Skoči na vsebino

Maxiscooterji


Valentin

Priporočene objave

Enkrat sem na tem forumu videl eno fino tabelo o tehničnih lastnostih maxiskuterjev, ki jo je naredil nekdo s foruma. A mi lahko kdo prosim pomaga, kje to najdem??

Najlepša hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkrat sem na tem forumu videl eno fino tabelo o tehničnih lastnostih maxiskuterjev, ki jo je naredil nekdo s foruma. A mi lahko kdo prosim pomaga, kje to najdem??

Najlepša hvala!

Od vseh?ali samo od enega modela?Drgač pa probi z iskalnikom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Namesto da bi naredili kakšnega spodobnega naslednika Burgmanu, SilverWingu ali T-maxu, se Japonci afnajo z nekimi Sci-Fi prototipi, ki nimajo nobene šanse, da bi kdaj prišli na trg...

V glavnem malce šminkajo stare modele in jim nabijajo cene do neba!

Tale T-max je najmanj 50% dražji od ostalih, primerljivih nejaponskih skuterjev! Dražji celo od italjanske rakete imenovane GP800.

Saj niso normalni.

Sej probavajo. Ampak folk je očitno pretrd za kaj novega in hoče nekaj takšnega, kar je vbistvu isto kot nekaj prejšnjega. Kaj naj rečem. Noben novi maxi ni na mene naredil vtisa, ker so postali dolgočasni. Hvalabogu, da se nekdo afna in proba vsaj malo razbiti to zlajnano sceno. Namen teh prototipov je spremeniti ljudski okus, ker je itak namen vseh konceptov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam Suzuki Burgman Exsecutive ABS,zelo ugodno...

O ceni bi se še dalo debatirat...

E2rdo :rolleyes:

Popravljeno . Popravil E2rdo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Lestvica prodaje maxijev v Italiji za mesec januar 2008

mercato_00801.gif

Pa še link do teksta: januar 08

Preseneča dejstvo da je T-max zopet na prvem mestu(čez 2000 primerkov), kljub ceni. GP800 je bila "šele" na 32 mestu(114 prodanih).

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Italiji je prvi italijanski skuter po prodaji šele na 9. mestu :D

So pa makaronarji res čisto nori na tele T-Maxe :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sem našel primerjalni test med T-max in GP800, žal v tujem jeziku :whistle: , vendar ga "vsi" razumemo.

T-max vs GP800

Do celega testa v Italjanskem jeziku pridete s klikom na forum in potem je tam link do originala.

So pa zanimivi komentarji na forumu.

LP

post-4877-1202721775_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil skuterist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sem našel primerjalni test med T-max in GP800, žal v tujem jeziku :whistle: , vendar ga "vsi" razumemo.

T-max vs GP800

Do celega testa v Italjanskem jeziku pridete s klikom na forum in potem je tam link do originala.

So pa zanimivi komentarji na forumu.

LP

Bom kar ostal pri svojem Burgmanu :yes: , še posebej ko primerjam koliko cekinčkov :slap: hočejo zanju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom kar ostal pri svojem Burgmanu :yes: , še posebej ko primerjam koliko cekinčkov :slap: hočejo zanju.

Čeprav je še vseeno veliko $$$, ampak pri nas je trenutna cena T-max s ABS-om 8500 EUR, kar je pohvalno. Sam pa biraje videl, da bi bila cena še "malo" nižja :blush: .

No ja bomo videli, kako se bodo zadeve razvijale v bodoče (jesenski popusti itd)

LP

Popravljeno . Popravil skuterist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak, francozi :D Načeloma se da s vsakim, če ni nekih ovir. Na X-9 je kolo preveč pomaknjeno pod panel sedeža, Maxa ma pa zadnjo kolo precej nazaj. Sem pa že videl sliko, da se je en vozil po zadnji z VN-800 Classic.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa pomeni tole v specifikacijah novega T-maxa: menjalnik: '6 prestav' ?

T-max 500 2008

To je napaka.

Mi je pa uspelo malo posodobiti tabelo s podatki o maxijih. Nekaj podatkov sicer še manjka, mogoče tudi kakšen maxi, pa vendar je zajeta večina :whistle: upam.

LP

post-4877-1202837674_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Za v @skuteristovo tabelo so pomembni podatki o hitrosti, pospeških, porabi, saj se težje dobijo... tisto kar je na linku za Scarabeja niso najbolj uporabni podatki, saj jih dobiš v vsajem moto katalogu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Zopet so tu podatki o prodaji na ITA trgu za mesec marec:

mercato_00803t15.gif

Celotna prodaja za letošnje leto:

prodaja ITA 1-3.2008

ter pa primerjava za marec 2007 in 2008, prodaja po razredih in skupno število:

primerjava mar.07 - 08

Hehe, tole mi je pa malo podobno prvoaprilski potegavšini...

Vespa GTS 500

Ja, res je bil 1. april !

je pa zato Vespa GTS 300i bližje resnici.

Vespa GTS 300i

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čemu gre pripisati 13% nižjo prodajo dvokoles? Menim, da slabšim gospodarskim razmeram in slabšemu vremenu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa smo bili na celjskem Moto boomu. Seveda z avtom, saj je lilo na cajte kot iz škafa...

Ta hudih maksijev je bilo bolj malo, malo bolj sem si ogledal od blizu le Gilero Gp 800. Presenečen sem bil nad ceno, ki je 8950€,

kar je po mojih informacijah ceneje kot v Italiji.

Pa še nekaj utrinkov:

post-1797-1208073349_thumb.jpg

post-1797-1208073565_thumb.jpg

post-1797-1208073829_thumb.jpg

post-1797-1208073951_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Valentin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, GP-ja so res že imeli in eno mično gospodično gor. Mi pa skuter kot sam ni všeč. Oblikovno je vsaj ene 8 let za časom. Podobno masko smo videli že na Hyosungovem Cometu, glede na to, da so Italijani znani oblikovalci pa se tokrat niso najbolje izkazali (če ga primerjam recimo s Nexusom).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!