Skoči na vsebino

Filmi o skuterjih


shkorc

Priporočene objave

Pridejo ... samo ne od dons. Od dons bo jutr, k je un cudn k je snemov :BUA:

Bo pa langus dav od poletja k smo neki snemal tut, tko da se lazi do jutr pocaka :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se izogibaš vprašanju??? :hmm:

Ja samo bi mogl it dol iz pokluke, k gor bi naja nazgav k mu gre prevec skutr, gor sploh ni fore itak gres skoz use ovinke na ful gas :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, to bi mogl vidt. Res tko beno fukne, v tistem se ganav njegov foter mimo prpele, pa se najbl smeje pa res prjav "dj šenkrat". Ja fak ane :D .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej dol sm mislu! skoz un ovink tm pr tunelu ne bi mu za bureka k bi ga jest založu do amena po dirkaško pa če se koj razmijem gor!!!!!! sam se ne bom kje asfalt dost dobr pa gume tut, tko da Langus! a gres a ne?!?!?! :angry: :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, kokrat ti se morm povedat da neznam tko vozt k ti k si tak car... no to sploh vidmo po motorju. pa ne mislm se s tabo kregat ti si itak najbolsi povsod

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no bom dal se njegov filmck gor - tm k gre po "stendrju", sicer pa ne njega podcenjevat on je bols od ns ush skp. zdele dajem na net 2 od benota, k smo polet snemal z zipom... sam mam ful slb upload tko da bo cez ene 10min

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene res zanima kako ti vozis bonzy:) ker po tvojih opisih sodec se te se beno komaj drzi za rit :notworthy:

ne ubistvu se jest nega drzim komj za rit ker mu skutr mal bl potegne pa kma mal več izkušen s temu an :) ;) drugace pa pras benota osebno kuko vozm :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no bom dal se njegov filmck gor - tm k gre po "stendrju", sicer pa ne njega podcenjevat on je bols od ns ush skp. zdele dajem na net 2 od benota, k smo polet snemal z zipom... sam mam ful slb upload tko da bo cez ene 10min

no ksm su do stenderja me noben ni snemu!! tko da nmorš govort o mojh filmčkh kje samo edn! ti pa tut enga nimaš!!!! pa skoz se neki hvalš u resnic pa skutrja še nažgat ne upaš!!

dej povej zakaj se izmikaš vprašanju??? dej še enkrt te prašam!

A GRES U PETK alpa SOBOTO DIKRAT NA POKLUKO?!?!?!?!?!?!?? :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja tist zip 70cc racing morte obvezno odpret z windows media player...pol tm nekej vprasa morte dat yes pa bo delal, ker sm jest nekej zajebov...se opravicujem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ksm su do stenderja me noben ni snemu!! tko da nmorš govort o mojh filmčkh kje samo edn! ti pa tut enga nimaš!!!! pa skoz se neki hvalš u resnic pa skutrja še nažgat ne upaš!!

dej povej zakaj se izmikaš vprašanju??? dej še enkrt te prašam!

A GRES U PETK alpa SOBOTO DIKRAT NA POKLUKO?!?!?!?!?!?!?? :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

neznam dirkat :D :D :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ubistvu se jest nega drzim komj za rit ker mu skutr mal bl potegne pa kma mal več izkušen s temu an :) ;) drugace pa pras benota osebno kuko vozm :)

A to si zej mislu da ce bi ti pa jes mojga dav me pa glatko nazges??????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ubistvu se jest nega drzim komj za rit ker mu skutr mal bl potegne pa kma mal več izkušen s temu an :) ;) drugace pa pras benota osebno kuko vozm :)

Peles se uredu ... da se z tabo vozt tko da te ni treba skos cakat in mam neki od vozne.

Iz kaksnga testa si bos pa na DP dokazov (ce bos zacev vozt)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr fantje dobr!

Sam ej, a nismo v Hudih nesrečah ravn o dirkanju po cestah govorl? Tut če ni prometna cesta se lahko zgodi, da vendarle nekdo pripodi - ravno tako kot vi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to si zej mislu da ce bi ti pa jes mojga dav me pa glatko nazges??????????

:hmm: :hmm: to bi pa mogla 1x izvest :P :P

ja to je res kr si napisu da se bo šele naDP vidl iz kašnga testa sm! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to si zej mislu da ce bi ti pa jes mojga dav me pa glatko nazges??????????

ja dab te gladko nazgov ne an sam mejbi bi mi pa uspel za las! :) MEJBI!!! sam newrjamem :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!