Skoči na vsebino

Izbrisani


lina

Priporočene objave

Kaj narediti z izbrisanimi.

V vrsto bando južnjaško pa čez Kolpo z njimi. Ne zanjo niti slovensko pa hočejo državljanstvo in še odškodnino.

pa še vse nestrpneže zraven, ki po ustavi nimajo pravico netit nestrpnost ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si ti morda izbrisan ali rom, ali kar oboje hkrati??? Ker se za oboje tako zavzemaš da nekaj mora biti na tem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si ti morda izbrisan ali rom, ali kar oboje hkrati??? Ker se za oboje tako zavzemaš da nekaj mora biti na tem

Če me spomin ne vara je

izbrisan romski musliman. :)

Pa kok fejst fant je, ko bi ti vedu! :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si ti morda izbrisan ali rom, ali kar oboje hkrati??? Ker se za oboje tako zavzemaš da nekaj mora biti na tem

Mah, blesavo se mi zdi, kolk majo ljudje proti nekim drugim za povedat ...

VSak pač živi po svoje. Država - tako teritorialno, kot politično - pa tudi ni "naša"... pravim, da naj si vsak po svoje uredi doma, naj pa ne teži sosedom, kako imajo urejeno .. .ali neurejeno ... tud če so CD-cigani, deletirani ali kaj tretjega ... če komu kaj kje ne paše, lahko gre stran ...

Imamo ustrezne zakone in ustrezno javno službo (policijo, sodnike, davkarijo, ...), ki naj bi v primeru kršenja zakonov stvari sanirali.

Če ciganom, izbrisanim, čefurjem, belim ovratnikom, politikom, najboljšim sosedom ali šeficam zavarovalnic te službe pač gledajo skozi prste takrat, ko naj bi ukrepale, so pač krive te službe, ne pa omenjeni "prestopniki"... in ni jeze treba znašat nad cigani, ampak kvečjemu nad tamkajšnjimi policisti, občinsko upravo, davkarijo, etc.

Glupo pa se mi zdi, ko folk laja na cigane. Procentualno poznam enako količino zlo kul in okej ciganov, kot poznam belcev, črncev, arabcev, izbrisanih, ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej ti bom čist tako povedal en primer.

Zakaj se povsod v vseh nočnih klubih, diskotekah in podobno najbolj bojijo da bi notri navalili cigani ali čefurji, ker jim zjebejo posel, ker se ob vsakega spotaknejo in vsakemu težijo in potem folk pravi ma tja ne grem so sami čip čaparji not.

Niso jim ponekod zastonj prepovedal notri hodit in ti lahko povem da je sedaj mir, niti enega pretepa ali kaj podobnega. In ne mi govort da so oni revčki problem je edin ta ker imajo tisto balkansko mišljenje da morajo bit povsod taglavni in da se mora vse vrtet okrog njih in oni so bog in batina.

Pa ne mi govort da niso nič drugačni kot mi ker so in ne pašejo v to okolje pa bog, sicer pa a si že kdaj videl da bi Slovenec psa ukradel zato da ga bo v juhi skuhal.........mislim da ne.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj se povsod v vseh nočnih klubih, diskotekah in podobno najbolj bojijo da bi notri navalili cigani ali čefurji, ker jim zjebejo posel, ker se ob vsakega spotaknejo in vsakemu težijo in potem folk pravi ma tja ne grem so sami čip čaparji not.

Niso jim ponekod zastonj prepovedal notri hodit in ti lahko povem da je sedaj mir, niti enega pretepa ali kaj podobnega. In ne mi govort da so oni revčki problem je edin ta ker imajo tisto balkansko mišljenje da morajo bit povsod taglavni in da se mora  vse vrtet okrog njih in oni so bog in batina.

se podpisem pod tole. sej se najdejo kake svetle izjeme, sam so pa redke. .) tud js sm ze mel probleme zarad cipcaparjev (noz na vratu, revenge fajti k nism hotu dat dnarja in podobno). :angry:

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj se povsod v vseh nočnih klubih, diskotekah in podobno najbolj bojijo da bi notri navalili cigani ali čefurji, ker jim zjebejo posel, ker se ob vsakega spotaknejo in vsakemu težijo in potem folk pravi ma tja ne grem so sami čip čaparji not.

ej, kakorkoli že so naštelani ... marsikdo tud reče, da so motoristi težaki in primitivci, ali kaj ... pa jim tud ne verjamemo, a ne?

In to "ne pašejo v ta prostor". Ja kurac, kam pa naj grejo, na Luno al kaj? A motoristi pa na Saturn (ma fajn progo krožno ... :P) ...

Taki so, kot so, in taki tud pač imajo svoj prostor pod Soncem - men je vseeno, al so v Kanadi, na Švedskem, v Sloveniji, Ljubljani direkt, ali pa v Bosni, na Madžarskem ... A se ti morajo opravičit, ker niso taki, kot ti, ali kaj? In če lokali ne znajo z varnostniki poskrbet za svojo zaželeno in tudi nezaželeno klientelo, to ni problem ciganov ...

PS: tud neciganske zalege je polokalih in diskotekah več kot preveč ... in to pač z njimi uredijo varnostniki, ki jih lastnik najame zato, da grdo gledajo in mogoče še kdaj kaj naredijo.

PS: bolj bo folk lajal na cigane (na nekatere po pravici, na nekatre pa tud po krivici), bolj se bodo ti cigani počutli ogrožene in se jim bo še bolj jebalo za vse ... in bodo kradli, vlamljali, sploh ne več iz lastne koristi ampak samo zato, da se ti bodo lahk smejali, kolk si jezen in ti rdeča para piha iz ušes ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se podpisem pod tole. sej se najdejo kake svetle izjeme, sam so pa redke. .) tud js sm ze mel probleme zarad cipcaparjev (noz na vratu, revenge fajti k nism hotu dat dnarja in podobno). :angry:

Ja v lajfu pač previdnost ni odveč ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh ne več iz lastne koristi ampak samo zato, da se ti bodo lahk smejali, kolk si jezen in ti rdeča para piha iz ušes ...

zkva pa mislis da ti pride cigo do tebe pa ti zatezi "sta me gledas??" :doze:

Ja v lajfu pač previdnost ni odveč ...

niti ni dovolj. .) pomaga sam se metuljcek v zepu boksar na desni roki pa 5 goril okrog. :angry:

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zkva pa mislis da ti pride cigo do tebe pa ti zatezi "sta me gledas??" :doze:

niti ni dovolj. .) pomaga sam se metuljcek v zepu boksar na desni roki pa 5 goril okrog. :angry:

in končni rezultat?

v mestecu z 3000 prebivalci in 200 cigoti na koncu samo še 1000 prebivalcev, od tega 150 cigotov, a?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in končni rezultat?

v mestecu z 3000 prebivalci in 200 cigoti na koncu samo še 1000 prebivalcev, od tega 150 cigotov, a?

ma dej... ...ko bos na lastni kozi dozvel vse skup (kar pa ne bos, ker nisi vec najstnik, ki bi si ga lahko čefići privoscl), bos vedu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma dej... ...ko bos na lastni kozi dozvel vse skup (kar pa ne bos, ker nisi vec najstnik, ki bi si ga lahko čefići privoscl), bos vedu.

zokica, verjetno si prav sma rinu nekam, kjer si vedu da ne primanjkuje nevarnih in zločestih cigotov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zkva pa mislis da ti pride cigo do tebe pa ti zatezi "sta me gledas"

Pa saj to je bilo v ljubljanskih "diskačih" in "mladinskih diskih" čisto normalno pred 22-30 leti. Težaki so v tistem primeru bili 'šiškarji', 'bežigrajčani', in tako naprej po občinah ter krajevnih podskupnostih. Če nisi nikogar gledal, je bilo pa itak brez veze ven iti. Tudi teroriziranje po ulicah je bilo vsakdanji pojav. Pa vsi so bili 'naši'. :cry:

Mal ultravijolencije je pa ja dobr za osebnostni razvoj, a ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se naši fantje so se pred 20 leti v Modri dvorani v Idriji mal za šport stepli z Njimi. :rolleyes:

Pa je bla pol cela revolucija v medijih. :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sym jaz te ne kapiram:

- zagovarjaš gradnjo Đamije

- zagovrjaš izbrisane in po moje si prvi, ki bi jim dal visoke odškodnine

- zagovarjaš cigane

Vsakega, ki se ne strinja s tabo obsodiš, da je ksenofob in da krati človekove pravice. Sorry ne kapiram te več!

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsakega, ki se ne strinja s tabo obsodiš, da je ksenofob in da krati človekove pravice. Sorry ne kapiram te več!

Tadej, ni kaj kapirat ...

če se danes izjasnimo proti enim, jutri proti drugim, ni hudič, da se enkrat nekdo ne bi izjasnil proti nam ... in takrat bodo nas z referendumom vn fuknil iz "države" ali od koderkoli že...

PS: glede izbrisanih ... ne bi jim dal odškodnine zaradi izbrisa samega, ampak zato, ker so se politiki očitno 8 let sprenevedali ... mar bi problem, ki je bil evidentiran že pred cirka 10 leti, takrat rešili, tako ali drugače... nagnali tiste, ki nimajo tukaj kaj iskati, in sprejelitiste, katerim so naredili krivico ... Zdaj pa bodo pač te odškodnine obresti na pasivno sprenevedanje naših politikov...

Upam le ,da bodo odškodnne visoke in bo folk končno zmetal vladajoče politike (leve IN desne) z oblasti/iz_parlamenta ...

čas bi res že bil za nekaj sveže krvi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Taki so, kot so, in taki tud pač imajo svoj prostor pod Soncem - men je vseeno, al so v Kanadi, na Švedskem, v Sloveniji, Ljubljani direkt, ali pa v Bosni, na Madžarskem ... A se ti morajo opravičit, ker niso taki, kot ti, ali kaj? In če lokali ne znajo z varnostniki poskrbet za svojo zaželeno in tudi nezaželeno klientelo, to ni problem ciganov ...

PS: tud neciganske zalege je polokalih in diskotekah več kot preveč ... in to pač z njimi uredijo varnostniki, ki jih lastnik najame zato, da grdo gledajo in mogoče še kdaj kaj naredijo.

PS: bolj bo folk lajal na cigane (na nekatere po pravici, na nekatre pa tud po krivici), bolj se bodo ti cigani počutli ogrožene in se jim bo še bolj jebalo za vse ... in bodo kradli, vlamljali, sploh ne več iz lastne koristi ampak samo zato, da se ti bodo lahk smejali, kolk si jezen in ti rdeča para piha iz ušes ...

Glej Sym očitno so se časi spremenili od takrat ko si bil ti mlad, pa brez zamere.

Glede varnostnikov je pa tako da se redki upajo kaj naredit ker saj veš kako je pol ko se jih 20 nabere okrog njega drug dan.

Svoje čase smo vsaj dvakrat na teden hodili žurat, ciganje in čefurji so bili in kjer so bili je bila pizdarija to je spadalo zraven. Težili so vsakemu ki je prišel mimo in ni imel drugih namenov kot žurat. Jaz sem se raje umaknu ker je tako da teži eden tepe se jih pol za enega pa 10 ker so pičke.

Pač naneslo je tako da smo počasi zaplavali iz teh vod in čist po naključju začel bolj obiskovat techno-partye in presenečeno sem ugotovil da je bila v tem krogu ljudi znanost najti kakega čefurčka ali cigana (pač relativno visoke vstopnine za njihove žepe + prepovedan vstop takim osebkom ker si moral biti prijavljen prek neta kar pa je večini španska vas) in ne boš verjel da v zadnjih dveh letih nisem videl niti enega samega pretepa, izgreda, niti mi ni nihče zatežil, prej je kdo pristopil in rekel: "ej stari full dogaja kaj boš pil", pa čeprav sem ga videl prvič. Da to smo SLOVENCI ne pa banda ki le išče probleme.

Itak da so povsod izjeme, verjamem da so tudi tukaj,na eni in na drugi strani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VSak pač živi po svoje. Država - tako teritorialno, kot politično - pa tudi ni "naša"... pravim, da naj si vsak po svoje uredi doma, naj pa ne teži sosedom, kako imajo urejeno .. .ali neurejeno ... tud če so CD-cigani, deletirani ali kaj tretjega ... če komu kaj kje ne paše, lahko gre stran ...

Imamo ustrezne zakone in ustrezno javno službo (policijo, sodnike, davkarijo, ...), ki naj bi v primeru kršenja zakonov stvari sanirali.

Ja poglej tole, je bilo po TV tedniku

Mlada družina se je zapufala za 100 let v naprej in si je zgradila eno lepo hišico in pričela mirno živeti.

Pol so se pa čez nekaj let na sosednjo parcelo naselili cigani. Svinjarija, galama, kurjenje, kraje, pretepi, streljanja.

Vsak dan kurijo žice, da se izolacija stopi, da poberejo baker in ga prodajo. A veš kako to smrdi. Ne moreš niti perila več sušit, ne imeti odprtega okna.

Ko pogledaš skozi okno se ti želodec obrne, ko vidiš vso to svinjarijo.

Za nameček ti pa še grozijo.

IN TAK FOLK TI ZAGOVARJAŠ, POŠTENI DRUŽINICI PA SVETUJEŠ NAJ GRE DRUGAM. Ej svaka ti čast. Majke mi!

In veš zakaj je zadnjič folk na Dolenjskem popizdi:

KER JIM USTREZNE JAVNE SLUŽBE (POLICIJA, DAVKARIJA, SODNIKI,...) NIČ NE MOREJO. IN TO ZARADI TAKIH KOT SI TI, KI JIH ZAGOVARJAJO - SE ZAVZEMAJO 100 NA URO ZA NJIHOVE PRAVICE, NAMESTO DA BI SE ZAVZEMALI ZA PRAVICE TAKIH DRŽAVLJANOV, KI PLAČIJEJO DAVKE.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej Sym očitno so se časi spremenili od takrat ko si bil ti mlad, pa brez zamere.

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam le ,da bodo odškodnne visoke in bo folk končno zmetal vladajoče politike (leve IN desne) z oblasti/iz_parlamenta ...

To si pa zelo naiven, če misliš, da se bo to zgodilo.

Folk nima za kruh tovarne, propadajo, služb ni. In izbrisani bodo dobili milijonske odškodnine. A si predastavlajš kako bo ubogi folk reagiral. PONOREL BO.

In politiki ne bodo odškodnin plačali iz svojega žepa ampak iz našega in tako bo še manj denarja ostalo za vrtce, šole, javno zdravstvo, socialo,...

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KER JIM USTREZNE JAVNE SLUŽBE (POLICIJA, DAVKARIJA, SODNIKI,...) NIČ NE MOREJO. IN TO ZARADI TAKIH KOT SI TI, KI JIH ZAGOVARJAJO - SE ZAVZEMAJO 100 NA URO ZA NJIHOVE PRAVICE, NAMESTO DA BI SE ZAVZEMALI ZA PRAVICE TAKIH DRŽAVLJANOV, KI PLAČIJEJO DAVKE.

Tadej

A misliš, da jih lahk spremeniš na silo tele cigote? Ne moreš. Nasilje obrodi še več nasilja. Tud genocid je prepovedan, tko da - tud odstranit jih ne moreš. Karkoli delaš, vedno bodo "tu nekje". Lahko jih kvečjemu na nek način vključiš...

Kar hočem jaz rečt - tudi, če prebereš tvojo zgornjo zgodbo, še vedno velja, da so nesposobni policaji in davkarija, ker jim nič ne upajo (lahko bi jih verjetno vse aretirali, pa zihr nimajo jajc za to ... čeprav je to njihova služba....). In tud vse črne gradnje bi lahko občinska uprava dala porušiti ... če bi imela jajca.

Takole zgražanje, kot ga opažam tukaj na forumu pa ne bo rešilo ama ništa. Saj ni problem - vedno se lahko vsi zberemo za šankom in jih šimfamo... Samo rezultat tega je bolj en mišji drekec...

PS: kar se tiče raznih "južnjakov, bosancev, čefurjev" ... Prepričan sem, da so se tisti, ki delajo pizdarije, lepo pobrigali, da so si pravočasno uredili vse papirje. .. Tile, ki pa jokajo že 10 let, ker so zamudili rok, ali niso vedeli, niso bili dovolj izobraženi, pa ... well, kasirajo vse frustracije "Slovencev".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!