Skoči na vsebino

Gume - Pnevmatike splošno, dimenzije, legalnost itd..


FalcoR

Priporočene objave

:hmm: možno....   nisem porajtal...

...ampak mi ni logično, da se uleže - stegne - razleze.... ko pol bi mogla biti že kot balon...  :D .

... poglej primer:

Baba se zredi za 3 kile ( po njenih besedah) ... ampak rit ji pa vsaj 2x večja zgleda...  :eek:

 

ta star, 3kg bi ti opazil samo v joških ne pa v riti :P

 

ps. vpraš Rumenga okrog tlaka

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... jaoooo luka... jaooo... ccccccc...

.... pa VEČKRAT NAFILAŠ... a ne??!?!?!?

... joj ta mladina...  ta bi enkrat nafilu... pa šu....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... jaoooo luka... jaooo... ccccccc...

.... pa VEČKRAT NAFILAŠ... a ne??!?!?!?

... joj ta mladina...  ta bi enkrat nafilu... pa šu....

še enkrat je v teh cajtih preveč... si predstavljaš ko bo čez par let treba še zrak plačat...da vas vidim pol če se boste po 0,2bara preseravali =P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa zato ker ste jo že v prvo slabo nafilali ;)  sej nč bat to je normalno pr vaših letih 

glede na tvojo izjavo, ni čudno da večkrat sam "kavo piješ " :P

pr tvojih letih...bi reku moj prjatu, sm nafilal vse kar leze in gre, ne pa čakal, kdaj mi bo kaka kavo plačala :D

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na tvojo izjavo, ni čudno da večkrat sam "kavo piješ " :P

pr tvojih letih...bi reku moj prjatu, sm nafilal vse kar leze in gre, ne pa čakal, kdaj mi bo kaka kavo plačala :D

To smo mi garažarji (modelarji), men je mama vedno govorila, da ženske ne bodo same v garažo pršle...mela je prav, svojo bodočo ženo sem na dirkališču spoznal =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eko zgleda da bom mogu it kej na grobnik pogledat ;) 

glede na tvojo izjavo, ni čudno da večkrat sam "kavo piješ " :P

pr tvojih letih...bi reku moj prjatu, sm nafilal vse kar leze in gre, ne pa čakal, kdaj mi bo kaka kavo plačala :D

Eh jst sm bolj fina rit nafilam sam kar je na dveh nogah in ma joške. Drugače pa reči prjatlu da zdej vsaj vemo kdo je ovce po krasu filu ;)

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Eh jst sm bolj fina rit nafilam sam kar je na dveh nogah in ma joške. Drugače pa reči prjatlu da zdej vsaj vemo kdo je ovce po krasu filu ;)

 

lani si skor eno, letos pa bol poredkoma

 

 

 

:010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svabi pravjo, da je imajo lahi v navezi s kitajci najboljso touring gumo.  ?!?!?  :smoke:  WTF?

 Tire test from 13/2015 Motorrad magazine:

12105957_1029087233788537_91584295264364

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svabi pravjo, da je imajo lahi v navezi s kitajci najboljso touring gumo.  ?!?!?  :smoke:  WTF?

 Tire test from 13/2015 Motorrad magazine:

12105957_1029087233788537_91584295264364

 

no pa da vas slišim enduraše......kaj menite o tem testu  oz. o ocenah.

Okej vrjamem za pirelli pa michelin, tole vmes pa ?????

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pa da vas slišim enduraše......kaj menite o tem testu  oz. o ocenah.

Okej vrjamem za pirelli pa michelin, tole vmes pa ?????

 

Endurasi nimajo nikakrsne veze s tem gumam, rezen, ce hocjo cimprej na traumatolosko kliniko.  :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Endurasi nimajo nikakrsne veze s tem gumam, rezen, ce hocjo cimprej na traumatolosko kliniko.  :smoke:

mislim, da dobro veš kaj sem s tem mislil enduraši, 

Ne spomnim se, da bi kdo na ninjo dal trailsmart ali pa anakee,,....pa ti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim, da dobro veš kaj sem s tem mislil enduraši, 

Ne spomnim se, da bi kdo na ninjo dal trailsmart ali pa anakee,,....pa ti

Tud jest se ne spomnim, da bi kdo to na enduro tlacil...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pa da vas slišim enduraše......kaj menite o tem testu  oz. o ocenah.

Okej vrjamem za pirelli pa michelin, tole vmes pa ?????

 

Endurasi nimajo nikakrsne veze s tem gumam, rezen, ce hocjo cimprej na traumatolosko kliniko.  :smoke:

mislim, da dobro veš kaj sem s tem mislil enduraši, 

Ne spomnim se, da bi kdo na ninjo dal trailsmart ali pa anakee,,....pa ti

Tud jest se ne spomnim, da bi kdo to na enduro tlacil...

 

:pos::l_01:

 

:kick-ass:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok..sam preverjam... A je Mitas SportForce se vedno najboljsa enduro guma?  :smoke:

no sej vemo v čem je govora : cestna endura kot npr. GS

Te bom peljal na light cestni enduro, da bos lazje ugotovil koliko je endure v tvojem GS-u.   ;)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pa da vas slišim enduraše......kaj menite o tem testu  oz. o ocenah.

Okej vrjamem za pirelli pa michelin, tole vmes pa ?????

 

PirelliScorpionTraill bi lahko postavil ob bok ContiTraillAttacku,zame dobre pnevmatike,Michelin in Metzeler ne maram več videt na nobenem od mojih motorjev,DanlopTrailSmart pa še nisem probal.......seveda govorim o vožnji po asvaltni podlagi in solidnem makedamu za vse ostalo je Nearrein lepo napisal ,iz izkušenj je že moker travnik preveč zahteven za te pnevmatike sploh če je klanec navzgor ali navzdol,navzgor se hitro konča ker ni oprijema ,navzdol pa kot da nimaš zavor ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no se mi je zdelo, da bosta conti in pirelli na vrhu..

Ja verjamem, da je to mnenje za asvalt itak in ne za offroad.

kolega je mel na enduri krampe in jih je zamenjal za trailattack, ker je 99%na asvaltu in lejga zlomka, prvi obisk makedama pa smo šli na bokca...opalaaaa

Če prav opažam, ko berem vaše tekste o gumah, pri več kot treh sem zasledil, da vam prej posmodi sprednjo kot zadnjo...govorim o gs, varadero,....endurah-spet bo nearrain ker pripomnil, 

 

kot recimo, da na varaderu še ni videl gum:smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pa saj med prvimi štirimi na suhem ni velike razlike...po moje velikih razlik v praksi ne more biti, osebno dojemanje posamezne gume in se odločiš...na mokrem pa samo pirelli malo navzgor odstopa michelin pa navzdol...pomeni, da se za michelin ne bi odločil...čeprav solorider jih pa še vedno gor daje....

Popravljeno . Popravil siks
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pa saj med prvimi štirimi na suhem ni velike razlike...po moje velikih razlik v praksi ne more biti, osebno dojemanje posamezne gume in se odločiš...na mokrem pa samo pirelli malo navzgor odstopa michelin pa navzdol...pomeni, da se za michelin ne bi odločil...čeprav solorider jih pa še vedno gor daje....

Michelin, je dobra nova, ko ti pregori je kurac od gume na mokrem. Drsi po ravnem kaj še le pri nagibu. Sprednjo bom zamenjal, mogoče nazaj za EXP ali Conti. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no se mi je zdelo, da bosta conti in pirelli na vrhu..

Ja verjamem, da je to mnenje za asvalt itak in ne za offroad.

kolega je mel na enduri krampe in jih je zamenjal za trailattack, ker je 99%na asvaltu in lejga zlomka, prvi obisk makedama pa smo šli na bokca...opalaaaa

Če prav opažam, ko berem vaše tekste o gumah, pri več kot treh sem zasledil, da vam prej posmodi sprednjo kot zadnjo...govorim o gs, varadero,....endurah-spet bo nearrain ker pripomnil, 

 

kot recimo, da na varaderu še ni videl gum:smoke:

Kot vidim sta na vrhu Pirelli in Dunlop, Conti je na 4. mestu, sam jaz zaupam  :kmet:  izboru, ki je agresiven voznik z veliko prevoženimi km

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!