Skoči na vsebino

Filmi o skuterjih


shkorc

Priporočene objave

ja dab te gladko nazgov ne an sam mejbi bi mi pa uspel za las! :) MEJBI!!! sam newrjamem :hmm:

Hhh...me veseli da si optimist :P

Nebi se zej kle hvalu al pa kej ... samo kr sm dosegu u skutrjh pa to, je pa le ze nekej in si nekak jemlem pravico da ti recem: "poba manka ti se..."

Komi cakam da prides u DP pa da vids kva so taprave dirke (ze ce bos sploh zacev vozt ti roko dam), ne pa tole k ti misls da ce greva po cest mal hitrejs je pa ze "race" :wacko:

To kr se midva vozva pa kr si ti zacev imenovat "race" jes nkol nism jemov kot race, ker po cest se ne dirka!!!!

Sej nam reku da pocas vozs pa da se ni ql vozt s tabo, samo samozavest mas pa na jako visokmu nivoju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hhh...me veseli da si optimist :P

Nebi se zej kle hvalu al pa kej ... samo kr sm dosegu u skutrjh pa to, je pa le ze nekej in si nekak jemlem pravico da ti recem: "poba manka ti se..."

Komi cakam da prides u DP pa da vids kva so taprave dirke (ze ce bos sploh zacev vozt ti roko dam), ne pa tole k ti misls da ce greva po cest mal hitrejs je pa ze "race" :wacko:

To kr se midva vozva pa kr si ti zacev imenovat "race" jes nkol nism jemov kot race, ker po cest se ne dirka!!!!

Sej nam reku da pocas vozs pa da se ni ql vozt s tabo, samo samozavest mas pa na jako visokmu nivoju.

sori ampak tut ti si mi parkrat reku a greva kšn race po piškovc pa na pokluko pa od OMVja do šole pa take! okj seprv bova temu rekla hitrejša vožnja!

seprav vame dvomš dam začeu dirkat?? :?

no bomo vidl! :hmm: :)

ja sm optimist pč jebi ga tak sm pa tak bom!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hhh...me veseli da si optimist :P

Nebi se zej kle hvalu al pa kej ... samo kr sm dosegu u skutrjh pa to, je pa le ze nekej in si nekak jemlem pravico da ti recem: "poba manka ti se..."

Komi cakam da prides u DP pa da vids kva so taprave dirke (ze ce bos sploh zacev vozt ti roko dam), ne pa tole k ti misls da ce greva po cest mal hitrejs je pa ze "race" :wacko:

To kr se midva vozva pa kr si ti zacev imenovat "race" jes nkol nism jemov kot race, ker po cest se ne dirka!!!!

Sej nam reku da pocas vozs pa da se ni ql vozt s tabo, samo samozavest mas pa na jako visokmu nivoju.

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sori ampak tut ti si mi parkrat reku a greva kšn race po piškovc pa na pokluko pa od OMVja do šole pa take! okj seprv bova temu rekla hitrejša vožnja!

To sm zato reku k si ti temu tko govoru... sva pa pč to besedo mal usk po svoje razumela :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

ma ti pa sam da smi tih ktem užgov k norca!!! počak mal da bom dobu dan kse mi bo lubil pisat o tvojh zgodbicah o drikanju o runnerju 180 k ti je letu 230-240km/h o runnercki 70 kti je šla 190km/h itd.,itd.,!!!

prdc jedan še na pokluko neupaš!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sori ampak tut ti si mi parkrat reku a greva kšn race po piškovc pa na pokluko pa od OMVja do šole pa take! okj seprv bova temu rekla hitrejša vožnja!

To sm zato reku k si ti temu tko govoru... sva pa pč to besedo mal usk po svoje razumela :doze:

ekskjuzzz me! od zej naprej pol govor hitrejša vožnja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seprav vame dvomš dam začeu dirkat?? :?

no bomo vidl! :hmm: :)

Hja...rahlo dvomm. Ampak bomo pa vidl :unsure: .

Jes upam da bos, pa tut drzim pesti da bos!

So pa stvari ucash drgacne kukr se zdijo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva je ze tema...? aja filmi o skuterjih :D . no torej, z benotm sva se nekej pogovarjala da bi sli se enkrat snemat, ker tole dones ni prevec dobr uspel, da bi se s Krizajem pa drugim zmenil, a ma kdo ksn predlog za datum :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no tist glede runner 70 pa 180 sm res mal pretiravu...

Kr precej si pretiravov!

Ampak sm pa ZLO vesev da si to priznov, nism prcakvov da bom ta tvoj priznanje kdaj dozivu, roka :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva je ze tema...? aja filmi o skuterjih  :D . no torej, z benotm sva se nekej pogovarjala da bi sli se enkrat snemat, ker tole dones ni prevec dobr uspel, da bi se s Krizajem pa drugim zmenil, a ma kdo ksn predlog za datum  :hmm:

jest lahko takrat prnesem se od fotra digitalc (ce ga bom mel doma), lohk se tut 30 sek dolge filmcke posname sam so brez zvoka. <_<

Vsekakor pa me obvestita za vsak slučaj (al ti al pa beno, sej mata cifro), ker sem tut na tole dons prisel ciiist po nakljucju.

Za datum pa, kaj pa to soboto, ki pride sedaj ?

Popravljeno . Popravil [rain]
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa toplo more bit k drgac me boste zajebaval k bom spet s kolesm :lol1: . no bom ze nekej pogruntov da se mi bo segru :OK:

Pol hladilnika prelimej ce mas res take tezave z tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa toplo more bit k drgac me boste zajebaval k bom spet s kolesm :lol1: . no bom ze nekej pogruntov da se mi bo segru :OK:

jp, to soboto bi blo lohk, 100% pride tut Jack_ass (mu gume zrezem, ce ne pride, majkemi), pa gresta lohk beno in jack_ass en drag.

Sam problem je, ko bosta fotr pa mat gotov vzela fotoaparat :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej sm razmislov... eno tako plastiko bom najbru odrezov, pa lukne navrtov pol pa tm k ma runner tako "plasticno mrezco" cez hladilnik ke jo bom prtrdu z vezicam, pol bomo pa vidl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='19 Oct 2003 @ 21:11'] jp, to soboto bi blo lohk, 100% pride tut Jack_ass (mu gume zrezem, ce ne pride, majkemi), pa gresta lohk beno in jack_ass en drag.

Sam problem je, ko bosta fotr pa mat gotov vzela fotoaparat :BUA:

ja sej digitalc ni tak problem, ma beno enga sam on nemore dolg casa snemat, pa ma pol se un k je dons snemov pa se bonzy bo zihr prnesu svojga...pa se en tip ga ma tko da bomo ze nekej :D fajn bi se blo zment za okviren datum

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!