Skoči na vsebino

Filmi o skuterjih


shkorc

Priporočene objave

Seveda se bom probal enkrat primajat do NM :) Kolko sploh je do tja kilometrov, če uberem pot čez Zidani most? :hmm: Meni kilometri itak ne delajo preglavic, tak da se rade volje oglasim.

Kolko ti je na začetku šou skuter po ravnem pa kolko zdaj gre? Meni je šou 110 po števcu, če sem se sklono za belanco :xx: Pa tudi z novim jermenom je šou okoli 115km/h po števcu, z Ariete (ki ti ga že zdaj odsvetujem, ker samo dnar stran vržeš, jermen razpade, v motorju se pa poruši ravnovesje med fedrcami in valjčki) jermenom pa je šou čistih 120km/h po števcu. Pri Malossiju in Poliniju nisem opazu razlike z Arietejem, vsi trije so se po 20km začeli cotat :blink: Tak, da sem Polinija in Malosija lepo vrnu nazaj v Stupit (reklamacija itak), tega pa sem scotal do konca, ker je pač bil prvi :D

Pa res je tudi, da si ti precej lažji od mene. Enkrat sem ga enemu posodo, da je sprobal končno pa mi je začel težit, da se lažem, da mi gre 110km/h po števcu, ker je njemu bojda šou 115km/h :rolleyes: Jah, hvalabogu. Ded pa lažji od mene za 30kg ;)

Čimprej še kaki filmček (naslednjič naj bo noter muzika iz C&C Generals) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, ma sej zdej mam probleme s temi jermeni, ker mi ne speljuje dobr z malossijevim jermenom... Poglej topic o aeroxu pa bos vidu kaj je..

Kako to mislis cotat? Meni je tudi tanovega po ene 20km zacelo mal cufat pr strani..

Se vidi dol slika.. Am, od mb do nm kilomtrazno ni kaj dosti.. Okoli 120km je, samo je bedna cesta, tko da se vse skupaj kr vleče..

Ja, jas mam 60 kil :D Mi je pa s tanovim jermenom ratalo 120 po stevcu bp:)

se kaj slismo..

Aja, pa se opravicujem za offtopic..

post-18-1090338753.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

udo hudo :yea2: :yea2: :yea2: Križaj tud obvlada :notworthy: . še uni on board klipi mankajo z Yamaho YZ 125 pol je pa the best .) .) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

zdej bi se mogl z gumyjm (ucer je tak show naredu da je blo vec folka kokr pa na dirki DP), krizajem, benotom pa jure007 zment da se enkrat vsi dobijo...potem bi blo pa veselje :kva2: :kva2: :OK: :notworthy:

Popravljeno . Popravil Langus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

hehe, tut bonzy je zahvalen za posnetke :P :P (posodu kartico) :P (mau se morm uštult :P)

sicer, nakonc sm ugtovu, da bi ti lahko use tri kartice posodu (2x 128MB pa 1x 31MB = 287MB bi lahko mu kartic, pa še ti mas eno 32MB? :)) no ja drugič rec, ti bom magari use 3 posodu ;)

uglavnem bistvo je pa da kapo dol za take posnetke!!!! :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

sploh je uno noro, ksi pru dau unmum s skutrjm pred sabo mal fore pol si se mu pa cissssttttt na rt prlimu, res sm mislu, das ze skor u unga prbu, pol si ga pa prehtu :devil: un z SM je pa tut hudo!!! :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem kaj nej recem.. Brez besed. Kar strah me je postalo ko sem to gledal, jebemo :D

Skoda ko ni nobene dirke kje v okolici nm, bi enkrat rad to v zivo vidu... :\

vsaka cast beno ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pošteno, pošteno! Če boš kaj po tem koncu SLO hodo povej, pa ti vse tri kartice za preko 400mb posodim ;) Če pa bo Canon pa še 512mb nebo problem ;) Lahko celovečerni film gor posnamemo pa v Koloseja damo z naslovom: Benoman ali pa The driver and the beast, Lipozip (izpeljanka iz priimka, ampak se že preveč celično sliši), The Zip and the furious itd. :D

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pošteno, pošteno! Če boš kaj po tem koncu SLO hodo povej, pa ti vse tri kartice za preko 400mb posodim ;) Če pa bo Canon pa še 512mb nebo problem ;) Lahko celovečerni film gor posnamemo pa v Koloseja damo z naslovom: Benoman ali pa The driver and the beast, Lipozip (izpeljanka iz priimka, ampak se že preveč celično sliši), The Zip and the furious itd. :D

Samo Beno, potem ne smeš takoj naprej potegnit, da bomo vidli kaj prehitevanj :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Beno ti si CAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Ej en moj sosolc je hodu po boksih ucas pa je reku da se pises Lipnik a je to res?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!