Skoči na vsebino

Nos Za Skuterje


bOnZy

Priporočene objave

to je tk k bi ficota popedenu da bi mel 150 konjev pa sou 220 km/h - stabilnost v [cenzura]... ...ce seveda gre sploh 180... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa rad bi vidu tizga k se z 12-colskimi kolesi pelje 210 km/h... 

:lol1: :lol1: :lol1:

ja lahko vidiš!!Japonskega KAMIKAZEA!!! :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je tk k bi ficota popedenu da bi mel 150 konjev pa sou 220 km/h - stabilnost v [cenzura]... ...ce seveda gre sploh 180... <_<

Ja točno tko! :doze:

Normalno pa da je un model 100%no za 10 km/h še več napisu pa napisu je kar mi kaže na števcu k mu laže sigurn ene 10-15 pol si pa že na ene 190 z nosom kar pa ni več tok neverjetno :hmm: <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se pozanimo z NOS-om pridobis od 20-60% moci poleg pa tui ce je mel

skuter 50konjev ne more it 210km/h!!! sej pa nima tak dolgih prenosov na 20000+ obratov pa nobena skuter ojnica ne nese!! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se pozanimo z NOS-om pridobis od 20-60% moci poleg pa tui ce je mel

skuter 50konjev ne more it 210km/h!!! sej pa nima tak dolgih prenosov na 20000+ obratov pa nobena skuter ojnica ne nese!! :hmm:

ja ce ga prevrtas da ma na konc 60kg tko k dirkaln pa mejbi še, sam pol že vzletiš!! :)

Popravljeno . Popravil bOnZy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se pozanimo z NOS-om pridobis od 20-60% moci poleg pa tui ce je mel

skuter 50konjev ne more it 210km/h!!! sej pa nima tak dolgih prenosov na 20000+ obratov pa nobena skuter ojnica ne nese!! :hmm:

pol bi ti števec za obrate že trikrat desetkrat prišu okoli, mašino pa bi itak že pr 100km/h pobral

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ja, bogi skuter no :) Je pa priročno, če še zic odmnotiraš maš lahko WC školjko pa še vode ne rabiš potegnit. Problem je, da maš pol po hrbtu rjavo srago :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem najdo se eno firmo za N2O napeljave to je ZEX nevem ce majo za motorje vem pa da imajo sisteme za avtomobile! Ma en tip v nemciji mondo CRX del-sol z basis masino 1.6 na 1.8 pa tem sistmom pa se ka 245km za salo!!!!! O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem najdo se eno firmo za N2O napeljave to je ZEX nevem ce majo za motorje vem pa da imajo sisteme za avtomobile! Ma en tip v nemciji mondo CRX del-sol z basis masino 1.6 na 1.8 pa tem sistmom pa se ka 245km za salo!!!!! O:-)

Ma en v Sloveniji Hondo Civic 1.6 natunano na 260km ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak jo pa ma natunirano ce ves seveda? Al so to babje cence :angry: meni gre pa tolko.......ko sem bmw prehitevo....... pa tako sranje brez vitaminsko!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak jo pa ma natunirano ce ves seveda? Al so to babje cence :angry: meni gre pa tolko.......ko sem bmw prehitevo....... pa tako sranje brez vitaminsko!!!!

Se bom pozanimal pa ti povem. Ded je na drag race-u v Zagrebu mel isti cajt ko M3 ;) Babje čenče pa ziher niso.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se bom pozanimal pa ti povem. Ded je na drag race-u v Zagrebu mel isti cajt ko M3 ;) Babje čenče pa ziher niso.

Caki caki o tem pa sam se 1x midva menla :) Kdo ze ma toti avto :hmm: :hmm: hum..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je priblizno 12.5-13.7 sekunde na 400m. Ce je to tak RESPECT :notworthy:

Ker M3 E36 ma 320KM nepredelana!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma en v Sloveniji Hondo Civic 1.6 natunano na 260km ;)

en tu iz naše vasi ma tudi civica natunaniga, pa ma iz 160 serijskih HP 200 HP into doma v garaži pridoblejnih :)

ma pa tudi nos sistem naret, ampak nima flašk, ma samo pripravleno :)

na letošnem tekmovanju v drag race na 400m v zagrebe je zmagal v njegovi konkurence :devil:

ma pa tip tudi dvd notri :D

aja btw doma majo kurjo farmo, da bote vedli od kot finance :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

200 konjev ni iz 160 noben problem dobit. sportn izpusni kolektor (po moznosti 4 v 2 v 1, al pa kr 4 v 2 v 1 v 2... B) ), komplet drug izpuh (je ze to ~175 hp), sportni filter (~180 hp), ostre odmicne gredi, mogoce se kanale mal povecas (al) pa spoliras, vztrajnik olajsas za vecjo odzivnost, da se masini raje sfuka kot normalno :P , in pa chip tunning, program prilagojen posebej za to konfiguracijo (en to pri nas dela, da menja EEPROM pa potegne kable izpod haube v kabino, pa kr med voznjo preizkusa parametre, in na konc sestavi program, ki je najbolj optimalna nastavitev, in ga shrani v eeprom, mislim da ma ceno 60 al 70 jurjev), pa tuki sploh se nismo prisli do nizanja glave, pa smo ze daaalec cez 200 konjev... :)

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en tu iz naše vasi ma tudi civica natunaniga, pa ma iz 160 serijskih HP 200 HP into doma v garaži pridoblejnih :)

ma pa tudi nos sistem naret, ampak nima flašk, ma samo pripravleno :)

na letošnem tekmovanju v drag race na 400m v zagrebe je zmagal v njegovi konkurence :devil:

ma pa tip tudi dvd notri :D

aja btw doma majo kurjo farmo, da bote vedli od kot finance :D

Tocno pero to je toti :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!