Skoči na vsebino

Težave


Priporočene objave

kako odblokiraš?

Druga možnost pa je, da imaš problem/blokiran javascript, ki je potreben (nujen) za prikaz videa.

Pri ogledu albumov je bilo včasih tak fajn, ko si stisnil slide show in se je projekcija slikic začela. Sedaj pa klikanje s slike na sliko ...

zdaj sem doktoriral :grim ko sem odjavljen od MS-a mi dela :OK: ko sem prijavljen na MS imam bel ekran :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdaj sem doktoriral :grim ko sem odjavljen od MS-a mi dela :OK: ko sem prijavljen na MS imam bel ekran :?

mi lahko popravite to nevsečnost!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,nisem nek računalniški mojster,pa vas prosim za pomoč in sicer moja težava je naslednja:

Grem na motosvet.com,vse dela bp dokler ne pridem do ikonce,ko bi želel odat svoj oglas,ko kliknem je samo bel ekran,drugače pa si lahko pogledam vse oglase samo svojega pa ne morem odat......celo sem probal se odjavit iz foruma in sem potem šel na oglase(motoristična oprema)postopek spet bp dokler se ne registriram,po registraciji kliknem za nadaljevanje in ne boste vrjel....spet bel ekran......

Isto se mi dogaja,če želim pogledat v kakem profilu člana, album,ki ga ima na motosvetu objavljen..kliknem na link-----bel ekran.

Vsi ostali linki,ki so pa zunanje povezave tu na forumu pa delajo brez težav.

Ne vem ali je problem pri meni ali pri vas zato se obračam na vas v upanju za rešitev in se vam za pomoč že v naprej zahvaljujem.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,nisem nek računalniški mojster,pa vas prosim za pomoč in sicer moja težava je naslednja:

Grem na motosvet.com,vse dela bp dokler ne pridem do ikonce,ko bi želel odat svoj oglas,ko kliknem je samo bel ekran,drugače pa si lahko pogledam vse oglase samo svojega pa ne morem odat......celo sem probal se odjavit iz foruma in sem potem šel na oglase(motoristična oprema)postopek spet bp dokler se ne registriram,po registraciji kliknem za nadaljevanje in ne boste vrjel....spet bel ekran......

Isto se mi dogaja,če želim pogledat v kakem profilu člana, album,ki ga ima na motosvetu objavljen..kliknem na link-----bel ekran.

Vsi ostali linki,ki so pa zunanje povezave tu na forumu pa delajo brez težav.

Ne vem ali je problem pri meni ali pri vas zato se obračam na vas v upanju za rešitev in se vam za pomoč že v naprej zahvaljujem.

Lp

To jim tudi jaz dopovedujem in ko sem prijavljen vidim belega http://www.motosvet.com/david-robb-zapustil-bmw.html Davida Robba, če se odjavim iz foruma pa dela bp. In še to: ko se prijavim z starim nikom dela vse Ok. Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To jim tudi jaz dopovedujem in ko sem prijavljen vidim belega http://www.motosvet....pustil-bmw.html Davida Robba, če se odjavim iz foruma pa dela bp. In še to: ko se prijavim z starim nikom dela vse Ok. Lp

Upajva da kmalu pridejo iz smučanja :D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upanje umre zadnje :closedeyes:

Ne,ne,.....bolečina umre zadnja :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja v oglase zdej lahko pridem in operiram...ne boš vrjel,da pa po čudežu ne najdem ,kot zanalašč nobenga z albumom.....sam vrjetn dela tud uno....no zaenkrat hvala. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Opazil 2 stvari

1. ko dobim obvestilo o odgovoru določene teme, pa ko kliknem na link ki je v obvestilu, me vrže na 1. stran foruma namesto da gre v temo.

2. ne morem se odjavit od spremljanja teme.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni kdorkoli že ste-

Imam isti problem kot PiKi,ko kliknem na ikono ne spremljaj več te teme,se ne zgodi nič in moje vsebine še naprej spremljajo temo katere ne želim.

Lepo prosim za pomoč oz. ureditev tega problema,če je v vaši moči.

Problemi od zadnjič in vašem posredovanju oz. pomoči deluje vse BP.

Za pomoč se vam že v naprej zahvaljujem.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni odziva...a ste šli spet na smučanje....?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse, kar se tiče foruma roma sem: http://community.inv...-24-ipboard-3x/ in ko bo zadeva popravljena oz. bo izšla nova verzija, se bo pojavila tudi tukaj. Med javljenimi napakami lahko najdete točno te, ki se pojavljajo tudi tukaj.

Hvala za pojasnilo.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živijo,

že od nove preobleke motosveta mi na forumu ne deluje gumb za prikaz Novih vsebin od zadnjega obiska. Izpiše mi Oprostite, ni novih vsebin, tudi če me ni po kakšen teden gor. Je krivda na moji strani (nastavitve, Firefox, ipd.)?!

Lp

Jani

Torej mi noben ne zna pomagati oz. nima noben podobnih težav?

Hvala

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej mi noben ne zna pomagati oz. nima noben podobnih težav?

Na napako, ki je ne morem poustvarit v nobenem od brskalnikov ne morem odgovorit. Če imaš najnovejši Firefox, Safari, Chrome itd. stvar dela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na napako, ki je ne morem poustvarit v nobenem od brskalnikov ne morem odgovorit. Če imaš najnovejši Firefox, Safari, Chrome itd. stvar dela.

Takole imamo, danes sem se prijavil (včeraj popoldne sem bil nazadnje), da vidim če mi je kdo tukaj odgovoril. Na isti sliki prilagam še verzijo Firefox-a.

post-17024-0-29948900-1330692337_thumb.jpg

Lp

Jani

Popravljeno . Popravil johnny21
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole imamo, danes sem se prijavil (včeraj popoldne sem bil nazadnje), da vidim če mi je kdo tukaj odgovoril. Na isti sliki prilagam še verzijo Firefox-a.

Najprej zamenjaj email naslov iz @email.si (email.si ne deluje že nekaj let).

Tukaj nastaviš o čem in kako te forum obvešča: http://www.motosvet....a=notifications

Ker ne spremljaš nobene teme, ti tudi ne more pokazati novih objav za teme, ki jih spremljaš. Nastavi si katere teme spremljaš ali prestavi na "Drugo" oz. "Teme v katerih sodelujem" (glej priloženo sliko). Možno je izbrati več možnosti (filtrov) za izpisovanje. Malce se poigraj z njimi, ker če niso pravilno pravilno izbrani, ne najde nobene nove objave, saj je, glede na izbrane filtre, dejansko ni.

post-3-0-25316800-1330858910_thumb.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako za hudiča, se je lahko slika kar sama pripela, med pisanjem zasebnega sporočila?

p.s. prvič vidim to fotko, sploh nevem kdo so osebe na sliki in niti podrazno ni nikjer na mojem računalniku :D:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne das e urejat malih oglasov... napišemi : Unknown column 'trojan69' in 'field list'

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še zmerom ne morem nehat spremljat tem,ki me več ne zanimajo......prosimmmmm za pomoč... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!