Skoči na vsebino

Izbrisani


lina

Priporočene objave

jah sej to je to!! tud js neb nic mel proti izbrisanim, ce nebi cefurji pa cigani tolk sranja delal, pa ce jim nebi za to zdej se "odskodnine" ponujal!! :doze:

daj pejt v vrtec pa najprej osnovne lekcije življenja vzemi ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oziroma bi bila nezaposlenost lahko že pred 20 leti za 10% višja, kot je danes... takšna bo pač šele čez recimo 5 let ...

a to ni pa nič vredno? :P

Če je Nemčija kot poraženka in čist rasuta pa še osovražena, vojne odškodnine..... prišla v korak z ostalimi in jih celo prehitela bi se tudi mi razvil---sej smo bili priden-deloven narod.

Na gorenjskem so tudi cigani---okolica krope.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pa čisto nekaj drugega kot to, S TEBOJ BOM SKREGANA .

A NE MATIC, DA SE SAM HECAŠ, DA NISI RAZUMEL? :(

Kaj? :?

A da res nisi? :(

Škoda. <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj pejt v vrtec pa najprej osnovne lekcije življenja vzemi ...

argument, PLZ??

a lahk razlozis zakaj jih tok slepo zagovarjas??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je Nemčija kot poraženka in čist rasuta pa še osovražena, vojne odškodnine..... prišla v korak z ostalimi in jih celo prehitela bi se tudi mi razvil---sej smo bili priden-deloven narod.

Na gorenjskem so tudi cigani---okolica krope.

tko bom reku.

Tole je _naša država_. Kdo smo _mi_.?

Nas zaznamuje enak prihodek, enaki geni, enak pogled, enaki avti, to, da smo motoristi?

Ne.

Zaznamuje nas stalno bivališče znotraj RS in državljanstvo RS, ali dovoljenje za začasno bivanje.

Procentualno nas je večji del "avtohtonih Slovencev", ki izviramo od bogvekje (ima še kdo tukaj, razen mene, narisan rodovnik za 500 let nazaj s koreninami v širši okolici Ljubljane, pa če morda veste imeni svojih pra-pra-pra-pra-pra-pra-pra .... -pra staršev :P :P :P, obenem pa klasičen starosrbski priimek? )... Nekaj pa je tudi takih, katerih starši, stari starši, njihovi predniki, ali pa tudi oni sami, so se priselili v to državo... nekateri so že "asimilirani", drugi pa še bodo, delno ali v celoti... Lahko pa tudi ne, saj jim Ustava RS zagotavlja kulturno, religiozno in še kakšno neodvisnost in nedotakljivost.

Takle mamo.

Vse drugo so pa nianse, ki jih v veliki meri določajo tudi nesposobnost policije/sodnije/davkarije.

PS: će hoće kdo videti moje družinsko drevće, se lahk zmenmo ... pa boste potem risali doma :) :OK:

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

argument, PLZ??

a lahk razlozis zakaj jih tok slepo zagovarjas??

zato, dragi Zokec ,ker bi tudi tebe zagovarjal, če bi te kdo hotel iz države fuknit samo zato, ker si prismuknjen :) ali ker ti država ne zna izterjati kazni za to, ker ne nosiš čelade ... pa makar bilo te kazni za 27 milk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tile, ki pa jokajo že deset let so preračunljivci in so gledali, kje bodo dobili koristi, kje bodo lahko kaj potegnili.

Primer iz našega bloka (citiram): "Ma koji če mi kurac ovaj status i državljanstvo. Ova Slovenija če pupušiti kurac najkasije do nove godine."

Natanko tako!!!!

Gospoda je mislila da bo tukaj in ko se bo dol zrihtalo bodo šli.Ampak jim je uneslo in se nam glede na ostale Jugoslovanske narode lepo godi. Seveda zdaj bi radi pa državljanstvo dobili, tako kot si napisal PRERAČUNLJIVCI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gospoda je mislila da bo tukaj in ko se bo dol zrihtalo bodo šli.Ampak jim je uneslo in se nam glede na ostale Jugoslovanske narode lepo godi. Seveda zdaj bi radi pa državljanstvo dobili, tako kot si napisal PRERAČUNLJIVCI.

in ti si stanoval v njihovi glavi, da točno veš, kaj so mislili? al ipa to vidiš tako že na prvi pogled?

Se spomnim nekega ultra-desnega slovenskega politika, ki se je pisal na P., če se ne motim... Je rekel "južnjaki so takega mrkega pogleda, neprijetni, se jim vidi, da imajo nekaj za bregom". Pol je bla pa zraven teksta njegova slika - isti kot v lastnem opisu :)

Tolk o tej "zdravi presoji" in "mi že vemo, kakšni so oni"...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej se strinjam s tabo. Ampak Kdo samo mi?--Ja kdo so pa oni.

Tudi če si ti motorist in recimo,da pripadaš družini motoristov ja ljubčekdragi če boš nekemu nemotoristu (oz. nekomu, ki mu to ni všeč) kuril gumo pod oknom in te bo sprva opozarjal,ti mogoče celo predlagav/naredil plac kjer to lahko nemotoneno počneš in boš ti še vedno to počel pod njegovim oknom in te bo zaradi tega nalomil---mu bom jest dala čist prov in te ne bom zagovarjala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato, dragi Zokec ,ker bi tudi tebe zagovarjal, če bi te kdo hotel iz države fuknit samo zato, ker si prismuknjen :)

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

a tisti k so deloval proti drzavi so le "prismuknjeni"?? LOL, ej. in zdej sm js za v vrtec... ...jao, Sym, umir se mal. pac izbrisanih v vecini ne maram, in ni me treba zalit zarad tega! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

a tisti k so deloval proti drzavi so le "prismuknjeni"?? LOL, ej. in zdej sm js za v vrtec... ...jao, Sym, umir se mal. pac izbrisanih v vecini ne maram, in ni me treba zalit zarad tega! .)

ne bit pretirano naiven v razmisleku o tem, da bo nekdo, ki je deloval proti državi, zdaj dobil državljanstvo?

PS: če ga bo, ga bo zihr z nečim kupil ...

poleg tega : če si samo zato proti izbrisanim, je to isto, kot je cyc proti partizanom in komunistom ... zato, ker so pred 50 leti nekaj folka pobil ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni isto. partizani (oz. velika vecina) so se boril ZA nas. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: će hoće kdo videti moje družinsko drevće, se lahk zmenmo ... pa boste potem risali doma :) :OK:

....Sym,a si prepričan, da ni ti tvoje drevće že kar sekvoja?..... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidiš Manuelca, kakšna si !

Če ljudje samo drugače mislijo kot ti, si že nasršena in užaljena. Jaz sem prijatelj lahko z vsemi, tudi z Bosanci, Srbi, Hrvati ali s komer koli, če mi ne dreza v vrtiček.

Vidiš, đamija in izbrisani pa posegajo v slovenski vrtiček na način, ki mi ni pogodu, samo zaradi tega nisem proti ljudem, ampak proti kulturi, ipd. To je pa čisto nekaj drugega kot to, S TEBOJ BOM SKREGANA .

Yao, Matic... :huh:

A nisi razumel Manuelce?? :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi so imeli možnost prestopiti na Slo stran (pa ni) rajši je šel na Hrvate streljat potem pa še na muslimane.In takrat je še bil JUGOSLOVAN. Zdaj je pa revček prišel nazaj (junak) pa naj dobi penzijo-državljanstvo in še plačajo mu naj.

In ta človek ni intelegenten?

Za crknt :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pac izbrisanih v vecini ne maram, in ni me treba zalit zarad tega!

Mislm, a je to možn? :huh: :huh: :blink:

V večini jih ne maraš. A kr tko? A koga poznaš? A kej veš o komu?

Tupiš to, kar prebereš u cajtngih, pa poslušaš budalaštine, k jih trosijo poslušalci u kakšnih zagamanih radijskih postajah. :blink: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi so imeli možnost prestopiti na Slo stran (pa ni) rajši je šel na Hrvate streljat potem pa še na muslimane.In takrat je še bil JUGOSLOVAN. Zdaj je pa revček prišel nazaj (junak) pa naj dobi penzijo-državljanstvo in še plačajo mu naj.

In ta človek ni intelegenten?

Za crknt

Da ne bo pomote JUGOSI so bober narod in ko se vozim po jugi jih spoštujem.So bol dostopni kot Slovenci in prijazen narod sploh tisti ko so doživeli strahote od teh herojev (generalov). :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Več desettisočim je bila z enim administrativnim ukrepom odvzeta pravica do bivanja, dela, socialnega in zdravstvenega zavarovanja. Njihov obstoj v Sloveniji je bil od tega dne ilegalen. Prepuščeni so bili policajem in raznim birokratom, ki so jih izganjali, pretepali in maltretirali. Desettisoči so postali žrtve državnega policijsko-administrativnega terorja. Po desetih letih beganja po brezizhodnem labirintu zakonodajne, izvršne in sodne oblasti in po spoznanju, da ne gre za individualne in slučajne krivice,..."

a dej, ko da bi zgodbico poslusal!! :angry: kok bi pol lahk opisal sele naso zgodbo, ko nas je interventno napadla JLA?? :angry:

tudi pri izbrisanih gre v večini za državljane nekdanje SFRJ

SFRJ ni Slovenija (oz. je vcasih TUDI bila), in Slovenija je bila le delcek SFRJ. potemtakem bi vsi drzavljani nekdanje SFRJ morali dobiti SI drzavljanstvo?? :blink:

AKSENTIJEVIĆ

...no, ja... <_<

11. januarja 1992 so mi gospodje z ministrstva za notranje zadeve odvzeli državljanstvo. Ob tem so kršili vse mednarodne pravne norme, slovensko ustavo in slovensko zakonodajo.

se dobr da ti nisi nikol naredu cesarkoli, kar drzavi nebi blo vsec... :naughty:

Bil sem najbolj izpostavljen vojak v Sloveniji.

mojga (bivsega) soseda so vbil, in pol si bil ti najbl izpostavlen... :?

In boril sem se za to idejo, idejo, da bi država obstala.

in zdej bi rad penzijo in vse pravice od drzave, proti katere si se boril??

Penzijo namreč dobivam v Srbiji.

torej bi rad imel dve... :P in SRAM te je, da jo dobivas v srbiji... :blink:

Sram me je, da dobivam pokojnino od obubožanega srbskega naroda, hkrati pa sem skoraj 40 let delal ZA slovenski narod.

get out of here!! :lol1:

V Srbiji sem bil samo rojen. In v Srbiji so me zaradi spleta okoliščin upokojili.

ja a ni to to?? :hmm:

Če bi bili na mestu haaških preiskovalcev: česa bi obdolžili, recimo, Kučana?

Že v skupščini sem mu rekel, da je razbijalec Jugoslavije. In da bi moral za razbijanje Jugoslavije odgovarjati.

mogoce razbijalec jugoslavije, a graditelj slovenije. Aksentijević bi moral pa odgovarjat za razbijanje slovenije. in ta komik bi rad zdej se penzijo od slovenije - pa to je cisto norcevanje!! :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aksentijević bi moral pa odgovarjat za razbijanje slovenije. in ta komik bi rad zdej se penzijo od slovenije - pa to je cisto norcevanje!! :angry:

Zokica skokica, to so malo preveč resne zadeve, da bi 19-letni mulčki, pa tudi 25-letni mulčki, ali 28-letni, takole zganjali zdraho in vpili "pa to je norčevanje" ...

Saj veš, ni te blo tam...

tko da - norčuješ se ti sam iz sebe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....Sym,a si prepričan, da ni ti tvoje drevće že kar sekvoja?..... :P

stari, pazi to - a veš ,da moj priimek pomeni "drvar"? :D

sam sebi korenine sekam :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zokica skokica, to so malo preveč resne zadeve, da bi 19-letni mulčki, pa tudi 25-letni mulčki, ali 28-letni, takole zganjali zdraho in vpili "pa to je norčevanje" ...

Saj veš, ni te blo tam...

tko da - norčuješ se ti sam iz sebe...

ah, kako eleganten nacin, kako se znebiti opozicije, in to z argumentom, ki sploh ne spada v kontekst... :doze:

a ti si bil "tam"?? na licu mesta?? ce me ni blo "tam", zdej ne smem govorit o tem?? ti bi na Aksentijevićvem mestu ravnal enako, kajne??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem zakaj ljudi ki nimajo urejenega statusa tujca oz. vize ali kar koli bi že morali imeti, da lahko bivajo v sloveniji, enostavno ne pošljejo iz slovenije? ali pa jih dajo v dom za tujce, če nimajo stalnega bivališča.

ne razumem, za ene zakoni veljajo za druge ne, to mene moti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!