Skoči na vsebino

Filmi o skuterjih


shkorc

Priporočene objave

evo...a se zmenmo dons po juzni? kolk casa pa bonzi lahk snema??? pa gremo recmo "na vrbo" pa mal posnamemo...sej 10min bo pomoje dost...alpa 5..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo...a se zmenmo dons po juzni? kolk casa pa bonzi lahk snema??? pa gremo recmo "na vrbo" pa mal posnamemo...sej 10min bo pomoje dost...alpa 5..

:? :? :? :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo...a se zmenmo dons po juzni? kolk casa pa bonzi lahk snema??? pa gremo recmo "na vrbo" pa mal posnamemo...sej 10min bo pomoje dost...alpa 5..

Bonzi nej prnese (ce loh pa ce ma cajt sploh) pa rec se Stanetu. Tm u ene 3h - 4h bi men tanajbl pasal :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma najbl na zivce mi gre kjm recem dejmo pol snemat drug tedn kbo res vec folka pa uni use ja dej bomo pa 2x snemal, pol je pa cajt dab se u drugo snemal pa recem ajde gremo snemat, pol pa usi recejo: ''sej smo že snemal, 2x nerabš snemat!''

pokažeš dobro voljo pol te pa zejbavajo! :BUA: :fight2: :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislš za gledat akcijo :naughty: :lol1:

ne.. ZA akcijo

@speed: sj to bom jest poskrbu zato...ni problema, ce bomo pa rabl, bomo pa rekl :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne.. ZA akcijo

@speed: sj to bom jest poskrbu zato...ni problema, ce bomo pa rabl, bomo pa rekl :OK:

mja si ti ku**c moj za akcijo, uzadno ksmo zalagal u završnc sva z benotm ti rekla dej pejti ti založit do amena kmas sava racing softke gor in se ti skutr drži secte k nwem kwa pa nisi upov!!! :BUA: :BUA:

tko da ne ti men da si ZA akcijo k ti si bl ZA GLEDAT akcijo!!! :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že prejšn mesec je jamrov da je asfalt preveč mrzu da ne more zalagat :lol1:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

mi2 z Benotm pa zalagala do stednrja pa razne pizdarije delala, on pa pr 25 stopnjah celizija jamrov daj premrzu asfalt!! HALOOO!!! ni logike!!! :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

mi2 z Benotm pa zalagala do stednrja pa razne pizdarije delala, on pa pr 25 stopnjah celizija jamrov daj premrzu asfalt!! HALOOO!!! ni logike!!! :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Sej dons je biv pa tut edini z bajkm :BUA:

Drgac je blo pa kr uredu...clo en padc smo posnel. Prvič u lifu sm se razbu zato k sm se po tazadnmu vozu :doze: no ja ... vazn da je posnet je saj neki koristnga od padca :OK: motor pa tut "skor" nc nism stovku :)

Pol sm ga pa su se z zipm natišat, samo to pa kamera zov ni ujela :(

Uglavnm čakamo filmčke ... pomoje da bo langus dav gor :hmm: (pohit :) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha, beno donc sm te pa vidu z Zip-om k si po taglavn cest prletu, pa dol na moste zavil. Komej čakam filmčke :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že prejšn mesec je jamrov da je asfalt preveč mrzu da ne more zalagat :lol1:

ja sorry jest pa neznam to k ti znas bonzy k si tak CAR :lol1:. drgac pa itak ni fore zalagat z mehkm gumam, k ne skriple tko k recmo benotu...nemors tega narest sploh.

@jerry: tebe smo pa tut FUL velikrat vidl v akciji ja ma sj brezzveze se kregat, vi si svoje mislte jst si bom pa svoje. glede filmckov: bodo pa jutr k bo un tipo to jutr gor dau...dones noce..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:

mi2 z Benotm pa zalagala do stednrja pa razne pizdarije delala, on pa pr 25 stopnjah celizija jamrov daj premrzu asfalt!! HALOOO!!! ni logike!!! :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:

Sej dons je biv pa tut edini z bajkm :BUA:

Drgac je blo pa kr uredu...clo en padc smo posnel. Prvič u lifu sm se razbu zato k sm se po tazadnmu vozu :doze: no ja ... vazn da je posnet je saj neki koristnga od padca :OK: motor pa tut "skor" nc nism stovku :)

Pol sm ga pa su se z zipm natišat, samo to pa kamera zov ni ujela :(

Uglavnm čakamo filmčke ... pomoje da bo langus dav gor :hmm: (pohit :) )

tabolš zmerj snemate brez mene!!! :BUA: :fight2: :angry: :angry: :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede filmckov: bodo pa jutr k bo un tipo to jutr gor dau...dones noce..

:BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA:

A je prevec :hmm: len?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sorry jest pa neznam to k ti znas bonzy k si tak CAR :lol1:. drgac pa itak ni fore zalagat z mehkm gumam, k ne skriple tko k recmo benotu...nemors tega narest sploh.

dej evo če si car gremo enkrt mi 3je dirkat na pokluko!!! magari u petk! ja sej tega dab škripal z gumam tut ne znaš! založit pa ne upaš!

no evo zej pa tle pokaž kuk si pogumn pa povej če greš u petk alpa soboto dirkat na pokluko???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!