% rednega znižanja, ti z bonom obračunajo 30%. (na original ceno seveda)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!