Skoči na vsebino

Težave


Priporočene objave

a se sam men ne gre najblsimpl prjavt, me je spet kdo oddaljil? al sm sam kej zajebnu?

po12 poskusu loh clo tole natipkam? w z goin on?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijaviti se da z vsemi brskalniki, če slučajno ne gre je vedno potrebno počistiti piškotke.

Ker so Albumi in komentarji vezani na prijavo na forum je bilo potrebno zamenjati "cookie domain", da se bo dalo nalagati/urejati Albume in pisati komentarje pod članki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

vsak dan bom težila s tem da anonimna prijava še vedno ne dela, ker ste mi smeškota ukinl :O

 

p.s. počakaj 5 sekund, preden prebereš.

počakaj 2 sekundi preden prebereš

počakaj 1 sekundo preden prebereš.

 

no zdej pa lohka :ras:

 

pa če slučajn kak post ne objaviš, ko je že napisan, se ti še naslednjih xx let izpisuje vsakič ko hočeš kaj objavt :bum:

vmes sem par dni pozabla objavt, se opravičujem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko kdo pojasni kako dela iskalnik, zgleda da ga ne znam uporabljati, notr upišem temo ki 100 % obstaja pa mi najde vse ostalo samo tisto kar hočem NE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko kdo pojasni kako dela iskalnik, zgleda da ga ne znam uporabljati, notr upišem temo ki 100 % obstaja pa mi najde vse ostalo samo tisto kar hočem NE

najde ti več tem, ki imajo besedno zvezo, ki si jo vpisal. Scrolal navzdol, pa boš prišel do prave. Vsaj v Cromu deluje. 

Primer, vpisal sem CBR1000rr in wala: peta po vrsti je "bingo"

in to je rezultat:

new-2.thumb.jpg.15bfe373b49e8777cebb3147b4b9d0f8.jpg

 

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najde ti več tem, ki imajo besedno zvezo, ki si jo vpisal. Scrolal navzdol, pa boš prišel do prave. Vsaj v Cromu deluje. 

Primer, vpisal sem CBR1000rr in wala: peta po vrsti je "bingo"

in to je rezultat:

new-2.thumb.jpg.15bfe373b49e8777cebb3147b4b9d0f8.jpg

 

Iščem temo od TC motoshop pa jo iskalnik ne najde

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne da se mi  lej....  u glavnem ne dela pika konc...oziroma dela k se mu dvigne,..pol k pade pa ne dela :)  

Sorry, you do not have permission for that!.mht

Glej, tudi meni se ne da, če ti ni jasno, da vse, kar lahko naredim je to, da javim napako naprej in čakam (tako kot vsi drugi na tem svetu, ki uporabljajo isti program za forum), da izdajo novo verzijo foruma s popravki ali pa tudi ne. 4.1 verzija naj bi prišla ven že prejšnji teden, pa so izid prestavili na "do konca oktobra". Preberi si link, če ne verjameš --> https://community.invisionpower.com/blogs/entry/9741-ips-community-suite-41-update/ ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej, tudi meni se ne da, če ti ni jasno, da vse, kar lahko naredim je to, da javim napako naprej in čakam (tako kot vsi drugi na tem svetu, ki uporabljajo isti program za forum), da izdajo novo verzijo foruma s popravki ali pa tudi ne. 4.1 verzija naj bi prišla ven že prejšnji teden, pa so izid prestavili na "do konca oktobra". Preberi si link, če ne verjameš --> https://community.invisionpower.com/blogs/entry/9741-ips-community-suite-41-update/ ...

lej, to bi lahk napisu že ko sem prvič napisala da ne dela...da to NE DELA in da je treba pač počakat..ne pa spraševat zakaj to rabim pa da dela, pa kr neki :)

a je tok težko? ni.... rešeno, ne dela. ko bo delal, bomo pa povedal. :) hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej, to bi lahk napisu že ko sem prvič napisala da ne dela...da to NE DELA in da je treba pač počakat..ne pa spraševat zakaj to rabim pa da dela, pa kr neki :)

a je tok težko? ni.... rešeno, ne dela. ko bo delal, bomo pa povedal. :) hvala

a boš kdaj kj pohvalila :O

forum mislm :jezik: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej, to bi lahk napisu že ko sem prvič napisala da ne dela...da to NE DELA in da je treba pač počakat..ne pa spraševat zakaj to rabim pa da dela, pa kr neki :)

a je tok težko? ni.... rešeno, ne dela. ko bo delal, bomo pa povedal. :) hvala

Saj to ti že veš čas razlagam (vse od odprave problemov pri nadgradnji foruma, ki jih je morala prav tako odpraviti njihova tehnična pomoč, za katero imajo po pogojih, ki si jih sprejel pri nakupu 48 ur časa), pa si poglej svoje reakcije.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj to ti že veš čas razlagam (vse od odprave problemov pri nadgradnji foruma, ki jih je morala prav tako odpraviti njihova tehnična pomoč, za katero imajo po pogojih, ki si jih sprejel pri nakupu 48 ur časa), pa si poglej svoje reakcije.

zadjih par besed si dodal za bv.... ???moje reakcije so take kot bi jih lahko pričakovali. mene ozadje ne zanima, samo napišeš, da še niste uredili in da boste. njihovi, njihova, oni... s tistimi neznanci jaz nimam nič. daj si že enkrat dopovej, da mene tvoji dobavitelji ne zanimajo, niti krivci ne, ampak normalen odnos do strank... saj bo, enkrat :) sicer pa prepričane učit je škoda časa

Popravljeno . Popravil pajkica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadjih par besed si dodal za bv.... ???moje reakcije so take kot bi jih lahko pričakovali. mene ozadje ne zanima, samo napišeš, da še niste uredili in da boste. njihovi, njihova, oni... s tistimi neznanci jaz nimam nič. daj si že enkrat dopovej, da mene tvoji dobavitelji ne zanimajo, niti krivci ne, ampak normalen odnos do strank... saj bo, enkrat :) sicer pa prepričane učit je škoda časa

:slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Iščem temo od TC motoshop pa jo iskalnik ne najde

očitno je ni, tut men je ne najde, al pa je drugačen naslov teme. Dobi samo poste ki vsebujejo besedo tc motoshop.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko dobim novice MS se prijavim z uporabniškim naslovom in geslom ko pritisnem prijavi se ne zgodi nič ,vrže me na novice kjer pa spet ne morem komentirat ,sem probal že parkrat in nisem želel težit ker ste prenavljali sistem ,zdaj prosim za pomoč,hvala,lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko dobim novice MS se prijavim z uporabniškim naslovom in geslom ko pritisnem prijavi se ne zgodi nič ,vrže me na novice kjer pa spet ne morem komentirat ,sem probal že parkrat in nisem želel težit ker ste prenavljali sistem ,zdaj prosim za pomoč,hvala,lp

Pa res. Zdaj bi moralo delati. Hvala za opozorilo.

Tukaj se ravnokar igram s komentiranjem: http://motosvet.com/2015/10/16/znani-so-zmagovalci-prvega-yamahinega-yard-build-tekmovanja/

P.S.
Drugače pa, komentiranje je sedaj narejeno tako, da če si prijavljen na forum, lahko tudi komentiraš članke.

 

a se da naštimat, da ko odpreš stran v temi, da te "poskrola" do neprebrane objave?

V bistvu je tako že narejeno (isto je bilo pri prejšnji verziji). Važno je kam klikneš. Če klikneš na naslov teme, te vrže na prvo objavo. Če klikneš ma malo okroglo ikono na levi strani naslova teme (glej pripeto sliko) te vrže na prvo neprebrano objavo.

Screen Shot 2015-10-16 at 14.24.48.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

.S.
Drugače pa, komentiranje je sedaj narejeno tako, da če si prijavljen na forum, lahko tudi komentiraš članke.

Nad okencem, kjer lahko zdaj komentiraš (npr. Potopisi) je v modrem kvadratku napisano tudi število tam pripadajočih starejših komentarjev. Teh pa zdaj nekako ne vidim. Ali se bodo morda pojavili takoj, ko bo kdo dodal nov komentar ali jih več ni?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nad okencem, kjer lahko zdaj komentiraš (npr. Potopisi) je v modrem kvadratku napisano tudi število tam pripadajočih starejših komentarjev. Teh pa zdaj nekako ne vidim. Ali se bodo morda pojavili takoj, ko bo kdo dodal nov komentar ali jih več ni?

Stari komentarji pridejo nazaj v nekaj dneh. Tako, da se ni potrebno bati, da bi kateri od starih komentarjev izginil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!