Skoči na vsebino

Težave


Priporočene objave

Tako kot se briše oftopic objave je zato, ker je uporabniki v enem dnevu naserjete toliko oftopic objav, da vseh ne najdemo, ne vidimo in zato ne moremo zbrisat.

+ moderatorji nimajo časa za maščevalnost do uporabnikov, ker vas je:

a ) preveč

b )naserjete preveč oftopicov

Jaz želim od tebe, da začneš pazit na temo debat (zapisana je v naslovu topica).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako kot se briše oftopic objave je zato, ker je uporabniki v enem dnevu naserjete toliko oftopic objav, da vseh ne najdemo, ne vidimo in zato ne moremo zbrisat.

+ moderatorji nimajo časa za maščevalnost do uporabnikov, ker vas je:

a ) preveč

b )naserjete preveč oftopicov

Jaz želim od tebe, da začneš pazit na temo debat (zapisana je v naslovu topica).

Hvala za odgovor, ki me pa žal ni zadovoljil in ga tudi od tebe nisem prosila (brez zamere), pa še z zelo kulturno besedo si ga opremila. Ok ne bo držalo, v temi SDS, ne bo zdržala trditev "off topic", ker sem se v vseh točkah navezala na že poprejšnje zapise ostalih sodelujočih. S tem, ko si izjavila, da nimate časa vsega pregledat je samo dokaz, da sploh niste pogledali prejšnjih zapisov in ste izbrisali, ZAKAJ ŽE. Vsaka objava se ne more začet z naslovom teme, ampak se navezuje na prej napisano. Moja je to bila že s tem, ko sem se dotaknila in Janše, in SDS, in zgodovine, in KP, in Tita, in . . . A zakaj ti to naštevam? Zato, ker je vse to napisano v objavah sogovornikov in, če že hočeš (naj mi avtor oprosti) tudi sedenje na češnji nima veze z SDS.

Pa lep pozdrav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sedenje na češnji je bilo zbrisano.

moj odgovor te bo moral zadovoljit.

tudi približno ne in bom čakala še na kak drug odgovor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Živijo,

že od nove preobleke motosveta mi na forumu ne deluje gumb za prikaz Novih vsebin od zadnjega obiska. Izpiše mi Oprostite, ni novih vsebin, tudi če me ni po kakšen teden gor. Je krivda na moji strani (nastavitve, Firefox, ipd.)?!

Lp

Jani

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Mozilli lahko odpiram novice na prvi strani :OK: v explorerju pa ne :closedeyes: kaj bi to lahko bilo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spoštovani.

Imam problem ki sicer ni povezan s forumom, ampak z samo spletno stranjo in upam, da mi lahko pomagate. Namreč ne morem odpreti (gledati) nobenega videa v zavihku (ali kjerkoli) VIDEO. Kliknem, pa se nič ne zgodi. Tudi če je v članku video, mi ga bodisi ne predvaja , bodisi je na mestu kjer bi moral biti video prazno.....malo je frustrirajoče in bi nekako rad gledal te zadeve.Bi se dalo to kaj urediti za nas s "cenejšimi vstopnicami"?

Računalnik1- IE8, XP SP3 x32

Računalnik2- IE8, XP SP3 x64

Računalnik3- IE9, WIN7 Ultimate

Poskusil sem tudi s priklopljenim računalnikom pred ruterjem, pa ista figa......sem pa na T2, če kaj pomaga...

To se mi dogaja, odkar ste spremenili videz spletne strani. Bi moral kaj vklopit,kje kakšno kljukco dat ,kakšno kljukco vzet, v cerkev ne hodim, tako da mi je zmanjkalo idej....bi porinil kakšen aspirin v CD player da ozdravim zadevo, vendar dvomim da bo uspelo....

Vnaprej hvaležen, če rata al pa ne....

Popravljeno . Popravil bmw
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spoštovani.

Imam problem ki sicer ni povezan s forumom, ampak z samo spletno stranjo in upam, da mi lahko pomagate. Namreč ne morem odpreti (gledati) nobenega videa v zavihku (ali kjerkoli) VIDEO. Kliknem, pa se nič ne zgodi. Tudi če je v članku video, mi ga bodisi ne predvaja , bodisi je na mestu kjer bi moral biti video prazno.....malo je frustrirajoče in bi nekako rad gledal te zadeve.Bi se dalo to kaj urediti za nas s "cenejšimi vstopnicami"?

Računalnik1- IE8, XP SP3 x32

Računalnik2- IE8, XP SP3 x64

Računalnik3- IE9, WIN7 Ultimate

Poskusil sem tudi s priklopljenim računalnikom pred ruterjem, pa ista figa......sem pa na T2, če kaj pomaga...

To se mi dogaja, odkar ste spremenili videz spletne strani. Bi moral kaj vklopit,kje kakšno kljukco dat ,kakšno kljukco vzet, v cerkev ne hodim, tako da mi je zmanjkalo idej....bi porinil kakšen aspirin v CD player da ozdravim zadevo, vendar dvomim da bo uspelo....

Vnaprej hvaležen, če rata al pa ne....

to jim tudi jaz pišem in ni nobenega odgovora :smoke: razlika pri meni je ta, da sem na siol-u :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jaz mam isti problem,ker pa nisem nek hud računalničar sem mislil,da je problem v men....no upam,da se bodo zadeve uredile...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to jim tudi jaz pišem in ni nobenega odgovora :smoke: razlika pri meni je ta, da sem na siol-u :OK:

Da nimata slučajno v IE vklopljen Compatibility View ... (glej sliko) ... v tem primeru je res na mestu, kjer naj bi bil video, prazen bel prostor.

post-3-0-46470100-1326805689_thumb.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole je videti v IE8

V službi imam tudi IE8 in imam tudi belo stran, kje se to popravi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da nimata slučajno v IE vklopljen Compatibility View ... (glej sliko) ... v tem primeru je res na mestu, kjer naj bi bil video, prazen bel prostor.

Lepo, hvala.....problem rešen....res je bil ta Compatibility wiew.....

ob priliki kavo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo, hvala.....problem rešen....res je bil ta Compatibility wiew.....

ob priliki kavo....

mi lahko pomagaš kako si to napravil! Lahko tudi na pm. Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo, hvala.....problem rešen....res je bil ta Compatibility wiew.....

ob priliki kavo....

Jz pi te iszo prosil kot solorider,isto na Pm,za ugodno rešeno prošnjo se ti že v naprej zahvaljujemo.Lp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj (ikona obkrožena z rdečo)

to raztrgano ikono imam tudi jaz, samo ne vem kaj naj naredim z njo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to raztrgano ikono imam tudi jaz, samo ne vem kaj naj naredim z njo...

nebo nobeden razložil? :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta gumb sem stiskal pa ni bilo nič sprememb. Bom računalničarja dobil, da mi to uredi. Najlepša hvala ti! :beer2:

Druga možnost pa je, da imaš problem/blokiran javascript, ki je potreben (nujen) za prikaz videa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri ogledu albumov je bilo včasih tak fajn, ko si stisnil slide show in se je projekcija slikic začela. Sedaj pa klikanje s slike na sliko ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Druga možnost pa je, da imaš problem/blokiran javascript, ki je potreben (nujen) za prikaz videa.

kako odblokiraš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!