Skoči na vsebino

Težave


Priporočene objave

prehitro napisal; ne dela vse bp, temvec vecina. nekatere slike so ok, druge res pomanjsa na nekaj %. kje je tezava ti bo najbrz codeine povedal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prehitro napisal; ne dela vse bp, temvec vecina. nekatere slike so ok, druge res pomanjsa na nekaj %. kje je tezava ti bo najbrz codeine povedal.

Ja upam, da ne bo spregledal te teme, ker me to res moti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že ene 3 dni opažam da traja ene par ur, da dobim obvestilo o prejetem novem zasebnem sporočilu. A to pr vas kej šteka, al pr men?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...
  • 4 mesecev pozneje...

1) iskalnik je blazno težaven zadnje čase... a mi lahko kdo usposobljen strokovno pomaga najti uno temo z zanimivimi imeni naselij?

Not bi rad pripopal spodnjo sliko :-)

2) A lahko Forum v full-screen modu centriramo in omejimo širino na recimo cirka 960 pikslov? Mam ene 2500 pik širok monitor in je mal yeba, ko mi vse v širino raztegne, da je širše od horizonta .... ja, vem, drugič naj si pa raj 13" monitor kupim :)

AYhjSneCEAAs_SX.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Bi povprašal moderatorje.....a je normalno da se mi zgoraj pojavlja neka pi***ja ki hoče da pritisnem na rdeči gumb? Namreč antivirus mi je zaznal poskus spremembe domače strani, pa nisem bil nikjer drugje kot na motosvetu.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi povprašal moderatorje.....a je normalno da se mi zgoraj pojavlja neka pi***ja ki hoče da pritisnem na rdeči gumb? Namreč antivirus mi je zaznal poskus spremembe domače strani, pa nisem bil nikjer drugje kot na motosvetu.....

Krneki...

post-3-0-84135600-1318205837_thumb.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam je izginila opcija 'Označi vse teme kot prebrane', ki je nekoč bila na voljo, če si kliknil na 'Nova vsebina od zadnjega obiska'?

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj se v temi: pri mojem postu ne pojavijo slike?

čes klikneš na odgovori (s citiranjem), so pa v citatu lepo vidne.

mogoče kaj z domačimi nastavitvami?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam je izginila opcija 'Označi vse teme kot prebrane', ki je nekoč bila na voljo, če si kliknil na 'Nova vsebina od zadnjega obiska'?

D.

Na dnu (status bar) "Označi forum za prebran" ...

Kaj je z mobilnim vmensikom ?

Pa pri novi vsebini od zadnjega obiska ob kliku na temo ne skoči več na prvo neprebrano vsebino :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za moj okus hoče bit tale izgled preveč fensy šmensy moderen. Modra preveč bode v oči. A se da tastar vmesnik izbrat kje v profilu? Nekatero forumi to omogočajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj na mojem profilu izgine slika in tekst, ki je pod njo, isto se zgodi, ko grem na katerikoli drug profil, za trenutek se pokaže potem pa izgine in se ne pokaže več, hvala za odgovor, :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kako naj kaj napišem komu na profil, kak komentar ali podobno, :(

jaz bi nazaj staro obliko, je bila bolj pregledna :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nov izgled foruma...hmm se bomo že navadili.

Všeč mi je funkcija "Go to first unread post", ki sem jo že prej pogrešal. Ampak je pa problem, ker ne deluje pravilno. Kadar klikneš na to funkcijo te vrže na zadnji post, kar je pomoje narobe. Vsaj po drugih forumih vrže na prvi post, ki ga še nisi prebral.

Kako je s tem? Uporabljam pa Firefox 7.0.1

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima še kdo težave z lepljenjem fotk na forumu?

Pri pisanju odgovora se v predogledu pojavi, tudi kasneje v urejanju, v oddanem odgovoru pa ni vidna.

Brskalnik firefox 7.0.1

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, kam si izginile slike, ki sem jih imel objavljene na svojem profilu. Jih nikakor ne najdem pa še tista druga slikca, ki sem jo imel poleg avatarja jo je nekam popihala. Sej tele novosti so mi ušeč, ampak ne, če je narejeno le na pol. Dejte se mal potrudit prosim pa zrihtat zadeve, da delajo kot se zagre, al pa vse skup vrnite na prejšno verzijo (kar pa se ne bo zgodilo)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nov izgled foruma...hmm se bomo že navadili.

Všeč mi je funkcija "Go to first unread post", ki sem jo že prej pogrešal. Ampak je pa problem, ker ne deluje pravilno. Kadar klikneš na to funkcijo te vrže na zadnji post, kar je pomoje narobe. Vsaj po drugih forumih vrže na prvi post, ki ga še nisi prebral.

Kako je s tem? Uporabljam pa Firefox 7.0.1

Hvala za odgovor! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, kam si izginile slike, ki sem jih imel objavljene na svojem profilu. Jih nikakor ne najdem pa še tista druga slikca, ki sem jo imel poleg avatarja jo je nekam popihala. Sej tele novosti so mi ušeč, ampak ne, če je narejeno le na pol. Dejte se mal potrudit prosim pa zrihtat zadeve, da delajo kot se zagre, al pa vse skup vrnite na prejšno verzijo (kar pa se ne bo zgodilo)...

Hvala, tole je blo pa brzinsko urejeno! Še enkrat hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni.

zamenjala sem sliko na profilu... jaz vidim novo, ostali uporabniki pa še vedno vidijo staro.. ???

če mi kdo napiše kaj na profil tega ne vidim. poleg tega sploh ne dobim vseh postov, poslanih na zs..

hvala za odgovore.

lp T

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!