Skoči na vsebino

Peticija proti lovcem


D.J.

Priporočene objave

Kaj kaj je---takrat ji baje niso imeli oz, ni bila dostopna oz jo imajo v živalskem vrtu pa niso mogl do nje prit....ne spomn se. ...

No vidiš, pa smo iz prvotnih flanc kako so lovci sredi Ljubljane prerešetali ubogega medvedka namesto, da bi ga lepo uspavali, prišli do tega, da niso bili lovci in da ni bilo puške za uspavanje. Zanimivo, če malo pobrskamo, še kaj najdemo :hmm: O:-) O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dajmo še malo o teh puškah. Vas bom raje spraševal, da mi ne boste očitali, da jaz nakladam in zavajam.

Torej,

Q.: Kdo v tujini uporablja puške za omamljanje živali?

Ko boste to odgovorili, pa sprašujem naprej.

Popravljeno . Popravil Horjo horjulis vulgaris
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dajmo še malo o teh puškah. Vas bom raje spraševal, da mi ne boste očitali, da jaz nakladam in zavajam.

Torej,

Q.: Kdo v tujini uporablja puške za omamljanje živali?

Ko boste to odgovorili, pa sprašujem naprej.

Lovske družine, da označijo živali, ali da pomagajo bolnim ! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Polnim državno blagajno, plačujem odgovorne, da skrbijo za skupno dobro, zakaj? A zato, da pol ne najdejo tistega kar so kupili z mojim denarjem....

Sicer je to že precej off topic, ker Ja priznam (sem že veliko prej), da so bili policaji in ne lovci. Konc koncev bi pa lahko vi zeleni takrat znoreli, da se z divjadjo ne dela tako, pa vas nisem nič slišala.

Dej povej mi imajo oz. so najdli zdej to famozno puško al bo naslednjič spet kalašnik pel??

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lovske družine, da označijo živali, ali da pomagajo bolnim ! :naughty:

Matic, wrong! Oziroma v zelo majhnih količinah in predvsem v raziskovalne namene. Ti pa se običajno v tujini ne izvajajo v okviru lovstva. Lovskih družin vglavnem itak nimajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Polnim državno blagajno, plačujem odgovorne, da skrbijo za skupno dobro, zakaj? A zato, da pol ne najdejo tistega kar so kupili z mojim denarjem....

... Konc koncev bi pa lahko vi zeleni takrat znoreli, da se z divjadjo ne dela tako, pa vas nisem nič slišala.

Dej povej mi imajo oz. so najdli zdej to famozno puško al bo naslednjič spet kalašnik pel??

Torej se kregaj na odgovorne, ne pa lovce, katerim nisi plačala prebitega groša. In ti se normalno nimajo zakaj čutiti dolžne za reševati probleme urbanega okolja.

Težave v urbanem okolju rešujejo druge inštitucije. Tja lovci z orožjem nimajo vstopa. Divjad, ki se navadi popotovanja v naselja, je za naravo izgubljena. Posvoji jo in jo daj v živalski vrt! Ampak teh naj bi menda tudi ne smelo biti.

Uff, what a confusion, a?

Za to famozno puško z uspavali me kot lovca prav ena figa briga.

O njej bom razpredal naprej, ko mi boš odgovorila na vprašanje v zgornjem postu.

Pa mogoče nočeš, ker se ti sanja, kam pes taco moli?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej povej mi imajo oz. so najdli zdej to famozno puško al bo naslednjič spet kalašnik pel??

kalašniki bodo peli..ali pa H&K.... ker policija nima uspavalnih pušk...a jim tudi za ljudi priporočaš da uporabijo uspavalne puške...ko bodo izvajali to bodo ziher imeli tudi tak arsenal....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo uporablja uspavalne puške: po moje veterinarji, ker lovci so prebutasti B) za tako strokovno orožje. ---hec more bit, ker se vreme kisa.

Veš divjad hodi tudi po moji zemlji in se skriva v mojem travniku in je moje pridelke---nimam nič proti je bila tam pred mano in všeč mi je,ko jih gledam, samo če hočete javnost na svoji strani in govorite o ,,humanosti in upravičenosti,, lovstva morte tut kej narest ker konckoncev vas lohk s kakim referendumom ukinejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kalašniki bodo peli..ali pa H&K.... ker policija nima uspavalnih pušk...a jim tudi za ljudi priporočaš da uporabijo uspavalne puške...ko bodo izvajali to bodo ziher imeli tudi tak arsenal....

TC a se ti mogoče z mano pogovarjaš, al sam s sabo, al si v bistvu ista oseba kot horjo???? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo! Pogruntu!

je prepovedano pa bi vseeno večina to storila?

Etični kodeks slovenskega lovca odvrača od streljanja psov. Obenem pa mu tudi nalaga zaščito divjadi. Torej ni prav, da lovec ustreli psa, vendar bo le redko kateri zadržal strel na psa, ki ga vidi goniti divjad.

drugače je pa pri meni enako kot pri tomozukiju. naš pes je družinski član in lovca, ki bi ga ustrelil, bi čakala podobna usoda...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TC a se ti mogoče z mano pogovarjaš, al sam s sabo, al si v bistvu ista oseba kot horjo???? :blink:

odgovarjam na poste katere pišeš v forum, ki ima veliko članov ne samo tebe in horjota.....al ne smem...

pisat kako so policaji sklatili z njihovo standardno oborožitvijo medveda v preteklosti nima veze z nesposobnostjo in očrnitvijo lovskih družin katero poskušaš pokazat....po mojem mnenju in to ti skušam povedat...če mi dovoliš da sodelujem v debati.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naš pes je družinski član in lovca, ki bi ga ustrelil, bi čakala podobna usoda...

bravo...kaj šele bi se zgodilo če bi v sloveniji veljal tak albanski nenapisan zakon za vse ostale zločine in kazniva dejanja....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

manj bi jih bilo. zločincev oz. zločinov namreč...

ti seveda ne bi storil nič, ko bi ti ubili nekoga, ki ga imaš rad?

Popravljeno . Popravil BC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Horči bila sem v bližini in nisem vedela za kaj gre. Murija je letala naokoli kot gluha svinja, v neprobojnih jopičih s psi in jest sm mislna da ima nekdo talce in v roki bombo in sem se pametno odstranila. Ne res, bila je taka akcija in na koncu so medveda s kalašniki potolk---svaka jim čast. Upam, da so dobili častno priznanje za izkazan pogum.

CEPCI

Kot vem, medved ni nikomur niti nakazal, da mu bi storil kaj žalega kljub temu, da je bil preplah prve stopnje. Dobro, da še nismo bili v NATU, ker bi sigurno italjanske lovce poklical in iz letalonosilke nekje v Indijskem oceanu bi priletela raketa na tisto nesrečno žival. Sej če se nebi pol tok bahal mi ne bi šlo tok na jetra, mi je blo pa všeč ker je folk ostro odreagiral, da to ni način in pol so junaki utihnl.

BTW--kaj so imeli tu zraven lovci pa ne vem---vidla samo policaje.

....e šta je mnogo,mnogo je...... :angry: :angry:

poslušaj mladenka prelestna,mogoče bi bilo dobro, da se prej malo pozanimaš o teh stvareh, predno kakšno cvetko spustiš.....

naj ti jaz malo razsvetlim obzorja, ker sem bil tudi sam osebno udeležen v teh stvareh....in konkretno v tej stvari....

namreč pametno je bit brihten na tisti varni strani monitorja, ko pa se v živo srečaš z zadevo, je pa potrebno imeti zelo velika jajca, da ne rečeš "moje noge sad ili nikad"...ali pa dosti nor.....

namreč za vse pametne okoli tistega bogega medvedjega mladička, ki ni nikoli nikomur hotel ničesar žalega.......

medved, je bil opažen že ob 6.00 uri zjutraj in sicer na Melikovi cesti....in glej hudiča kakšna sreča,naleti ravno na mojo mamo, ki je peljala psa na sprehod....hvala bogu, da imam kar prijetnega kužka (pasma čistokrvni rakovniški gonič,mešanica med huskijem in .......skratka fantje vseh vetrov),tako da se je najprej spopadel z psom in pes ga je hvalabogu odgnal na varno razdaljo.....ko je mama bežala proti domu (ki je mimogrede cca 1km stran), jo je bogi medvedek še vedno sledil in pri osnovni šoli sta se z psom ponovno spopadla.....takrat jo je medved ucvrl proti osnovni šoli, kjer ga je z pištolo najprej obstrelil policaj (brezveze razlagat, da je bila ura že 7.00 in pred šolo ogromno otrok.....bah,nima veze,medo je itaq nenevaren,kajne?).....nato je medo obrnil ponovno za mojo mamo in naravnost k nam domov.......predstavljaj si moje začudenje, ko me mama zjutraj zbudi z krikom..."bojan vstani!!!!!!MEDVED"....ja valjda si rečem, ampak vseeno vstanem in grem pogledat....i pazi,pazi...res medved...popolnoma nepripravljen za konstruktivni pogovor in vse ostale pizdarije.....takoj sem skočil po "čaletovo devetko" da mu razložim, da se k nam ne prihaja nenajavljen, sploh pa če si bolj kosmat kot cela familija skupaj.....medved jo je jadrno ucvrl k sosedu,tam pretepel njihovega psa(kraški ovčar mimogrede) in tako skakal čez ograje....v tem času je priletela policija z neprebojnimi jopiči in kalašnikovimi in celo nekaj časa so študirali, kaj naj naredijo, dokler nisem jaz znorel na njih, da naj ga že počijo enkrat.......no potem so ga le trajno uspavali na sosedovem dvorišču.....naj ti še pojasnim, da so sosedje hvalabogu otroke, ki so šli po ulici v šolo vlekli v svoje hiše,kajti dvomim, da bi jih medo razumel.....

BTW....ko ti zjutraj potrka medo na vrata,mu ti razloži, da take stvari rešujete mirno pri vas domain samo upam lahko, da mu boš ti odprla vrata in ne tvoj otrok, kajti potem verjamem, da boš radikalo spremenila stališče do "ubogih" živali, ki nikomur nič nočej in lovci so seveda neusmiljeni morilci.....

BTWII: sosedov pes je moral na "face lifting" in tudi v sanjah si ne znam predstavljati, kaj bi bogi medo naredil z otrokom :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..., samo če hočete javnost na svoji strani in govorite o ,,humanosti in upravičenosti,, lovstva morte tut kej narest ker konckoncev vas lohk s kakim referendumom ukinejo.

Popolnoma legitimna pravica! So že pametnejši poskusili, pa so se kar nekaj opekli. :devil: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odgovarjam na poste katere pišeš v forum, ki ima veliko članov ne samo tebe in horjota.....al ne smem...

pisat kako so policaji sklatili z njihovo standardno oborožitvijo medveda v preteklosti nima veze z nesposobnostjo in očrnitvijo lovskih družin katero poskušaš pokazat....po mojem mnenju in to ti skušam povedat...če mi dovoliš da sodelujem v debati.....

Jest hočem očrniti lovce?---tc pa ti si jasnoviden, in takoooooo :zzz:

Jest ti nimam kej dovolt al pa prepovedat, samo dej kak odgovor in ne samo nek pogled ki sam sebe zanika in nič ne pove oz. je kar neki s tremi pikcami na koncu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TC a se ti mogoče z mano pogovarjaš, al sam s sabo, al si v bistvu ista oseba kot horjo???? :blink:

He, he, TC, se morva enkrat srečat, da se zmenva kateri del razdvojene osebnosti je kdo! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je dokazano da ne drži.....

zločincev bi bilo vsekakor manj. z vsakim zločinom bi bil en manj. za zločine pa pokaži dokaz...

Popravljeno . Popravil BC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zločincev bi bilo vsekakor manj. z vsakim zločinom bi bil en manj. za zločine pa pokaži dokaz...

se ne bova kregala kjer ni mesto za to...pač mislim da ne gledaš prav na zadevo....

zločinov ne bi bilo manj ker bi prišlo do efekta ko bi ti ustrelu lovca ki ti je odstrelu psa in bi potem sin lovca odstrelu tebe ker bi mislu da nimaš prav in tako naprej do konca tvoje sorodstvene poti pa še sosedi bi pomagali...torej bi se število zločinov pomnožilo ne zmanjšalo....ali pač

za zločince imamo pa zapore ki na kratki rok eliminirajo zločinca iz družbe pa imamo kljub temu probleme z kvantiteto zločincev...ne?

in ne z vsakim zločinom bi bil en več zloči in zločinec(ker bi tebe zaradi umora lovca odstrelu njegov sin)

Popravljeno . Popravil Thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, o medotu, verjetno lahko zaključimo. Bojan, hvala za verodostojen opis dogodkov s kraja in časa dogajanja. :notworthy: :D

Flintika z uspavalnimi naboji. Je samo Matic probal? No dajmo medtem, ko bo BC lovil jagre po gozdu, razmislit.

Kdo hudiča so tisti ljudje, ki po svetu s kombiji ipd. vozili patruljirajo po mestih in se odzivajo na klice državljanov, kot so: "AAAAAAAH, HELP, HELP, AN ALLIGATOR IS IN MY BATHROOM!!! HELP, LINA, HELP!"?

:hmm: Tadam, tadam, tadam, ko bi to mogo bitiiii?? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....Horjo...amigo....če boš kdaj v dilemi glede teh stvari ali žival uspavati in čakati na božjo rešitev,ali jo enostavno "trajno" uspavati in preprečiti morebitne posledice,just call....jaz nimam nikakršnih moralnih,verskih ali katerikolih drugih pomislekov glede tega.....može "čaletova" devetka,prijatelj "valter" ali pa lok (klasika in compound,lahko izbiraš)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..A obstrelil so ga ni čudno da je bil tako miren.... bil je preplašen, bil je obstreljen, v tujem okolju, brez mame (zato je sledil tvojo B) )

Sej ne podcenjujem situacije PANIKA vas je zagrabla in to ornk.

Še vedno trdim, da so bli organi nepripravljeni in panični s pištolo strelat medveda--no ja polcaj pač.---ok. ljudi še nekak razumem.

PS pes se zaganja v medveda in verjetno ni medved napadu psa in če bi se organiziral tko kot treba ne bi blo nobenmu nič---ja lohk bi otroka napadu če če če---lohk bi bil pa otrok miren in bi odkorakal stran če če če lohk bi metek zalutal in ubil otroka če če če

Sicer pa po bitki je lahko biti general---ni bilo lepo, ne bi se blo treba hvalt, bo drugič boljš upam, da se sploh ne bo zgodilo drugič.... )

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se ne bova kregala kjer ni mesto za to...pač mislim da ne gledaš prav na zadevo....

zločinov ne bi bilo manj ker bi prišlo do efekta ko bi ti ustrelu lovca ki ti je odstrelu psa in bi potem sin lovca odstrelu tebe ker bi mislu da nimaš prav in tako naprej do konca tvoje sorodstvene poti pa še sosedi bi pomagali...torej bi se število zločinov pomnožilo ne zmanjšalo....ali pač

za zločince imamo pa zapore ki na kratki rok eliminirajo zločinca iz družbe pa imamo kljub temu probleme z kvantiteto zločincev...ne?

in ne z vsakim zločinom bi bil en več zloči in zločinec(ker bi tebe zaradi umora lovca odstrelu njegov sin)

saj nisem misli, da bi kar vsak streljal naokoli za vsak krivico, ki se mu zgodi. o tem naj bi odločalo sodišče.

v mojem primeru pa za uboj psa verjetno lovec ne bi imel nobenih posledic. zato bi za njih poskrbel sam in bi se potrudil, da me ne bi nihče videl...

za zločince imamo pa zapore ki na kratki rok eliminirajo zločinca iz družbe pa imamo kljub temu probleme z kvantiteto zločincev...ne?

ja res na kratki rok. mogoče je to tudi eden od razlogov za veliko število zločinov?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaoooooooj, spet iščem tistega smeška, ki se za glavo drži.

Lina pa ti to ne misliš res, ti sam mene mal probaš podjebavat, a ne da? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!