Skoči na vsebino

Težave


Priporočene objave

Sirje ga Chrome, … recimo skopiraj link najprej v NOTEPAD, da bo zadevščina "postala" navaden text, nato ponovno skopiraj link iz NOTEPADa in ga prilepi v post.

 

Hvala, jep Chrome ga kot kaže nekaj serje. Bom uporabil tvoj predlog ali pa bbc, ni panike. 

 

@Dami, že dolgo je samo ctrl+c in ctrl+v ostalo je za simbiozo. Problem je bil drugje, je tudi Code videl. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Pozdravljeni

 

Prosil bi za odpravo napak,ki se mi pojavljajo zadnji teden. Ko hočem na bilokateri post odgovorit ne morem oziroma mi odpre samostojno okenček ne pa tudi zraven besedilo na katero hočem odgovorit.

druga težava je,da ne morem več objavit nobene slike.Postopek lepo teče do trenutka ko stisnem paste potem pa blokira cel sistem,zapret moram MS in ga ponovno odpret,če hočem spet kakšno sliko prenest iz npr.Picaso.si je težava ista.

Prosim za nasvet oz odpravo težav,saj ne vem ali je težava pri meni ali pri vas.

Za nasvet ali odpravo težav se vam že v naprej zahvaljujem.

 

Lp Sergej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Pozdravljeni! Ve kdo, zakaj....

 

imam isto težavo, kot Kmet2 zgoraj piše....če odgovarjam se ne pokaže citata, na katerega hočem odgovorit. Probal sem s kopiranjem "kmetovega problema" tu zgoraj, pa v moj okvirček niti prilimat ne morem. Probavam z gombi "odgovori", "multi citiranje", "copy-past", - NE GRE!

 

??????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

 

Prosil bi za odpravo napak,ki se mi pojavljajo zadnji teden. Ko hočem na bilokateri post odgovorit ne morem oziroma mi odpre samostojno okenček ne pa tudi zraven besedilo na katero hočem odgovorit.

druga težava je,da ne morem več objavit nobene slike.Postopek lepo teče do trenutka ko stisnem paste potem pa blokira cel sistem,zapret moram MS in ga ponovno odpret,če hočem spet kakšno sliko prenest iz npr.Picaso.si je težava ista.

Prosim za nasvet oz odpravo težav,saj ne vem ali je težava pri meni ali pri vas.

Za nasvet ali odpravo težav se vam že v naprej zahvaljujem.

 

Lp Sergej

hm..meni dela v Chromu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsake toliko ne škodi če: pobrišete zgodovino, pobrišete prenose, počistite disk...zaženete kak adawere program, pa bo prec bolše vse delalo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

 

Prosil bi za odpravo napak,ki se mi pojavljajo zadnji teden. Ko hočem na bilokateri post odgovorit ne morem oziroma mi odpre samostojno okenček ne pa tudi zraven besedilo na katero hočem odgovorit.

druga težava je,da ne morem več objavit nobene slike.Postopek lepo teče do trenutka ko stisnem paste potem pa blokira cel sistem,zapret moram MS in ga ponovno odpret,če hočem spet kakšno sliko prenest iz npr.Picaso.si je težava ista.

Prosim za nasvet oz odpravo težav,saj ne vem ali je težava pri meni ali pri vas.

Za nasvet ali odpravo težav se vam že v naprej zahvaljujem.

 

Lp Sergej

 

 

Pozdravljeni! Ve kdo, zakaj....

 

imam isto težavo, kot Kmet2 zgoraj piše....če odgovarjam se ne pokaže citata, na katerega hočem odgovorit. Probal sem s kopiranjem "kmetovega problema" tu zgoraj, pa v moj okvirček niti prilimat ne morem. Probavam z gombi "odgovori", "multi citiranje", "copy-past", - NE GRE!

 

??????

Mene tudi zeza v IE v foxu pa dela...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uradni odgovor:

 

"CKEditor does not yet support IE11 unfortunately.  When they DO support IE11, it will be in the 4.3 (or so) release, but until that time we can't really fix any IE11-specific editor bugs that are occurring in the editor itself."

 

Še povezava do Bug trackerja: https://dev.ckeditor.com/ticket/10612 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ojla

kako naj naložim sliko k svojemu imenu?????

 

Za vse mi piše, da je prevelika.

 

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla

kako naj naložim sliko k svojemu imenu?????

 

Za vse mi piše, da je prevelika.

 

Hvala

 

Torej, če ti piše, da je prevelika, kaj narediš?

Z kakšnim programom jo pomanjšaš. Tudi windowsi imajo program in sicer SLIKAR. Probaj s tem, če ne pa z  ACDSee .

 

Recimo sliko z 1024x765 lepo izbereš resize in v kvadratek za koordinate vpišeš (npr) 200x200 in je stvar rešena.

 

Evo ti še primer z sliko:

 

21517236.jpg

Popravljeno . Popravil BREITNER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

A lahko prosim popravite novo temo Formula 1 tako,da dodate še 2014,ker sem pozabiu  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hočem urediti status svojega profila (spremeniti tip motocikla), vendar javi nek error.

 

Spremenil bi pa: Iz Kawasaki Z750S na Supertenere XT1200Z

 

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Vreme je točno tam, kjer je bilo vedno --> VREME

 

 

Vidim:

 

1. Najava dnevnih...

2. Radar zasede...

3. Najava enduro....

4. Predvidevanja....

5. Gradbišča....

6. Na pomoč...

 

pol so pa dnevne teke, ki se spreminjajo na najbolj sveže...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!