Skoči na vsebino

Težave


Priporočene objave

Zato k je Janša odletu, zdaj bo pa vse crknl ha, ha, poglej levo zgoraj v kotu (tu kjer pišeš odgovore in poglej ali imaš prižgan gumb za BBCode način ;)

Sam jz mam mobilno verzijo, pa tut na oni drugi ni teh BBCod

Se moram spomnit in na racunalniku pogledat

Zakaj pa enih tem ne gre odpret ? Na tel

Napise: Sorry

The item not be loaded

Coda : 500

Popravljeno . Popravil stuhec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

morm naredit nov nick al se me lahko odblokira da bom vidu klepetalnico???

Ne more se te :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

bi vprašal kako da se lahko prijavim z imailom ki ga že kakšen mesec ni več

da vam objasnim z siolom sem prekinil pogodbo

samo na motosvet se še vedno lahko prijavim s tem emajlom??????????????

že nekaj časa nazaj sem prosil da profil jul64 zaprete da lako svoj gmail uporabim tam kjer je prav 

hvala za odgovor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi vprašal kako da se lahko prijavim z imailom ki ga že kakšen mesec ni več

da vam objasnim z siolom sem prekinil pogodbo

samo na motosvet se še vedno lahko prijavim s tem emajlom??????????????

že nekaj časa nazaj sem prosil da profil jul64 zaprete da lako svoj gmail uporabim tam kjer je prav 

hvala za odgovor

 

obnovi pogodbo Z siolom... simpl ko pasulj :P

 

pa boš imel imail, emajl...   :)

Popravljeno . Popravil motozajebant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obnovi pogodbo Z siolom... simpl ko pasulj :P

 

pa boš imel imail, emajl...   :)

nebi sem se jih z veseljem znebu   :grim    :grim

že dva meseca narocnik amisa samo na motosvet se še prjavim z siolovim emailom

drugje mam ze novega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Pri linkanju Youtube videov jih prikaže samo kot linke in ne kot filmčke (kar je bilo včasih v navadi). Je kakšna nastavitev, ki sem jo spregledal? Mogoče kakšen nasvet kako to spremeniti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri linkanju Youtube videov jih prikaže samo kot linke in ne kot filmčke (kar je bilo včasih v navadi). Je kakšna nastavitev, ki sem jo spregledal? Mogoče kakšen nasvet kako to spremeniti?

 

mislim, da ti kot link pokaže samo dokler ne objaviš... potem v objavi, pa pokaže video - vsaj tako je pri meni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Nope, še vedno isto. Linkam na vse mogoče načine in pripne samo link in ne embeda videa. Se mi zdi, da nisem edini s to težavo, glede na to, da je veliko več youtube linkov brez embedanih videov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nope, še vedno isto. Linkam na vse mogoče načine in pripne samo link in ne embeda videa. Se mi zdi, da nisem edini s to težavo, glede na to, da je veliko več youtube linkov brez embedanih videov.

 

Kolikor vidim dela tako kot mora. Če dodaš kot link smatra to kot link, saj si izrecno zahteval, da se objavi kot link, če pa samo skopiraš v objavo URL od video posnetka, pa ga lepo embeda oz. skopirani URL spremeni v embed video.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor vidim dela tako kot mora. Če dodaš kot link smatra to kot link, saj si izrecno zahteval, da se objavi kot link, če pa samo skopiraš v objavo URL od video posnetka, pa ga lepo embeda oz. skopirani URL spremeni v embed video.

 

Codeine, jaz vedno skopiram URL v objavo, pa mi enkrat objavi kot link drugič pa kot embed video....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor vidim dela tako kot mora. Če dodaš kot link smatra to kot link, saj si izrecno zahteval, da se objavi kot link, če pa samo skopiraš v objavo URL od video posnetka, pa ga lepo embeda oz. skopirani URL spremeni v embed video.

 

 

samo skopirana obaja URL posnetka

 

Meni pa, ko objavim video, vedno napiše napako.

 

V čem je problem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

samo skopirana obaja URL posnetka

 

Meni pa, ko objavim video, vedno napiše napako.

 

V čem je problem?

Kawasaki jim program naredu,zdej pa crkuje vse :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se je ta problem, ki ga opisuje Kec pojavil s pričetkom uporabe Crome. Na IE je pa delalo  kot mora. Možno da je vzrok tudi drugje ampak ... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa da vidimo če deluje.

 

 

 

Zanimivo, pri tej objavi ne vidim embedanega videa. Sem link direktno kopiral. 

Popravljeno . Popravil Codeine
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Code hvala za pomoč ampak nekaj še vedno šteka. I blame it on chrome. :)

 

Evo tole je direktni copy paste iz naslovne vrstice (nisem vstavil kot link ampak direktno copypaste):

 

http://www.youtube.com/watch?v=jWQYYavheUA

 

Je pa zanimivo, da če grem v BBcode način in pobrišem ven (ki ga očitno chrome sam vstavi) zadeva deluje ob tem pa začnejo delovati tudi predhodno objavljeni (v prejšnih objavah) videi z istim naslovom. 

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa da vidmo:

(kopiraj spletni naslov posnetka)

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=vPB_41xgPHE#t=13 (kopiraj spletni naslov posnetka pri tem času)

<iframe width="640" height="360" src="//www.youtube.com/embed/vPB_41xgPHE?feature=player_detailpage" frameborder="0" allowfullscreen></iframe> (kopiraj vdelano kodo)

 

Desna tipka na miški na videu in kopiraj spletni naslov posnetka, deuje tudi v Cromu in potem prilepiš kot besedilo.

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Evo link moji prejšnji objavi mi še danes prikazuje kot text in ne kot embedan link. Pa da vidimo kaj se zgodi, če ga še enkrat pripnem in tokrat v BBcode pobrišem ven [url .....]

Kot kaže bom moral vsakič uporabiti BBCode način, ker drugače ne glede na to kako lepim linkam embedam oz. karkoli že, mi avtomatsko to prepozna kot link in ne embedan video. OS: W8, brskalnik: Chrome.

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sirje ga Chrome, … recimo skopiraj link najprej v NOTEPAD, da bo zadevščina "postala" navaden text, nato ponovno skopiraj link iz NOTEPADa in ga prilepi v post.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sirje ga Chrome, … recimo skopiraj link najprej v NOTEPAD, da bo zadevščina "postala" navaden text, nato ponovno skopiraj link iz NOTEPADa in ga prilepi v post.

saj sem napisal: najprej na sliki ali videu: copy image URL in nato prilepiš kot text :

za slike klikneš ikono od slike in prilepiš , za videe pa kar pejstaš kot text

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!