Skoči na vsebino

Smrekca


Priporočene objave

Pravkar sem se vrnil z obiska nase Smrekce. Smrekca vam sporoca naslednje (upam, da bom vse prav napisal, ker je se malo utrujena od vsega in zaradi vseh dogodkov rahlo "zmedena"):

Vcerajsnji soncni dan je izkoristila za eno soloridersko vozjo, ki pa se je koncala z nesreco. Iz strani jo je izsilil avtomobilist srednjih let. Zavirala je, se umikala, resevala situacijo. Ni se izslo. Pri trku avtomobila z motorjem se je vmes znasla desna noga.

Z resilcem je bila pripeljana v Klinicni center, kjer so ji operirali - vstavili vijake in ploscice v desni glezenj. Vse skupaj so pa se zamavcali.

Pocuti se dobro, kolikor se pac lahko glede na okoliscine, vendar so bolecine v gleznju zelo mocne, tako, da dobiva injekcije analgetika na vsake 4 ure.

Tadej

Popravljeno . Popravil Noise Data
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da boš tako hitro doma kot jaz (3 dni je čisto dovolj).

Čimhitrejše okrevanje, škoda ker sem šele zdajle zvedel, če bi prej vedel bi jo prišel malo pogledat saj sva bila v istem Centru. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sva bila s Tadejem pred eno urico pri Smrekci. Deklina se dobro drži, sicer pa ji je včeraj malo utrgalo ker so ji premajhen gips naredili oz. ji je noga zatekla, pa so ji ga morali odstraniti in zdaj ima longeto. Post-operacijsko drenažo so ji iz noge odstranili, boli pa baje vse skupaj kot hudič.

Mislim, da bo vesela vsakršnega obiska... je v sobi C6 (stara travma), obiski so od 11:30 do 19:00.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jelkica - :004 :004 :004

p.s.

Če ti je kej lažje zarad tega ( ma se vem, da ti ni) - jest imam pa desno koleno malčk fentano. Začasno. Ehhhh, bo že, a ne? :) ;)

Ampak mislim, da bova obe lahko ponovili (nočno) vožnjo čez Dolomite. Naslednje leto. :D

Dr'ž se, bodi SMREKA!!!! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smrekica - pa kaj to berem??? :cry: :?

komaj pridem domov in me že nekaj spet pretrese .... :?

čimprej se mi pocajtaj

- upam, da majo tam kake "medicinske brate" - da ti bo vsaj zanimivo... :naughty: ;)

ah joj - pa ravno zdaj, ko vem da maš dopust - nič ga

boš vzela v novi sezoni, pa se pripeljala do mene,

da nazdravive in se skupaj nasmejeve - OK!

:lol:

Bodi debela... :004 :004 :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes smo bili na obisku Hanzi, Monika, Gregs in moja malenkost. Smrekca se glede na razmere počuti OK. Lepo je videti njen optimistični nasmeh. :)

Mogoče bo dobila kak laptop da se bo lahko javila tudi iz bolnišnice... kakšne ideje? :rolleyes:

LP,

Teya

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker ste iglavci trpežne sorte, se resnično ne rabiš bat ničesar. Vse bo še dobro in prav. Čimprejšnje okrevanje brez bolečin. :friend1:

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!