Skoči na vsebino

Filmi o skuterjih


shkorc

Priporočene objave

jap, dej probej slikat, k me zanima.. Bi tud jst kej tazga probu, ceprou mi je mal hudo digitalca spredej nalimat..

sj bl u izi peles ... da se ne razbijes glih z digitalcm an O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj bl u izi peles ... da se ne razbijes glih z digitalcm an O:-)

bol u izi peles :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj probaj drugič inhalirat tisti balon, tak kot helij :lol:

uuu je zanč... :D navš mislu das nismo probal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HUDI filmcki!! :OK: no, neki pripomb mam sam glede nacina snemanja. naslednjic probite kamero pritridt cim nizje, zgledajo posnetki se dost bolj atraktivni, k dobis tist filing neobvladljive hitrosti!! :naughty: :devil: aja, pa glede cest - prosim, dejte si naslednjic izbrat kako bolj odprto, bolj pregledno cesto, kjer ni naselij - ni nujno da si sam naredu napako, pa najebes - ni mi za brat crne kronike! :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tocno to, jaz po tistih ulicah ne bi sel 60 pelat, kaj sele prehitevat med hisami :cry:

Aja, pa dej vseen probi slikco dat, ce lahko slikas.. Da prblizno vidm kako si gor napopal to..

Popravljeno . Popravil _jezus_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...jaz po tistih ulicah ne bi sel 60 pelat, kaj sele prehitevat med hisami...

Si pa optimist k mislš da je šlo samo 60!! Je šlo kar fejst več-jst sm se tam 60 pelu pa jih nikakor nism mogu dohajat :notworthy: !! No če bi se peljal vsi za mano bi do žirovnice hodil glih enih 10-15 minut dalj :OK: :kva2: :naughty: B) !!!

Popravljeno . Popravil mjemec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, mislu sm tko, da se vec k 60 nebi upal vozt po tistem..

Beno, pazi da ne bos kje kako pizdarijo tko naredu.. Nebi rad v crni kroniki te vidu :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na kamerci use zgleda precej nepregledn ... ampk je u resnic vlik drgac poleg tega pa cesto zlo dobr poznam in se na nepreglednih ovinkih zaklučujem na svoji strani (zato se tut nism zabu u 2 avta) ... je pa res da se lahko kej nepredvidljivega naredi :hmm: kot sm ze napisov na avtomobilizmu k se je javu en k je mislu da sm čist brezglav mulo -> "... eni umirajo zarad drog, drugi zarad cikov, spet tretji zarad alkohola, .... lahko prečkaš cesto na prehodu za pešce pa te bo do smrti zbiv ata ki je celo zivljenje vozil po predpisih ...

Nikoli ne veš kje te čaka odločilni trenutek ki ti bo vzel življenje ... zato do tistega trenutka izkoristi življenje maximalno"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Sem nasel en filmcek, kjer je gor Aerox s predelavo Malossi MHR! Kar na zadnjo ga mece od moci :yea2: :yea2: :yea2:

Klik!

Ce kdo ve, kje bi lahko najdel zastonj server z vsaj 50MB placa naj pove!

Trenutno je na mojem serverju, ker pa je povezava pocasna (ADSL) - MAX 32kb UpLoad-a bo slo malo bolj pocasi.

Aja filmcek je velik 49 MB in je v ZIP datoteki!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dosti vas tole stvar pobira! trenutno vas je gor 13(1kabel, 11ADSL, 1modem).

...torej je povprecna hitrost s katero pobirate zal samo 2,45kb/s :( (32/13)

Popravljeno . Popravil KaMiKaZe
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Link? ---> iz eMule sem pobiral 3dni/3noci, ker je se malo userjev s tem filmckom

Ce isces preko eMule pa vtipkaj "Malossi Team.wmv" (brez .wmv)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!