Skoči na vsebino

Ocene slovenskih moto trgovin


Climber

Priporočene objave

Danes kupil pregrinjalo za motor in narocil vetrobran za srsena... Tomaz je kot vedno, takoj zavrtu nekaj stevilk in se pozanimal za artikel... :worship: . Govora je o Tramas moto shopu iz Trebnjega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Zanima me ce je kdo kupoval pri moto_oprema.com. Imajo kr ugodne cene zato me zanimajo vase izkusnje. (nameravam kupiti dainese laguna seca dvodelni ce kdo ve za kako ugodno ponudbo se priporocam :rolleyes: ).

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo nezadovoljen sem s trgovino Nitro. Eno stvar sem naročil pri njih že prejšnji teden. Zmenjen da jaz plačam poštnino in sem jim povedal moje podatke. Rekli so da bo čez 2dni roba pri meni. Sem ga klical nazaj čez kakih 5 dni pa sploh niso vedeli kdo sem niti mojega naslova niso imeli. Sem jim še enkrat povedal podatke in je obljubil da gre tisti dan naprej (to je bil torek ali pa sreda, ta teden), robe še vedno ni, meni se pa kar mudi. Mogoče je to tako ker stvar ki jo naročam stane le 20€ in se jim zgleda ne zdi vredno pomatrati. Jaz pa to stvar nujno rabim. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Zanima me ce je kdo kupoval pri moto_oprema.com. Imajo kr ugodne cene zato me zanimajo vase izkusnje. (nameravam kupiti dainese laguna seca dvodelni ce kdo ve za kako ugodno ponudbo se priporocam :rolleyes: ).

LP

Pokliči jih in se zmeni - znajo najbolje svetovat. Pa še zalogo imajo največjo (seveda tudi cene), ker večinoma poslujejo s tujino... Zaloga se giblje med 120 - 140 kombinezoni.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pokliči jih in se zmeni - znajo najbolje svetovat. Pa še zalogo imajo največjo (seveda tudi cene), ker večinoma poslujejo s tujino... Zaloga se giblje med 120 - 140 kombinezoni.

lp

Ne vem kje si ti vidu tako količino. Ko sem jaz bil tam jih je imel 9 kosov. Rekel mi je, da lahko kombinezon naročim. Cene pa niso bile ničkaj nižje kot pri uradnih zastopnikih v SLO.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kje si ti vidu tako količino. Ko sem jaz bil tam jih je imel 9 kosov. Rekel mi je, da lahko kombinezon naročim. Cene pa niso bile ničkaj nižje kot pri uradnih zastopnikih v SLO.

Še prejšnji teden je bila 100 kvadratov velika trgovina nabito polna... Mogoče nisi bil v pravi trgovini :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še prejšnji teden je bila 100 kvadratov velika trgovina nabito polna... Mogoče nisi bil v pravi trgovini :closedeyes:

:surrender: Se ti ne zdi....da si mal preveč očiten..?? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No moja "zgodba". Iščem želvo in sem šel najprej v lj na avtocommerce, da vidim mal to zadevo. Človk je bil brez volje do prodaje, rekel je samo tamle so pa si jih poglej, hm.. sem pogledal na hitro ter odkorakal.

No pot me je zanesla še v MC LABA tukaj pa čisto drugačna zgodba. Najprej sem prišel pogleda za čelado(agv) sam nato pa še s punco.

No in sem omenil da bom med drugim kupoval tudi želvo in že mi je ven prinesla eno(nato še večjo cifro) brez da bi ji karkoli omenil če jo lahko vidim. Pa tudi potem ko sem rekel da danes nebom kupil ampak pridem naslednjič nama je z veseljem pomagala. Odnos do stran je 1 liga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kje si ti vidu tako količino. Ko sem jaz bil tam jih je imel 9 kosov. Rekel mi je, da lahko kombinezon naročim. Cene pa niso bile ničkaj nižje kot pri uradnih zastopnikih v SLO.

damjan je že pred dvema, če ne celo pred tremi leti, ko še sploh ni imel trgovine imel vsaj 10 kombinezonov vedno na zalogi... dvomim, da jih ima danes kaj manj kot 100 :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:surrender: Se ti ne zdi....da si mal preveč očiten..?? :P

glede motoopreme v ms. na zalogi ima od novih modelov do starih modelov kombinezonov :naughty: ceno pa taksno naredi na koncu da je se vsak do zdaj bil zelo zadovoljen. če pa česa nima imas najkasneje v 3-4 dneh :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: COMPACO d.o.o. :worship:

Pred kratkim tam kupil čeladni nolan N84, že takrat zelo zadovoljen, sedaj pa mi je g. Boris naredil še veliko uslugo in vse kar lahko rečem, da se bom z veseljem vračal tja in vsakomur svetujem naj se oglasi pri njih - strokovnost in prijaznost zagotovljena!

Boris NAJLEPŠA HVALA!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede motoopreme v ms. na zalogi ima od novih modelov do starih modelov kombinezonov :naughty: ceno pa taksno naredi na koncu da je se vsak do zdaj bil zelo zadovoljen. če pa česa nima imas najkasneje v 3-4 dneh :worship:

Najbolje, da vsak sam presodi. Jaz sm bil nad ponudbo zelo razočaran.

O dobavi v 3-4 dneh pa je nesmisel govoriti - razen če kombinezone šivajo sami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
No pot me je zanesla še v MC LABA tukaj pa čisto drugačna zgodba. Najprej sem prišel pogleda za čelado(agv) sam nato pa še s punco.

Odnos do stran je 1 liga.

Tudi mene je danes pot zanesla v MC LABA. Ko sem mal gledala kaj imajo je takoj prišel prodajalec, mi rekel, kaj potrebujem, potem pokazal par stvari, me poslal v garderobo in mi je on nosil stvari. Pa res najbl prjazn, ker z mano more človk met potrplene :) . Jest sem bila res zadovoljna in bom sigurno še nakupovala tam, že zaradi odnosa, pa tudi cene mi niso pretirane, da ne govorim o tem, da ima full stvari, to je kar nosil in nosil iz skladišča. Povsod kjer sem bila do sedaj je bilo tako tako, ampak tukaj pa res zakon. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nov dan, nove izkušnje...

Nekaj strani nazaj sem pohvalil AC in se še nekaj opravičeval za dvom o njihovem naročanju robe, pa mislim, da se mi ne bi bilo treba. Rokavic, naročenih enkrat marca, še do danes nisem dobil, klical me ni nihče, jaz njih pa tudi ne mislim prositi, da mi kaj prodajo.

Prav tako sem pisal o svojem, vse prej kot navdušenju, nad Labo. Bil tam dvakrat, secer za avtom, a to nebi smelo igrati vloge, pa je bil odnos hladen. No, sedaj, po tistem, sem bil tam še dvakrat, tokrat z motorjem. Jah, ni kaj. Odnos je bil ena a, super in tako z veseljem pustil € pri njih. Pa tudi vrnil se bom z veseljem, verjetno že naslednji teden, naročil rokavice katere mi v AC nekako ne želijo prodati, pač ne bodo Dainese temveč Alpinestars. Bom preživel .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...secer za avtom...

Jest sem bila tudi z avtom, pa sami nepoznavalci (je bila še sestra zravn pa moj fant), pa je bil odnos res 1A!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pač ne bodo Dainese ......

Problem je pri Dainesetu ne pa AC-ju. Moja čaka kombinezon že 2 mesca, ker italiani ne pošljejo robe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem je pri Dainesetu ne pa AC-ju. Moja čaka kombinezon že 2 mesca, ker italiani ne pošljejo robe.

Možno, a to ni in ne more biti moj problem temveč AC-ja in njihovega dobavitelja, Dainese. Saj ne rečem, da če slučajno le pridejo, jih ne vzamem, le alternativo sem si našel, pa bi raje imel Dainese rokavice, so mi veliko lepše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse pohvale Moto center Promotor, Petrovče, Drešinja Vas. Celo še en račun sem od njih dobil, ker sem svojega izgubil. Za več kot leto nazaj :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jst nimam nobenih pripomb čez Labo...sem pri njih kupil motor in tudi, ko sem rekel, da rabim blokado na 25kw so mi vse zrihtali...še vedno se z veseljem vračam k njim, ker so fantje kot se šika...tudi na servise bi lahko motor peljal veliko bližje mojemu domu vendar se raje zapeljem do Litije, ker vem, da bo stvar narejena kot se spodobi...tako da čez njih nimam nobenih pripomb in same pohvale :OK: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri Labi kupil gume in jih tudi zmontiral tam.

Verigo so mi tok zašponal, da bi jo do doma skoraj strgal.

Tudi dobri ga kdaj pihnejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Evo dans sem nardil en obhod po trgovinah z moto opremo. Najprej sem šov v Litijo kjer sem obiskal TCS Labo, nato sem obiskal Habata, KMC, TC motoshop, avtocomerc in pro motor. Kar nekaj za videt tud zapravit se je dal kar nekaj evrov, še več bi lahko če bi mel neomejen račun. Vso kupljeno robo danes tudi sprobal in zanekrat zadovoljen. Sam počakam še toplejše dneve da sprobam te poletne zračne zadeve.LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Noise, popolnoma se strinjam s tabo. V Trst ne grem več. Prodajajo ti tisto kar njim paše. Če kdo misli, da imajo dobro založeno trgovino, se precej moti. Tako Motoracing, kot PK Moto imajo kataloge Daineseja z le nekaj artikli. Priporočam vam obisk v Gorici (stari) v Pignolo Moto shopu. Imajo GIVI,DAINESE,SHOEI,ARAI,... in tako zalogo, da dol padeš. Kar si zamislim, imajo to ponavadi v skladišču. Celo kit GIVI za YAMAHO XJR so imeli na zalogi. Drugje je to le po naročilu. Splača se kupovati v zimskem času, ampak to je povsod. Velika prednost je tudi to, da ti davek odbije že ob nakupu, tako, da se ti sploh ni treba vračat nazaj. Pa še dosti lažje parkiraš (pred trgovino) celo z avtom, kar lahko v Trstu le sanjaš. Pa še to; Ni jim težko razgrnit in ti pokazat ponudbe tako oblačil ali čelad. Imajo veliko izkušenj, prijaznost je neverjetna, četudi si tam cel popoldan.

V Trstu še nisem bil,ampak če Tadej pravi,da imajo veliko robe,bom pa šel enkrat pogledat...v glavnem do sedaj sem skoraj vse kupil pri Moto Pignolo...naredila mi je dobro ceno,pri njih sem kupil Shoei čelado, kompletno Dainese obleko,podobleko in še kaj...v glavnem ženka raztura, razložila mi je vse o čeladah,o opremi,o modelih in tudi na drugo stran ceste v skladišče po robo ni bilo težko ,da sem si jo pomeril...,pa tudi sin je prijazen in ti vse razkaže....v glavnem zadovoljen.

Pri ''dveh tetkah'' Braidotti sicer imajo tudi kar nekaj opreme,dokaj prijazni, nimajo pa mogoče ravno pravega posluha,če imaš neko svoje mnenje o neki zadevi in bi rad preveril,pomeril...vsaj tak vtis so mi pustili...pa tudi o takih popustih se kaj dosti ne da pogovarjati...razen ko je že tako ali tako znižano.

So pa tudi mene na sejmu v Padovi malce nategnili, ko so mi prodali iz neke stare zaloge Dainese ''K'' model dvodelnega usnjenega kombinezona,ki na koncu koncev niti ni bil šivan v Italiji, šivi so bili slabo zavarjeni in usnje preveč izsušeno...ampak ko si začetnik, te lahko tudi nategnejo,na žalost...pa sem ga prodal naprej, ko sem imel dovolj in se je strgala po nekaj furah še zadrga spredaj...Borko mi je prišil drugo in povaril vse šive-od njega sem namreč dobil informacijo kaj sem sploh nabavil zaeno zadevo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Nažalost moram pograjati ProMotor iz Drešinje vasi.

Torej danes sem bil na Moto Boom-u in ker sem bil ravno na takem sejmu sem hotel še izkoristiti kaj iz tega. Našel sem hrbteničnik, ki mi je bil na izgled všeč in ga hotel preizkusiti. Prodajalec iz ProMotorja, ki je tam delal, mi je povedal, da imajo tam le razstavne eksponate in naj se odpeljem v njihovo trgovino, sprobam in dobim še 20% popusta. In ker so takšne besede že večkrat pomenile nič, sem mu dejal, naj preveri ali ta podatek velja, da tudi v trgovini dobim 20% popusta. Dobil je pritrdilen odgovor.

Jaz seveda takoj v trgovino, hrbteničnik sprobam in ga odnesem do blagajne, kjer pride do dileme, da je na to le 10% popusta. Nakar jim povem, da je malce prej klical moški iz sejma. Gospa in gospod, ki tam delata, pa o tem nista vedela nič :headbang::headbang:

Pustil sem vse na blagajni (še ketn sprej) in iz principa nisem kupil ničesar, ker mi pa takšno nategovanje strank gre pošteno na živce. Pa tudi zaradi dobre cene nisem niti pogledal na sejmu za kakšno drugo ponudbo, saj sem mislil, da je to to. Mislim, da ne grem več tja, pa sem včasih že kupil par stvari.

Seveda pa je to moje mnenje in moja izkušnja!

Popravljeno . Popravil LooLekSLO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LooLekSLO, pa si zahteval v trgovini šefa? (z očali, lastnik)...?

Zadnjič brskam po netu, slučajno najdem eno akcijo Motul olja, ko ti še oljni filter gratis dajo.. Bilo je popoldan, okoli tretje ure. Pošljem mail z naročilom, drugi dan ob osmih zjutraj je pa že poštar zvonil s paketom. Še bom naročal tam. Trgovina je pa SMmotocenter iz Solkana. :trance_27_notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!