Skoči na vsebino

Težave


Priporočene objave

evo ena težava se pa ponavlja, ko kliknem sledi vsebini, recimo zadnjo objavo "vtisi dnevnih voženj 2015" me vrže na 29. avgust in naprej ne gre, podobno je z nekaterimi drugimi temami :(

koza succede?

Tema pnevmatike, Maus je neki kracal, ne morem prebrat, zadnja objava 7.september.

AAAAAAAAAAAa kriza

js sm tut zgoržen in ogorčen ... skratka .. paf sm ... če izvzamem ćustwa

prjatu, čustwa te bodo izdala :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čisto resno, a mi lahko kdo pojasni ali pomaga, namreč

v določenih temah ne vidim zadnjih objav, oziroma vidim, da je bila nova objava, ampak ko odprem temo: recimo jadranska magistrala http://www.motosvet.com/tabla/topic/35283-jadranska-magistrala/?page=138#comment-2199439 je zadnja objava 29. julij stran 138, podobno je v temi gume pnevmatike, vtisi z dnevnih voženj...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sranje, ko ne moreš vsega prebrat.. nikol nauš vedu kva so napisal....

 

dej maus reš ga, drugač še spat ne bo mogu....

 

Hvala, sm vedu da boš prva ki mi boš priskočila na pomoč, not :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sranje, ko ne moreš vsega prebrat.. nikol nauš vedu kva so napisal....

 

dej maus reš ga, drugač še spat ne bo mogu....

 

Hvala, sm vedu da boš prva ki mi boš priskočila na pomoč, not :P

ma ne, mam ene dva sanvala še viška.... to je prava pomoč ... smeški pa ne delajo, zato je post kr brez 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sranje, ko ne moreš vsega prebrat.. nikol nauš vedu kva so napisal....

 

dej maus reš ga, drugač še spat ne bo mogu....

 

Hvala, sm vedu da boš prva ki mi boš priskočila na pomoč, not :P

ma ne, mam ene dva sanvala še viška.... to je prava pomoč ... smeški pa ne delajo, zato je post kr brez 

prevod?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

težave odpravil, žal pa sm moral nekaj nakracat v temo, pa so strani tekle do konca :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa dobim sporočilo, da imam zs, potem pa nikakor ne  morem sporočila odpreti.

Tako mi je popolnoma onemogočena komunikacija s Cikotom, zato bova nadaljevala v temi Črni kal, ker nimava druge izbire,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dobro da imam gmail da sem lahko notifiye filtriral z opcijo -skip inbox archive it- in mam spet mir. Drugače pa mi je nov ¸dizajn lep a se mi zdi malo razvlečen. Upam da bo užiten tudi za mobilne naprave ker prejšnji je bil fuj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj jamrate, men dela vse, niso na MS krivi, če uprabljate star telefon in rač. opremo, s posodobitvijo MS-a je trba tudi pred domačim pragom pomest in obnovit svojo opremo, jasno je, da to gre vštric, pa še motor vidim, da morte nekateri zamenjat :D 

Do takrat pa brez jamranja :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nc niso stari telefoni krivi....zadeva je na pol narjena in je crap. Pa itak je tok smeti, da brezveze.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nc niso stari telefoni krivi....zadeva je na pol narjena in je crap. Pa itak je tok smeti, da brezveze.

Predlagam, da to, da je forum narejen napol in da je crap poveš ljudem, ki so ga naredili TUKAJLE, vendar zelo dvomim, da se bo kdo strinjal s tabo, dokler ne boš povedal kaj bolj konkretnega.

Kar pa se tiče smeti, pa se vprašajte kdo jih je nasral gor. Ko pa komu kaj zbrišemo pa ima ksiht do tal.

 

kaj pa za v bodoče, boš spet mogu nakracat, al misliš, da se je čudežno samo porihtalo :D

mam enake probleme, pomoje vsi :-)

Vsi jih imate, dokler ne izgine napis "DA POTEKA POSODABLJANJE" v bistvu tudi sami ne moremo nič, ker so "strici" v USA rabili 4 dni "vključno" z vikendom, da so odpravili napako v programju do katere je prišlo med posodobitvijo baze.

 

Še dobro da imam gmail da sem lahko notifiye filtriral z opcijo -skip inbox archive it- in mam spet mir. Drugače pa mi je nov ¸dizajn lep a se mi zdi malo razvlečen. Upam da bo užiten tudi za mobilne naprave ker prejšnji je bil fuj.

Prej ste jamrali, da ne dela, zdaj ko končno dela pa spet ni prav. Pa tudi mobile verzija dela čisto OK.

Popravljeno . Popravil Codeine
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nc niso stari telefoni krivi....zadeva je na pol narjena in je crap. Pa itak je tok smeti, da brezveze.

Predlagam, da to, da je forum narejen napol in da je crap poveš ljudem, ki so ga naredili TUKAJLE, vendar zelo dvomim, da se bo kdo strinjal s tabo, dokler ne boš povedal kaj bolj konkretnega.

Kar pa se tiče smeti, pa se vprašajte kdo jih je nasral gor. Ko pa komu kaj zbrišemo pa ima ksiht do tal.

 

kaj pa za v bodoče, boš spet mogu nakracat, al misliš, da se je čudežno samo porihtalo :D

mam enake probleme, pomoje vsi :-)

Vsi jih imate, dokler ne izgine napis "DA POTEKA POSODABLJANJE" v bistvu tudi sami ne moremo nič, ker so "strici" v USA rabili 4 dni "vključno" z vikendom, da so odpravili napako v programju do katere je prišlo med posodobitvijo baze.

 

Še dobro da imam gmail da sem lahko notifiye filtriral z opcijo -skip inbox archive it- in mam spet mir. Drugače pa mi je nov ¸dizajn lep a se mi zdi malo razvlečen. Upam da bo užiten tudi za mobilne naprave ker prejšnji je bil fuj.

Prej ste jamrali, da ne dela, zdaj ko končno dela pa spet ni prav. Pa tudi mobile verzija dela čisto OK.

(Y) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da se ni posodobljen je crap. Glede smeti so pa moderatorji krivi. Ce so dopustil texas, je pac tko k je....Obstajajo forumi, ki so lepo berljivi ze leta....in vsak prislek, ki se gre enga serifa je lepo opozorjen, da se drzi pravil, ce ne pa via....tega tukej ni blo. Ampak glej, smo se navadl in go with the flow. Za nekoga so tudi smeti koristne....:)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itak, zmer so drugi krivi.... kdo je že lastnik foruma?

strici iz amerike? uauuu

Če je tvoje mnenje takšno, da je za napake v proizvodu kriv kupec in da jih mora reševati sam, potem je s tabo več kot očitno nekaj narobe.

Glede na to, da se ni posodobljen je crap. Glede smeti so pa moderatorji krivi. Ce so dopustil texas, je pac tko k je....Obstajajo forumi, ki so lepo berljivi ze leta....in vsak prislek, ki se gre enga serifa je lepo opozorjen, da se drzi pravil, ce ne pa via....tega tukej ni blo. Ampak glej, smo se navadl in go with the flow. Za nekoga so tudi smeti koristne....:)

Torej, kaj je crap. Preberi obvestilo, gre za vsebino, ki se v ozadju posodablja, da se bo v novi verziji vse izpisovalo pravilno.

Kar pa se tiče smetenja, pa malce pobrskaj nazaj in boš videl, kaj in kako je bilo, ko so s foruma leteli največji smetarji in kdo je najbolj krolil kakšni smo, da smo jih zbrisali. Potem pač človek obupa, ker vidi, da nima smisla. Zadnje jokanje in grožnje smo dobili ravno včeraj od enega izmed treh, ki so v zadnjih treh dneh leteli s foruma zaradi smetenja.

Nihče pa ti tudi ne preprečuje, da se javiš za moderatorja in sam počistiš objave, ki te motijo.

Drugače pa, prihajajo tudi druge spremembe in bomo videli, kako pogumni boste pri komentiranju.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

narobe je s tistim, ki ne razume kdo mu je kupec in kdo prodajalec...mene ne briga vaš prodajalec, jaz sem samo stranka foruma, katerega lastnik ni un američan..in se je najlažje zgovarjat na druge  ane?

če se men telefon pokvar, ne bom šla k proizvajalcu reševat problemov ampak k zastopniku v sloveiji oziroma k prodajalcu    kapiš?

zgleda da ne....

sicer pa.... customer care vam je španska vas.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itak, zmer so drugi krivi.... kdo je že lastnik foruma?

strici iz amerike? uauuu

Še dobro, da niso strici iz ozadja (smeškotov še vedno ni).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Kar pa se tiče smetenja, pa malce pobrskaj nazaj in boš videl, kaj in kako je bilo, ko so s foruma leteli največji smetarji in kdo je najbolj krolil kakšni smo, da smo jih zbrisali. Potem pač človek obupa, ker vidi, da nima smisla. Zadnje jokanje in grožnje smo dobili ravno včeraj od enega izmed treh, ki so v zadnjih treh dneh leteli s foruma zaradi smetenja.

Nihče pa ti tudi ne preprečuje, da se javiš za moderatorja in sam počistiš objave, ki te motijo.

Drugače pa, prihajajo tudi druge spremembe in bomo videli, kako pogumni boste pri komentiranju.

 

S selektivnostjo moderatorji sami ustvarjate "teksas".

Ne, ne javljam se za to vlogo :-P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

podobno je na forumu : delitev na une k so mi dal za kavo pa na une k še niso...ajd dejmo ga zbrisat :)

pa lezenje u rit je zelo pomembna vrlina, ki je pač nekateri ne znamo uporabljati..

recimo temu pomen besede selektivnost na forumu....

grem selektivno delat, ta "grde" stranke grem napizdit, ta dobre pa pobožat....  :) pardoniram, une k me podkupjo grem božat

 

no ja, sicer se pa ne pritožujem nad novo obliko, briga me, samo nad obnašanjem velecenjenih "lastnikov" in kvazi moderatorjev, in to že od začetka mojega kracanja na forumu :) en prav lep jesenski dan, upam da danes pade samo listje in nič drugega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!