Skoči na vsebino

Filmi o skuterjih


shkorc

Priporočene objave

hehe na koncu je vreji ko fsekajo amrotizeri!! :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe na koncu je vreji ko fsekajo amrotizeri!! :lol1: :lol1: :lol1:

eh samo to še nič neje.....škoda ka sen ne pol snema (kartice je sfalilo (16MB pa 640x480 resolucija) pa je vsega malo pač) ko sen se san pela....te je počlo ko sen dol prleta :D :D :D

btw: ju3 bo šlo višje :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj je ql B)

Samo nebi bolše in dalše skočo če bi bil sam gor :? Pa še armotizerji bi manj trpeli :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj je ql B)

Samo nebi bolše in dalše skočo če bi bil sam gor :? Pa še armotizerji bi manj trpeli :P

saj ko si sam dlje skočiš ja...samo te zabije (mater me roke bolijo) ko dol prletiš....nevem kak daleč pa nemreš letet ker nimaš zaleta, mislim, proga pred skakalnico je cela premrdana (cross proga pač)....no sej bote sami vidli TUKAJ

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

evo vam krosara: :lol1:

post-18-1089728839.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Proga je res "cross". Jo, jo kolko blata.....

Drugač pa :OK:

Mi je toti drugi skok bolj všeč B) :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam so pa vzdržljivi Tomosi ni kaj.

Pokažite mi zdej kak moped ki to vzdrži brez večjih posledic. (izvzeti so 50ccm enduroti in kroske). :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam so pa vzdržljivi Tomosi ni kaj.

Pokažite mi zdej kak moped ki to vzdrži brez večjih posledic. (izvzeti so 50ccm enduroti in kroske). :D

hehe, misliš ka je šlo brez posledic.........bilanca je počena, prednji blatnik bo vsaki cajt vkraj padel, da o vilcah ne govorim, ....

@c00L3r proga je prav za motokros, zato je tolko blata :D

na sliki se vidi kak je tam ko je bilanca gor zašravfana počeno vse..

post-18-1089739660.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja niti ne preveč atraktivno... joj kje so bli digitalci ko sm jst mel atx-a... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja niti ne preveč atraktivno... joj kje so bli digitalci ko sm jst mel atx-a... :naughty:

Sam atx je vseeno nekaj drugega kot avtomatik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hudo ne :lol1: :lol1: :notworthy: :notworthy:

Še kakšne filmčke! :kva2:

LP

eh zdaj bom frčeka pomalem pri miru pustil, drugače nevem če bo zdržal počitnice... :rolleyes: bo pa trebalo z rs-ko nekaj začet ustvarjat B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja ta je sicer svojo BUSO za na led prpravu ampak vseen dober primer kako naj bi zgledala 22865suzuki-hayabusa-03-bikepics-170434-med.jpg :OK: :OK:

Popravljeno . Popravil Demolitionman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jezus (marija) :notworthy: Nisn vedo, da mi Aerox tak leti :naughty: Kolko si te mel po cajgeru pri Step: 1? Sicer sn jas totega Aeroxa že tudi nateral krepko čez 120km/h po števcu in sicer na avtocesti pri Slovenski Bistrici. Pa jermen je bil širši pa daljši. Samo kaj, ko ga je pol cefralo :BUA: Drugače pa si filmček fajn skomponiral. Pa muzika iz filma The Rock (Alkatraz) :D

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomozuki, leti leti.. To je slo tak nekje malo vec ko 110 po stevcu. Ce bi mel tanov jermen notri bi slo 120 po stevcu.. Tisto leti ko marija.. Sam kaj ko pospeski jebejo.. Ko bo variator, pa nov fergazar bo letelo:D

Kaksen jermen pa si tisto mel? Mogoce si ga pa omislim :DD

Ja, trajalo je par 10 min, da sem nasel pravi komad in ta je skoraj perfekten :D

Naslednjic upam da se nas bo kaj vec zbralo.. Pa se drugo lokacijo treba najt, ko je malo doline, tak da tam leti ko marija.. Pa še sceno z R1 bomo posneli..

Aja, kvaliteta bo boljsa.. Snemano bo s sony DV kamero za 300k:D

Aja, Tomozuki, oglasi se kej v NM ce bos kje okoli.. Bos sam se peljal, pa bos vidu kok gre zdej..

Hvala za komentarje ;)

lp

Popravljeno . Popravil _jezus_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!