Skoči na vsebino

Gume - Pnevmatike splošno, dimenzije, legalnost itd..


FalcoR

Priporočene objave

Res je. Jst uporabljam mešanico kisika, dušika in argona v razmerju približno 78:21:1

tlak pa 2,5 spredaj in 2,9 bara zadaj ....

... u bistvu si se malo zmotil... kisika je 21%, dušika 78 in ostalo 1 %.

jaz pa dam not še malo Kriptona, Neona in Helija..... da je guma lažja...   :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao v dvomih sem al vzet  spet  conti roadattack2 al dunlop roadsmart2 al probat enkrat pirelli angel st

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao v dvomih sem al vzet  spet  conti roadattack2 al dunlop roadsmart2 al probat enkrat pirelli angel st

Vzemi Pirelli Angel GT, ne bo ti žal.

JIh imam sedaj gor in po dobrih 1000km lahko rečem samo "the best sport touring" guma, kar sem jih imel.  :OK:

Sploh če jih primerjam z Dunlop RS2. No, je pa res da se lahko slika tudi spremeni, ko jih bo imela kakih 5000km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ce je po 5jurjih nau vec,je bl crap :)

Nisi daleč od resnice. ST guma mora pa že malo več kot 5K km zdržati. ;)

Zadnja dva kompleta RS2 pri meni recimo nista bili sposobni priti preko te meje. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Conti roadattack2 sem se tko odloču ker se mi ni dalo naročat preko neta Pirelli  in ni se mi ljubilo pelat do širnika z tako zlizano gumo. 

Ampak hvala za predloge!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo tvoja guma zadaj je 190, na traktorju pa 150? ...

ti bom drgač povedal: traktor je traktor, kdo mu je kriv :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Conti Trail Attack 2 ... Prvi vtis ... :OK:

 

Drugi vtis sledi ko jih bo zmanjkalo, predvidoma avgusta.

 

Hvala rumeni za storitev ... ;)

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav upam da pišem v pravo temo. Kako je kaj z legalnostjo gum v avstriji menda ne velja isto kot pri nas da se lahko obrabi do indikatorja, mogoče ve kdo kaj več kakšna so kaj merila v avstriji, če menda naletiš na one prave smrkce ki so specializirani za motorje se menda kar hitro zgodi da ostaneš brez tablice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... izkušenj kolkor češ.... odgovorov tudi... in podobnih vprašanj še več.... poglej od strani 720 nazaj....

 

;)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav upam da pišem v pravo temo. Kako je kaj z legalnostjo gum v avstriji menda ne velja isto kot pri nas da se lahko obrabi do indikatorja, mogoče ve kdo kaj več kakšna so kaj merila v avstriji, če menda naletiš na one prave smrkce ki so specializirani za motorje se menda kar hitro zgodi da ostaneš brez tablice

obe gumi moraš imeti isti če greš gor v avstrijo,..če imaš že malo profila bolše da ne greš gor..ker ti dajo kazen..točno neven kolko..glavno vse mora bit kot treba :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katere gume predlagate za z1000? Trenutno sem zvozil do konca roadsmartke, razmišljam pa v smeri gp racer. Kje na štajerskem prit do dobre cene za gume.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gp racer dobra guma.. Drži kot pri norcih in zadnja mi je zdržala dobrih 3000km v večini voženih v dvoje in 35krogov na Brnu. Vseeno razmišljam o tem da bo naslednja guma vrjetno sportsmart ker mi pri daljših vožnjah preveč pobira gumo po sredini. Trenutno najceneje sem gume dobil pri Širniku še sploh, če se vas zbere več in naročite večjo količino

Popravljeno . Popravil Sorty
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katere gume predlagate za z1000? Trenutno sem zvozil do konca roadsmartke, razmišljam pa v smeri gp racer. Kje na štajerskem prit do dobre cene za gume.

Na GMTju..jaz sem tam dobil poceni zadnjo in prednjo...25% popusta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav upam da pišem v pravo temo. Kako je kaj z legalnostjo gum v avstriji menda ne velja isto kot pri nas da se lahko obrabi do indikatorja, mogoče ve kdo kaj več kakšna so kaj merila v avstriji, če menda naletiš na one prave smrkce ki so specializirani za motorje se menda kar hitro zgodi da ostaneš brez tablice

kako je strogo po zakonu ne vem, vem pa, da so na obrabljenost gum zelooo občutljivi. za obrabljeno gumo zaračunavajo veliko večje kazni, kot za prekoračitev hitrosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ne... indikator ima prej... ker potlej ga ni več.... sploh če se po drotih voziš....   :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

so kakšne pametne pnevmatike 140/70R17 ? našu le te, ali imam še kaj na razpolago? 

Metzeler Lasertec 140/70 - 17 M/C 66S TL

Dunlop  140/70-17 66S Arrowmax D103A

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav upam da pišem v pravo temo. Kako je kaj z legalnostjo gum v avstriji menda ne velja isto kot pri nas da se lahko obrabi do indikatorja, mogoče ve kdo kaj več kakšna so kaj merila v avstriji, če menda naletiš na one prave smrkce ki so specializirani za motorje se menda kar hitro zgodi da ostaneš brez tablice

 

do indikatorja? a ni v zakonu, da je minimalno 1 milimeter, ali so to spremenili? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je imela D209 GP Racer kakšno serijsko napako? Opazil sem, da mi jo trga.... Je imel kdo podoben primer? Sicer deluje odlično, samo izgleda pa ne preveč zdravo :)

post-950-0-42731600-1371756284_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo izkušnje z Dunlop roadsmart?

 

Za GSa mam tazadnjo za prodat, zelo dobra, poceni. Piš na PS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!