Skoči na vsebino

Filmi o skuterjih


shkorc

Priporočene objave

dobr nism se vidu te slike!

Beno se enkat ti si CAR resno mislm! ej sam se neki bi vprasu kok cajta ti motor zdrzi pa kok konj ma ker tocnega podatka se nism zasledu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer pa nism kej dolg na forumu pa me zanima ke nej bi zasledu njegov priimk ciko? da novs prevec pamtn!

sori za :topic: :topic: :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sportnega motocilizma ne berem ker tut sam ne dirkam pa me tok ne zanima brat! ce je pa kej za pogledat sm pa prec za! sicer pa nevem zakaj delamo big deal iz tega? :hmm: :hmm: :hmm:

lp

Popravljeno . Popravil mzibert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer pa nism kej dolg na forumu pa me zanima ke nej bi zasledu njegov priimk ciko? da novs prevec pamtn!

sori za :topic: :topic: :topic:

emm, če nisi ugotovil, tisti moj post ni bil namenjen kao provokacija tebi ampak bol za zajebancijo, ter kot kompliment benotu :) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja heh pol pa sori nism vedu k taki folki me ful razpizdijo! se enkat sori prevec jezno sm odreagiru! :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

ej beno kolk cajta ti pol motor zdrzi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej res mal pretiravam! ok dejte spet kej filmckov gor!

Popravljeno . Popravil mzibert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
hehe sam ga pa dobr stegne! 6-8 sek do 100! pa ce mas se mal prerihtano pa sploh! sam kok pa to pije pol? :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:

Meril sem s štoparico in nameril 6´10˝, kar se mi zdi skoraj premalo, če je menjana samo diza in spoliran izpušni kanal. Originalni Runner FXR ima dobrih 11s do 100km/h ;) Glede natančnosti meritve pa avtomobil vseeno ni merodajen. Ko je moj skuter po števcu na 130km/h, je Mondejev na 140km/h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne mi smo merli na večih skuterih avtih itd. in do sto je skos točno kazalo naprej pa nismo probavali

glej snemal nism nobenih trikov da nebos mislo, snemano je blo na ravni cesti brez avto , brez kakrsnega koli vetra, jaz nevem motor pac tolko gre in nism nic kriv, kaj je pa menjano pa nevem ker ga mam komi 2 tedna sam cilinder je orig. koker smo gledali!So pa vsi kanali spolirani samo mi smo dodatno pa izpušnega!

Popravljeno . Popravil zazy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!