Skoči na vsebino

Gume - Pnevmatike splošno, dimenzije, legalnost itd..


FalcoR

Priporočene objave

.......no takole izgleda ( road smart 1) guma po 7500 km ( vožnja v troje - jest pa moja dva pirhca :D ) ......grem menjat za sport smart :D ......aja, pa brez prekomernega nažiganja

Moja je zgledala ciiiiist drgac.

Voznja solo in v dvoje, tud ene 400Km autoceste

https://www.dropbox.com/s/o1shorlwdqd132b/index.jpeg

Pa je za sportsmart nebi menjal. Oziroma, sem jo, pa mi je zal. Skoraj.

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.......no takole izgleda ( road smart 1)  guma po 7500 km ( vožnja v troje - jest pa moja dva pirhca  :D ) ......grem menjat za sport smart  :D ......aja, pa brez prekomernega nažiganja

Nič ne vidim ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam sprednjo 120/55-17 gumo, Roadsmart 2, kupljena aprila pri Primcu, narejenih je bilo 1000km, menjana je bila za SAVA gumo...z samo gumo ni nič narobe.

 

Cena 70€, uredim dostavo.

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor FJR,dvignjen z dog bone (3,5cm)montirane pilot road 2,pol cm mi manjka do roba,zaenkrat so mi všeč ko jih bom poradiral bom za "firbca" dal gor pilot power.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam sprednjo 120/55-17 gumo, Roadsmart 2, kupljena aprila pri Primcu, narejenih je bilo 1000km, menjana je bila za SAVA gumo...z samo gumo ni nič narobe.

 

Cena 70€, uredim dostavo.

 

lp

Kje si pa 120/55 najdu?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam sprednjo 120/70-17 gumo, Roadsmart 2, kupljena aprila pri Primcu, narejenih je bilo 1000km, menjana je bila za SAVA gumo...z samo gumo ni nič narobe.

 

Cena 70€, uredim dostavo.

 

lp

 

 

Napaka je bla iz moje strani...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......eno stran nazaj.....slika

Sem najdu ... jst sem menjal ponavadi ko je bla taka :)

 

Na Z1000 ...

 

post-19800-0-42230700-1372876687_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem najdu ... jst sem menjal ponavadi ko je bla taka :)

 

Na Z1000 ...

 

attachicon.gifdsc01939.jpg

še kondom je bolj debel :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, sej se pozna kje je profil. Sam s policistom se nisva strinjala o ustreznosti take pnevmatike v cestnem prometu.

 

Je reku nej se spelem domov, pa da me ne vidi več s tako gumo.

Sem ga ubogal in Conti kupu namesto Dunlop.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam kako se pa splošno miri globino profila na unih gumah ko majo samo par S-ov za profil ko ni nekih rež po celi dolžini ali karkoli bol konkretnega podobnega profilu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam kako se pa splošno miri globino profila na unih gumah ko majo samo par S-ov za profil ko ni nekih rež po celi dolžini ali karkoli bol konkretnega podobnega profilu?

Hmmm, najverjetneje z laserjem?!?!? :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm, najverjetneje z laserjem?!?!? :grim

 

A se jih ne na podlagi arhimedovega zakona vzgona s tem da se kot nominalno vrednost upošteva polen volumen torusa in se glede na dejansko razliko le to deli proporcionalno glede na obrabljenost pri čemer se upošteva 10 % odbita fraktila glede na gaussovo razporeditev  :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se jih ne na podlagi arhimedovega zakona vzgona s tem da se kot nominalno vrednost upošteva polen volumen torusa in se glede na dejansko razliko le to deli proporcionalno glede na obrabljenost pri čemer se upošteva 10 % odbita fraktila glede na gaussovo razporeditev  :hmm:

pa tis rojen za polcaja :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, kakšna taka guma ko ima samo per zarez tu pa tam.. kam utakneš šubler da je merodajn ki pri novi je na robu manj utora v sredini malo več.. 

diablo_supercorsa_1.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah qurc urejaš lahko tutdid am 1 minuto te izjave tle na formumu.. evo še en primer uprašanja kam utaknt šubler:

22566_2.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah tja kjer je najmanj profila. Sej jasno pise v zakonu. Se vidi kje bi moral biti pa ga ni. Tudi policaji so motoristi, vici o njih so pa samo to, vici.

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah tja kjer je najmanj profila. Sej jasno pise v zakonu. Se vidi kje bi moral biti pa ga ni. Tudi policaji so motoristi, vici o njih so pa samo to, vici.

 

razn takrat ko so resnica :D;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, kakšna taka guma ko ima samo per zarez tu pa tam.. kam utakneš šubler da je merodajn ki pri novi je na robu manj utora v sredini malo več..diablo_supercorsa_1.jpg

 

 

Hahahahaha, vidim, da se ne daš kar tako! :grrr

Popravljeno . Popravil Demon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P R A V I L N I K
o delih in opremi vozil

 

18. člen

(globina kanalov v dezenu pnevmatik)

 

(1) Globina kanalov v dezenu pnevmatik (merjena na mestu ob kazalniku obrabe) mora biti po obsegu in širini na pnevmatikah vozil na vozilih kategorij L(1)e in L(2)e najmanj 1 mm.....

 

Upam da si zadovoljen z odgovorom.

 

LP Bajsi

Popravljeno . Popravil bajsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah tja kjer je najmanj profila. Sej jasno pise v zakonu. Se vidi kje bi moral biti pa ga ni. Tudi policaji so motoristi, vici o njih so pa samo to, vici.

si pozabu povedat, da jih je pol resničnih :P

 

da naum oftopič: gume menjam zarad sebe, ne zarad polcajev..pa še nekaj, bolj k je gladka, prej jo lahko prepuščaš

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!