Skoči na vsebino

Nos Za Skuterje


bOnZy

Priporočene objave

sj RS 50 ma po zasnovi agregat, ki je zelo podoben skuterju. .)

sej vem ja....sam dejte mal svetovat, al naj kupm to al ne....za kakšen uničen kit bom reskiral kr mam doma dva ista rezervna....

btw: da neb kdo mislu da mam preveč dnarja da to kupujem, sej mam jst našparanih nekaj več kot 50ksit, pa pol še ma moj bruder (mlajši) ma okol 60k sit :wacko: ....tko da bom čez nekje tri leta rs-ko oddal njemu, seveda bom mu pol zračunal k ceni 250k sit za katero sem mu ga najprej mislu prodat še okol 70k sit, kr je gor še nitro :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ka pa vem...na tvojm mestu bi teh 120k velik bol uporabu kt pa za en NOS...računi ti pol še ene 30k za vsako flaško...ena je pa po moje za kšn ultra pospešek al pa dva č si bl na izi uzamš kej več pa ne more bit...teh 120k pa še ta motor prodaš pa očitu pa mamici zatežiš za kšnga jurja pa maš že 125 al pa 250 čez kšn let al pa dve...drgač je pa 120k glih za ispit za A kategorijo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ka pa vem...na tvojm mestu bi teh 120k velik bol uporabu kt pa za en NOS...računi ti pol še ene 30k za vsako flaško...ena je pa po moje za kšn ultra pospešek al pa dva č si bl na izi uzamš kej več pa ne more bit...teh 120k pa še ta motor prodaš pa očitu pa mamici zatežiš za kšnga jurja pa maš že 125 al pa 250 čez kšn let al pa dve...drgač je pa 120k glih za ispit za A kategorijo :hmm:

sej če bi bil jst dovolj star da bi lohk delal A kategorijo bi jo že delal...sam na žalost bom mogu počakat še 4 leta :( .....tko da se mi zdej splača ta dnar zapravt, sam zdej ne vem kaj naj kupim: 1. NOS 2. ???? 3. ????

Pol če pravte da ni pametn tega NOS-a kupovat kaj pol naj kupm za rs-ko....zdi se mi da nena morm več velk dokupt, kr je v glavnem že cela predelana.... :?

btw: Kje sploh se dobi NOS, pa kje ti ga vgradijo (zdej nevem če je zelo zajeban sestavit bi rajš dal kermu, k se na to spozna, če pa ni, pol pa itaq lohk doma nardim)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z NOSom so sami problemi, k stvar pr nas se ni dost razsirjena, da bi se kdo dost spoznal na to, pa se za cvajtaktarja gre.

slaba nalozba, ce mene vprasas (120 jurjev vrzes vstran - hudo!). to je sam za kake dragracerje.

denar raje prihrani, pa ko bos menjaval motor, si bos lahko privoscil nekaj boljsega, kot bi si lahko sicer. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z NOSom so sami problemi, k stvar pr nas se ni dost razsirjena, da bi se kdo dost spoznal na to, pa se za cvajtaktarja gre.

slaba nalozba, ce mene vprasas (120 jurjev vrzes vstran - hudo!). to je sam za kake dragracerje.

denar raje prihrani, pa ko bos menjaval motor, si bos lahko privoscil nekaj boljsega, kot bi si lahko sicer. .)

sej verjetno bom rajš ta dnar prišparu za nakup novga motorja čez par let...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede tega NOS-a ni treba dat 120k, ampak preprosto kupis samo bombico (za avto semizdi da je ena okol 40k) in po domace zmontiras dela pa glih tko kot z vsem tistim sranjem od NOS-a!!! :P

Kaj pa z nitro razrecilom bi sou motor kej bol??? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. mal logicno stvar pogledas in vidis da sploh ni tolk tesk

2. tisti gumbki so blablabla ker lahko rocno odpres brez problema

3. ce mislis da negre, gre ker so tak na avtih delal

4. probi pa bos vidu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem dajav v avtomatika vse skoraj večinoma nitrometan sam razredčen itak!!

rezultat v garai imam zvito blajerco da se vid dol z aviona kk je kriva bat tak da sploh ne govorim ko so se obročki beri DOBESEDNO zapekli v bat nt pa magnet je hin zobniki so za silo lageri pa ko zašvasani v mašini

sam sm ga pa pregnal par km več sam pol je že trokiru pri 90 zaka to a kdo ve???

mel sm pa standart 38 bat malo pobrušen,spuščeno glavo,mf

sm ga po 45 stopinjskem klancu dol tišu

v hribe me pa porivu še kolega z 125 pa prasica ni hotla usut mašino

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede tega NOS-a ni treba dat 120k, ampak preprosto kupis samo bombico (za avto semizdi da je ena okol 40k) in po domace zmontiras dela pa glih tko kot z vsem tistim sranjem od NOS-a!!! :P

Kaj pa z nitro razrecilom bi sou motor kej bol??? :hmm:

Ja no ni ti treba tle bedarij govort d bi ti namonteru NOS flaško tko kt uni majstri k se na to zastopjo pa da bi blo isti kurc...ne bedarij klamft :wacko: :lol1:

Ja z nitrotom gre bol sam paz k ga morš res bl u izi d v tank k drgač bo lom!!!Ja pa WD tud dela...mislm pa d slabš kt nitro :hmm:

...sam sm ga pa pregnal par km več sam pol je že trokiru pri 90 zaka to a kdo ve???

mel sm pa standart 38 bat malo pobrušen,spuščeno glavo,mf

sm ga po 45 stopinjskem klancu dol tišu

v hribe me pa porivu še kolega z 125 pa prasica ni hotla usut mašino

Pa si ti štrom kej naštimu pa to??? :hmm: :?

Ja pa če si že take stvari delu bi pa dau še par jurčki pa bi naštimu še lepo 42,5 bt pa če bi dau pobrust pa pokromat cilindr bi po moje meu mal dalšo življensko dobo čeprov bi se še zmer po moje merla bl v minutah kt urah :hmm: :D

Kolk cajta je pa delu tale frči???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta nitrometa je kr fajn razredčen sosed ga ma za une avtke furat majhne pa za čolne

frči je delu kr dobrga pol leta sam sm devu tk po 2 deci na cca.2,5 litra pa pol deci ola več + mešanca

nazadnje sm ga pa dal na 1,5 litra benza cirka dobrega pol litra pa sam standart mešanca brez ekstra dodajanja olja

in kaj sem dobil..opilke vsepovseod...

v bistvu 42,5 nism dal ko bi nucu keš tk pa ....boli te zdj je skuta tu,mogoč kasnej še kak ranj višje.....sam da uživamo lajf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jzd sm s s tistim probu k je za ta male avtomobilčke na bencin,(petroleter al penten, al kaj...), pa je bla razlika! Najbolj pa gre ko olje zapreš na minimalno+minimalno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede tega NOS-a ni treba dat 120k, ampak preprosto kupis samo bombico (za avto semizdi da je ena okol 40k) in po domace zmontiras dela pa glih tko kot z vsem tistim sranjem od NOS-a!!! :P

Kaj pa z nitro razrecilom bi sou motor kej bol??? :hmm:

Ja doma sam poštimaš pa po možnosti celo mašino zajebeš :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta nitrometa je kr fajn razredčen sosed ga ma za une avtke furat majhne pa za čolne

frči je delu kr dobrga pol leta sam sm devu tk po 2 deci na cca.2,5 litra pa pol deci ola več + mešanca

nazadnje sm ga pa dal na 1,5 litra benza cirka dobrega pol litra pa sam standart mešanca brez ekstra dodajanja olja

in kaj sem dobil..opilke vsepovseod...

v bistvu 42,5 nism dal ko bi nucu keš tk pa ....boli te zdj je skuta tu,mogoč kasnej še kak ranj višje.....sam da uživamo lajf

Mater včasih imam občutek kot da komaj za bencin skup štukate, zdejle pa tole berem. :hmm:

Me prov zanima če kdo med vami sploh ve kolk stane en liter nitrometana :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem dajav v avtomatika vse skoraj večinoma nitrometan sam razredčen itak!!

Nitrometan ni nikoli razredčen :? :? prodaja se 99,??% čist. :hmm:

Tisto kar kurijo modelarski motorčki je pa metanol, ki pa mu je razen olja včasih (odvisno od namena ) dodano nekaj nitrometana, za avtomobilčke tudi do 30%, za letalske motorje, pa pri nas redko več kot 5% :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najlepša hvala za pojasnilo

tako zdj vete ka je to ko jst še sam nimam pojma...

v glavnem vem kaj imam v garaži da to na skuti nebom nikoli probal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me prov zanima če kdo med vami sploh ve kolk stane en liter nitrometana :naughty:

Sej ko bojo ceno vidli bo jih glava bolela :) Najblose da grete kar v lendavo v rafinerijo po metanol za avteke pa ga z ricinusom pa nitrometanom zmesate pa bo to to :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To mors dozivet kaj vi vse spravite skup :lol1: :lol1:

Sam d ni original pa smo srečni :lol1:

Svašta!!! :wacko: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater včasih imam občutek kot da komaj za bencin skup štukate, zdejle pa tole berem. :hmm:

Me prov zanima če kdo med vami sploh ve kolk stane en liter nitrometana :naughty:

to sranje sem dobil od soseda,100 oktanksi bencin pa od njegovega strica roberta pogorelca ko vozi superpetardo na cirkah :yea2:

hm ...cena? mene je koštalo 2 hamburgerja

on ga pa tud uvaža nek poceni tk da na vem...

kolk je kej cena? 600 SIT

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!