Skoči na vsebino

Težave


Priporočene objave

pozdravljeni.

zamenjala sem sliko na profilu... jaz vidim novo, ostali uporabniki pa še vedno vidijo staro.. ???

če mi kdo napiše kaj na profil tega ne vidim. poleg tega sploh ne dobim vseh postov, poslanih na zs..

hvala za odgovore.

lp T

Si probala v drugem brskalniku? FF, IE, Safari, Opera...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem imel ravno nasprotno težavo !!! Ko sem zamenjal avator, sem na domačem računalniku še vedno videl "starega", na računalniku na Soči pa brez težav "novega". Mislim (mogoče tudi narobe), da to ni stvar foruma, temveč Oken ... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz vidim novoslikco, drugi na drugih rač ne vidijo... če se pa sama prijavim na drugem rač v svok profil, spet, jaz vidim novo...

drugač grem vedno preko FF, sem probala IE, pa je isto...

nisem nek comp genij, tako, da jaz težko rečem, kaj je al kaj ni... :grrr :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz vidim novoslikco, drugi na drugih rač ne vidijo... če se pa sama prijavim na drugem rač v svok profil, spet, jaz vidim novo...

drugač grem vedno preko FF, sem probala IE, pa je isto...

nisem nek comp genij, tako, da jaz težko rečem, kaj je al kaj ni... :grrr :hmm:

http://www.wikihow.com/Clear-Your-Browser's-Cache

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ooj :)

sam ena info, sem pač opazila, števci "ogledov profila" spet stojijo, že tretji dan...

Pa lep pozdrav :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se da tuki tud kej o sami strani uprasat? Prva stran, novice...naslov clanka KTM Duke 690 recimo, pa js ne vidm nobenga filmcka al pa slike.....a je tok skrit link, da ga ne vidm, al je to kej narobe?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

pred nadgradnjo foruma se je prek e-pošte dobivalo obvestila o novih prispevkih z vsebovanim direktnim linkom do teme.

sedaj se dobi obvestilo, kjer sicer piše, da se tema nahaja na naslovu, citat "Tema se nahaja na naslednjem naslovu:", link pa je tipa : http://www.motosvet.com/tabla/index.php?showtopic=&view=getnewpost

ni torej direktnega linka do teme z novim prispevkom.

je problem v mojih nastavitvah (če je, kaj naj spremenim) ali je problem v forumu samem?

hvala in lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obvestilo o nadgradnji foruma, OK.

Vista mi dela tako kot prej.

Win7 mi pa razmeče osnovno stran do neprepoznavnosti. Tam nekje na levi horizontali odkrivam zavihke, linki ne delajo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obvestilo o nadgradnji foruma, OK.

Vista mi dela tako kot prej.

Win7 mi pa razmeče osnovno stran do neprepoznavnosti. Tam nekje na levi horizontali odkrivam zavihke, linki ne delajo...

Dela dela...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obvestilo o nadgradnji foruma, OK.

Vista mi dela tako kot prej.

Win7 mi pa razmeče osnovno stran do neprepoznavnosti. Tam nekje na levi horizontali odkrivam zavihke, linki ne delajo...

meni 7 dela :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje - stran ni prilagojena za internet explorer 9 (prva stran nerazpoznavna - razmetana), a se bo mogoče še kaj popravljalo.. v verziji 8 pa dela normalno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je refresh pri FF 8 pomagal

Tudi meni, imam IE9.

Ali obstaja kakšen recept, da ne bo potrebno tega delati vsakič ob zagonu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi meni, imam IE9.

Ali obstaja kakšen recept, da ne bo potrebno tega delati vsakič ob zagonu?

Popravek:

zgleda, da je bilo potrebno samo enkrat narediti refresh.

Sedaj dela normalno.

Popravljeno . Popravil nemo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri fotografijah vnesenih v post opažam neko črto, ki se vleče čez fotografijo v zgornji 1/3 fotografije.

Kako jo odpravim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Eno vprašanje, zakaj več ne morem urejat svojih lastnih postov. Pred nekaj dnevi sem to lahko počela, zdaj pa, ko hočem kaj popraviti v objavi se mi enostavno izpiše, da nimam te pravice. Halo saj je moja objava?!

Prosim za pojasnilo, hvala in lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje, zakaj več ne morem urejat svojih lastnih postov. Pred nekaj dnevi sem to lahko počela, zdaj pa, ko hočem kaj popraviti v objavi se mi enostavno izpiše, da nimam te pravice. Halo saj je moja objava?!

Prosim za pojasnilo, hvala in lep pozdrav

Že od obstoja foruma je nastavljeno tako, da lahko svoj post popravljaš še 5 minut po objavi, potem pa se možnost popravljanja zaklene oz. se zaklene takoj, ko kdo odgovori na tvojo objavo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že od obstoja foruma je nastavljeno tako, da lahko svoj post popravljaš še 5 minut po objavi, potem pa se možnost popravljanja zaklene oz. se zaklene takoj, ko kdo odgovori na tvojo objavo.

Hvala za hiter odgovor :worship: , a na žalost mi ne pomaga, kajti delno ga že poznam, tisti del , ko nekdo objavi takoj za mano. To pa, da se v 5 min zaklene res nisem vedela, ampak jaz sem svoje popravljala v manj kot 2 min, se pravi takoj, ko sem prebrala izpisano in opazila napako. Bi lahko bilo še kaj drugega?

Hvala in lp :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za hiter odgovor :worship: , a na žalost mi ne pomaga, kajti delno ga že poznam, tisti del , ko nekdo objavi takoj za mano. To pa, da se v 5 min zaklene res nisem vedela, ampak jaz sem svoje popravljala v manj kot 2 min, se pravi takoj, ko sem prebrala izpisano in opazila napako. Bi lahko bilo še kaj drugega?

Hvala in lp :)

Kolikor smo pravkar pretestirali zadevo, popravljanje deluje popolnoma normalno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor smo pravkar pretestirali zadevo, popravljanje deluje popolnoma normalno.

Hvala za odgovor, sem v temi "test" preizkusila in tam deluje :) . Upam, da bo delovalo tudi v drugih bolj "razvpitih" temah ;).

Lep dan ti želim in še 1x hvala :) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZAKAJ HUDIČA JE BIL BRISAN MOJ POST V TEMI SDS???? Nisem nikogar osebno napadala, le svoje realno mnenje sem povedala.

Na tem mestu se nisem pritoževala, ko je že dolgo nazaj izginil moj komentar na mrtvo srno, ki je bila poleg lovskih psov na sliki v temi hišni ljubljenčki. Pa 2x so izginile cele strani v temi avstrijci mi pomenijo več. Pa, da ne govorim o izginulih za celih 15 mesecev strani v temi žalosten sem, kjer sem dobila mlačen odgovor, da se pač ni pisalo, pa vem, da ni tako! No in zdaj še ta zadnji biser. Ko berem ostale poste v temah, ki jih spremljam in nekateri so resnično žaljivi pa se ne zgodi nič. V njih je vse od zmerljivk pa do razvrščanja v določene skupine. Tega nisem počela v tem zadnjem postu teme SDS, še celo všečen je bil. No in zdaj ga ni več, RIP z ostalimi.

ZDAJ PA ŽELIM POJASNILO OD TEBE CODEINE ALI KATEREGA DRUGEGA ADMISTRATORJA, NE MODERATORJA. ZAKAJ SE TO DELA IN ZAKAJ NE OBSTAJAJO ENAKA MERILA PRI BRISANJU POSTOV ZA VSE UPORABNIKE?? Pa še nekaj, malo manj maščevalnosti in podcenjevanja na strani moderatorjev in, da se razumemo, tu ne mislim vseh. Se bodo že našle tiste/i na katere to leti. Smešno je, da gredo nekateri pri tej svoji goreči vnemi ob brisanju postov tako daleč, da celo svoje poste izbrišejo.

V naprej se zahvaljujem za odgovor in čas, ki mi ga boste namenili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!