Skoči na vsebino

Krvodajalska akcija -- pridružte se nam!


Sam dePihlja

Priporočene objave

Res je, v Mariboru bi v tem trenutku rabili kri okoli 40 darovalcev. Krvi zeloooo primankuje. Upam, da bo udeležba (predvsem pa vzdušje :naughty: ) na akciji čez slaba dva tedna na ravni ta zadnje :yea2: .

Medvedeki :OK: .

Popravljeno . Popravil Sam dePihlja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da vas tudi tokrat pridem bodrit. Meni na žalost tudi tokrat ne bodo vzeli krvi saj še ni minilo eno leto od zadnje operacije :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še dve slikici. seveda smo vsi preživeli brez problemov .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

Ja sedaj pa sem tud jaz ze goden za... pumpanje krvi. Ce sem prav videl 27.1. MB in naslednji dan Lj?

Lahko se zmenimo ze za tardicionalni "drugi" poizkus... hehe - Lahko v MB ali pa v LJ.

Zvecer pa lahko spet vrzemo kaksno sliko na zid... tokrat Dubai, Nepal, Bhutan...

lp de DaNe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz bom najbrž prišel na drugi poizkus..... gledanja slik na zidu :doze:

Moje krvi še vedno ne bodo marali samo kako mastno pa lahko stolčemo :devil: :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pridem.. se vidimo seveda danes tedn!

@ Dane & Hanzi: Oba prisrčno dobrodošla!... Tudi nove slikice so zelo dobrodošle!

se vijimo

LP

-matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

Ja sedaj pa sem tud jaz ze goden za... pumpanje krvi. Ce sem prav videl 27.1. MB in naslednji dan Lj?

Lahko se zmenimo ze za tardicionalni "drugi" poizkus... hehe - Lahko v MB ali pa v LJ.

Zvecer pa lahko spet vrzemo kaksno sliko na zid... tokrat Dubai, Nepal, Bhutan...

lp de DaNe

Jaaa, slikice :notworthy: :OK:

Vabljen v MB! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

27. 1. mam js izpit (matematka)... ...zaradi psihicnih naporov odstopam... :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdaj, kje v Ljubljani ?

Jaz bom prišel kar v sredo, 28.1. ob 13-ih na Šlajmerjevo 6.

Kdor želi, je dobrodošel, da se pridruži... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam, da se tisti, ki bi darovali kri v MB, dobimo v torek, 27.1.2004 ob 15.00 pred skrajno levim vhodom v stolpnico, v primeru, da bo mrzlo, pa v avli transfuzijskega oddelka (v kleti pod stolpnico).

Upam, da se nas bo ponovno zbralo toliko, kot prvič in da bo akcija (kljub temu, da bo potekala z bistveno manj pompa, kot prvič, čimbolj številčna. Kdor ima možnost, lahko pride tudi prej, sicer pa bo vse skupaj trajalo predvidoma do kakih petih, pol šestih, potem pa po želji... ML ali pa kaj drugega...

LP

Windsurf

Popravljeno . Popravil Windsurf
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,podpiram KA,in jo tut dajem (kri),ampak me ne narobe razumet:

-ko sem bil še majhen,je fotr vedno dajal kri,in takrat je dobil 2dni dopusta,malica in še tisti dan je bil frej OK :yea2:

-danes dobiš samo malico :BUA:

-lepo da darujemo kri,ker jo primankuje,ampak ali veste koliko stane 1l krvi,ki jo uvozijo,za to pa ni problema dat denar,veliko več bi jo darovalci dajali ,če bi bilo kot takrat, ko jo je fotr dajal,kaj menite :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v bistvu se darovalcem ne gre da bi kaj dobli... v ameriki je drugačna filozofija...

pr nas pač dobiš malico, tudi prosti dan (če hodiš v šolo 2)... a ja, pa če smo pri temi... dobiš tudi potne stroške ;) to pa je nekje 15km - 1600 :D .. tolko da se zapije ;) hehe

LP

-matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veliko več bi jo darovalci dajali ,če bi bilo kot takrat, ko jo  je fotr dajal,kaj menite :hmm:

Da je takšno razmišljanje totalen poden. Gre za vprašanje življenja in smrti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,Noise,ne gre se za življenje in smrt,če jo bo zmanjkalo,jo bojo uvozili,zaradi tega ne bo nihče umrl,sam boljš je ,da jo mi darujemo ,kot pa da jo uvozimo,pa smo spet tam,kjer smo bili-princip,LP Curi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridem v Ljubljani, če mi bo uspelo priti s sestanka, ki ga imam ob 10. uri v Termoelektrarni Brestanica.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsakemu svoje... :blink:

...jaz pa sem še vedno dovolj velik sucker, da bom šel v torek spet tja in zavihal rokav... neglede na dopust in bonitete. Dobiš krajnsko, kako rečeš, greš kaj spit :beer2: :beer1: , domov pa se vrneš z dobrim občutkom, da si naredil nekaj dobrega.

LP

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je pa smrtno strah igle pa groznih sester ki ti žilo iščejo kot komunalci cev za vodovod :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Curi, zamenjaj firmo, če hočeš dobiti 2 prosta dneva. Pri nas jih dobimo. Pa ne gre za ta 2 prosta dneva, ko je že ostalega dopusta dovolj, ampak če že hočeš za solidarnost, saj če ne drugega, smo motoristi zelo ranljivi.

BOG NE DAJ, DA BI JO JAZ KDAJ RABIL.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@CrashOver: Kdo je rekel, da moraš na tešče darovati kri?! Nazadnje, ko so mene nasrali, da moraš biti tešč, me je zdravnica na darovanju okregala, da moraš ravno obratno - biti sit. Le mastne hrane ne smeš jesti.

@curi: Ne vem v kakšni firmi delaš ti, ampak pri nas dobimo en dan dopusta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da NE BI sličajno kdo prišel tešč na krvodajalsko akcijo (kot so nekateri prejšnjič to počeli) Tisti dan ne smeš jesti mastne hrane(tudi 3.2mleko ni priporočljivo) in alkohola. Vse ostalo mislim da je dovoljeno :rolleyes:

@curi:verjamem da se ti trapasto zdi brezplačno dajati kri, ampak verjemi tudi da če bi te doletela moja usoda bi jo vedno šel dat ne glede na $.Kot motorist imaš na žalost več možnosti da doživiš kaj podobnega kot jaz pred letom in pol :(

@leteči: poslovi se od motorja (samo dobro namerne želje z moje strani, ker ne želim ti da bi ti kdaj iskali komunalci vodovod po tvojih komolcih. Pa na komolcu cevi ni problem najdit (meni jo je ob 4 zjutraj najdla brez luči) nastane problem potem ko se enkrat te žile skrijejo in zabrazgotinijo. Potem tijih začnejo iskat vsepovsod (na veliko manj prijetnih mestih) :?

@crashover: a misliš da bi tudi meni dali $ za ML :rolleyes:

Za v torek je napovedano sneženje. Upam da ga ne bo medlo kot za stavo, ker v slabem vremenu ne mislim hodit preko trojan :wacko:

Malica je v MB veliko bolj konkretna kot v LJ :?

post-20-1075028243.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!