Skoči na vsebino

Težave


Priporočene objave

Kugelschreiber cannot receive messages. ?????

ker ne zastopim anglesko me zanima zakaj ne morem poslat sporocila???

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, sesir pravi:

Kugelschreiber cannot receive messages. ?????

ker ne zastopim anglesko me zanima zakaj ne morem poslat sporocila???

Ker ga on ne more sprejet :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, sesir pravi:

Kugelschreiber cannot receive messages. ?????

ker ne zastopim anglesko me zanima zakaj ne morem poslat sporocila???

lahko te ima blokiranega, nisem ga vprašal. Določene uporabnike lahko vsak blokira in določi tudi katero vsebino:

2091333097_Breznaslova.thumb.png.8f3277dab460479796dd7f399c61074d.png

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se da naštimat celotno temo na ignore? se pravi da ti je ne kaže med zadnjimi objavami in zadnjimi aktivnimi temami in med novo vsebino od zadnjega obiska?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 41 minutami, Xebec pravi:

a se da naštimat celotno temo na ignore? se pravi da ti je ne kaže med zadnjimi objavami in zadnjimi aktivnimi temami in med novo vsebino od zadnjega obiska?

da,enostavno je ne slediš

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, DAMI34 said:

da,enostavno je ne slediš

Kje obkljukam unfollow?  Sprašujem konkretno za temo "Stop policija". Cel sklop "Splošno" znam izločiti, posamezne teme pa ne.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, KARMEN1 said:

Črn pravokotnik, zgoraj desno.

 

To poznam. Zanima me isto kot Xebec-a, da mi teme ne prikazuje med zadnjo vsebino, ne bi pa blokiral cele skupine "Splošno". 
 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, XTR pravi:

Kje obkljukam unfollow?  Sprašujem konkretno za temo "Stop policija". Cel sklop "Splošno" znam izločiti, posamezne teme pa ne.

 

najbrž ne gre,(oziroma nisem se igral in preverjal) vendar brez panike, je pač ne odpreš, saj zadnjih 20 strani ni nič novega, v konkretni temi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 minutes ago, DAMI34 said:

najbrž ne gre,(oziroma nisem se igral in preverjal) vendar brez panike, je pač ne odpreš, saj zadnjih 20 strani ni nič novega, v konkretni temi.

Nadležno je prikazovanje novih objav med zadnjo vsebino. Premaknite namenske teme za nabijanje v svojo kategorijo in jo enastovno odstranimo iz stream-a. Enostavna rešitev.  Lahko pa kar odpreš zaprto skupino za "poklicne nabijače". 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, XTR pravi:

Nadležno je prikazovanje novih objav med zadnjo vsebino. Premaknite namenske teme za nabijanje v svojo kategorijo in jo enastovno odstranimo iz stream-a. Enostavna rešitev.  Lahko pa kar odpreš zaprto skupino za "poklicne nabijače". 

lahko jo dam med kr neki

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, DAMI34 said:

lahko jo dam med kr neki

Potem tudi kofetkarc ne bo med zadnjimi objavami. :(  Razmisli o namenski skupini za ves šrot, potem se pa tja premika prepucavanja.  

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, XTR pravi:

Potem tudi kofetkarc ne bo med zadnjimi objavami. :(  Razmisli o namenski skupini za ves šrot, potem se pa tja premika prepucavanja.  

potem bo šlo kup tem v "šrot" :P

vedno bo nekaj prepucavanja. Rešitev je enostavna. Preskočiš, ne odpreš, a je toliko težko?

Vsaj dokler se ne uredi tako (to bo povedal @Codeine), da bo posamezno temo mogoče izključiti iz zadnjih neprebranih tem, oziroma omejiti vidnost le te.

 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ignor posamezne teme bi bila idealna rešitev. Ne, ne morem preskočiti. Res težko, ker količina šrota (merjenje tičev) močno presega kvalitetno vsebino. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, XTR pravi:

Ignor posamezne teme bi bila idealna rešitev. Ne, ne morem preskočiti. Res težko, ker količina šrota (merjenje tičev) močno presega kvalitetno vsebino. 

ti bi novce i ofce, bral samo kar ti paše :P

Tehnično trenutno ne znam, to bo uredil lastnik, če lahko.

Tiče, ki te pa motijo lahko daš na ignor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, XTR said:

Ignor posamezne teme bi bila idealna rešitev. Ne, ne morem preskočiti. Res težko, ker količina šrota (merjenje tičev) močno presega kvalitetno vsebino. 

Obstajajo plugini za to, tako za ignoriranje posameznih tem, kot celotnih kategorij.

Glede na to, da gre za plačljive plugine me zanima koliko članov bi kaj takšnega sploh uporabljalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Codeine pravi:

Obstajajo plugini za to, tako za ignoriranje posameznih tem, kot celotnih kategorij.

Glede na to, da gre za plačljive plugine me zanima koliko članov bi kaj takšnega sploh uporabljalo.

Pomojem bolj malo. Sicer pa, če je zadeva implementirana za kategorije, bi se verjetno dalo prenesti v posamezne teme brez večjih težav?  A motosvet laufa na kakšnem CMSu, al kako mate to? :P

Lp,

Bg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, Bg said:

Pomojem bolj malo. Sicer pa, če je zadeva implementirana za kategorije, bi se verjetno dalo prenesti v posamezne teme brez večjih težav?  A motosvet laufa na kakšnem CMSu, al kako mate to? :P

https://invisioncommunity.com

Brez plugina se ne da ignorirati ne posamezne teme ne kategorije. Štos je, da gre za "third party" plugine (v tem primeru dva) in ponavadi je pri nadgradnjah zmeraj neko sranje itd. ... oz. ponavadi nehajo delati po nadgradnji foruma, ki so ponavadi nujne, saj vsebujejo varnostne popravke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, KARMEN1 pravi:

Saj ta forum bi lahko komot imel eno samo temo: Nabijanje.

Vse ostalo je balast.

pretiravaš :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!