Skoči na vsebino

Težave


Priporočene objave

A res noben nima podobnih težav? K ne morem čist nč spreminjat oz. dopolnjevat?

najprej poskusi spremembe narediti v kakem drugem brskalniku

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najprej poskusi spremembe narediti v kakem drugem brskalniku

Sem poizkusil v Firefoxu in Chromu, pa nč drugač  :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem poizkusil v Firefoxu in Chromu, pa nč drugač  :glare:

v domačo stran si nekaj napačno vpisal, ker sem jaz dal fb profil in mi je prijelo. Ko sem se  zajebaval in dal v ta polja nekaj številk je pa napisalo, da je prišlo do napake.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v domačo stran si nekaj napačno vpisal, ker sem jaz dal fb profil in mi je prijelo. Ko sem se  zajebaval in dal v ta polja nekaj številk je pa napisalo, da je prišlo do napake.

 

Odlično, to je blo to  :yea1:

 

Je pa zanimivo, ker v tem polju nisem nič spreminjal že ful dolg, mel sem pa vpisano samo "http:/", pa ga je očitno to zmotlo (niti ne vem, kdaj sem to vpisal...)

 

V glavnem, si me rešu  :worship:  Ob prvi priliki dobiš za kavico, pivo, po želji  :OK:

 

lp,

tadejh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
V svojem profilu sem hotel zamenjati fotko. Prejšnjo sem odstranil, nove pa ne morem naložit. Sem probal v Google Chrom-u in Internet Explorerju, z obema mi noče tega naredit.
Sliko sem predhodno pripravil v resuluciji 200x200 pixlov, sem probal formate *.jpg in *.gif. V zadnjih 2 letih sem jo že menjal, pa ni bilo nikoli težav. Zdaj pa ne gre. 
Prosim admina za nasvet kje bi lahko bila težava.
Hvala
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

V svojem profilu sem hotel zamenjati fotko. Prejšnjo sem odstranil, nove pa ne morem naložit. Sem probal v Google Chrom-u in Internet Explorerju, z obema mi noče tega naredit.
Sliko sem predhodno pripravil v resuluciji 200x200 pixlov, sem probal formate *.jpg in *.gif. V zadnjih 2 letih sem jo že menjal, pa ni bilo nikoli težav. Zdaj pa ne gre. 
Prosim admina za nasvet kje bi lahko bila težava.
Hvala

 

jaz bi jo tut zamenjala.... pa ne gre niti IE, niti mozila

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S pajkico čakava od prejšnjega tedna, da nama admin pomaga rešit ta problem
 
...V svojem profilu sem hotel zamenjati fotko. Prejšnjo sem odstranil, nove pa ne morem naložit. Sem probal v Google Chrom-u in Internet Explorerju, z obema mi noče tega naredit.
Sliko sem predhodno pripravil v resuluciji 200x200 pixlov.
Pri menjavi sem probal formate jpg, gif in png.
V zadnjih 2 letih sem jo že menjal, pa ni bilo nikoli težav. Zdaj pa ne gre. 
Prosim admina za nasvet kje bi lahko bila težava.
Hvala
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S pajkico čakava od 07.05.2015, da nama admin pomaga rešiti ta problem.
A lahko kaj kmalu računava na pomoč?
 
...V svojem profilu sem hotel zamenjati fotko. Prejšnjo sem odstranil, nove pa ne morem naložit. Sem probal v Google Chrom-u in Internet Explorerju, z obema mi noče tega naredit.
Sliko sem predhodno pripravil v resuluciji 200x200 pixlov.
Pri menjavi sem probal formate jpg, gif in png.
V zadnjih 2 letih sem jo že menjal, pa ni bilo nikoli težav. Zdaj pa ne gre. 
 
Prosim admina za nasvet kje bi lahko bila težava.
Hvala
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uporabi moj nasvet in pošlji Codeinu zasebno sporočilo. :closedeyes:

Ja, saj sem tudi to naredil, 10.05.2015. 

Upam, da se naju bo Codeine kmalu usmilil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, saj sem tudi to naredil, 10.05.2015. 

Upam, da se naju bo Codeine kmalu usmilil...

 

S tem nimamo nič berita: http://community.invisionpower.com/4bugtrack/latest-34x-security-patch-breaks-custom-photo-upload-r5787/

 

Popravek je prišel ven šele včeraj in četudi pišete samemo bogu vsak dan vam tako kot tudi nam ne more pomagati, ker forum ni naš izdelek (glej zgornjo povezavo) in tako kot vsi drugi, ki uporabljajo njihov forum, čakamo, da pride ven popravek, da ga sploh lahko namestimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala bog, da si se nas usmilu

je blo vredno dat za mašo...

 

škoda ko eni ne razumejo kaj je stranka, in kaj je customer care :D

 

p.s. tole je drago nonstop dajat za mašo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S tem nimamo nič berita: http://community.invisionpower.com/4bugtrack/latest-34x-security-patch-breaks-custom-photo-upload-r5787/

 

Popravek je prišel ven šele včeraj in četudi pišete samemo bogu vsak dan vam tako kot tudi nam ne more pomagati, ker forum ni naš izdelek (glej zgornjo povezavo) in tako kot vsi drugi, ki uporabljajo njihov forum, čakamo, da pride ven popravek, da ga sploh lahko namestimo.

Hvala za pomoč in pojasnila.

Lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala bog, da si se nas usmilu

je blo vredno dat za mašo...

 

škoda ko eni ne razumejo kaj je stranka, in kaj je customer care :D

 

p.s. tole je drago nonstop dajat za mašo :P

 

Škoda, ko enim ni jasno popolnoma nič in zanimivo, da so to venomer eni in isti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Jest bi pa prosil Admina... če mi da za pivo... k nkol nč tlele gor ne žnaram...   :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js mam tut prošnjo za admina, in sicer, če bi bil tako prijazen in mi odgovoril na vprašanje, poslano 15.4.2015  :bounce:  ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Jaz imam pa težavo, da sem neprestano prijavljen, čeprav ob prijavi ne označim možnosti "zampomni se me". Se odjavim s foruma, ob naslednjem obisku sem avtomatsko spet prijavljen. Kako to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam pa težavo, da sem neprestano prijavljen, čeprav ob prijavi ne označim možnosti "zampomni se me". Se odjavim s foruma, ob naslednjem obisku sem avtomatsko spet prijavljen. Kako to?

gugl si je zapomnu geslo...kakorkol, zbriši zgodovino brskalnika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pri ogledu albumov ne dela puščica za "začni predvajanje". Bom kar prikazal na spodnjem primeru: 

 

http://www.motosvet.com/album/13461-turcija-2015.html

 

Ni bilo večjega razkošja od prejšnjega gledanja slikic albumov s komentarji s projekcijo na TV. Sedaj pa, čeprav sem že po e-mailu urgiral, nič  :jezen .

Se bo uredilo????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!