Skoči na vsebino

Krvodajalska akcija -- pridružte se nam!


Sam dePihlja

Priporočene objave

LP

Prisel z dobrim namenom, tesc, ready - but :? . Ko sva z zdravnico obnovila listo kriticnih drzav (Malarija), je teta rekla zal odsvetujem... No, ko pa je se druga zdravnica skocila do stropa ob mojih prepotovanih dezelah :naughty: pa je bilo moje krvodajalske konec. :cry: No malico in potne stroske pa sem vseeno dobil. :notworthy:

Po akciji smo nadaljevali prijeten vecer s stajersko ekipo in Ljubljansko navezo (Monika-Hanzi + moja malenkost).

Zame je bil to prvi stik s stajersko ekipo in se ob tej priloznosti zahvaljujem za gostoljubje in prijeten vecer. :OK:

P.S. Komaj cakam izpolnitev obljube (NATA)??? Hanzi pa ima dokaze...

LP DaNe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S. Komaj cakam izpolnitev obljube (NATA)??? Hanzi pa ima dokaze...

LP DaNe

Ja - na krvodajalski tudi mene niso marali ... :angry: ... mi je pa zdravnica rekla, da naj čez nekaj mesecev spet poskusim ... :wacko: ... tak, da čez 4 mesece fantje in dekleta - spet lahko gremo ... mogoče me bojo takrat hoteli ... O:-)

DaNe ... najprej :notworthy: HVALA :notworthy: za zanimive fotke in zgodbe, predvsem pa za Taliban Olimpic games ... :lol1: ... to še res nisem vidla ... :lol1:

Obljuba pa dela nekaj dolgega ali dolgčas ali dogodek ali kaj že ??? ... :hmm: :? .... .... O:-) ... :P ... :lol: ... --- no, če ne prej pa na NFS ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni kaj, izkazali smo se, ob odhodu nam je prijazna zdravnica zaklicala: "Se vidimo čez tri mesece!"...

Odgovoril sem ji, da se razume. Upam, da ne bom požrl svoje besede...

LP

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hoj, banda krvodajalska :yea2: ,

ravnokar sem govoril z g. Boštjanom Novakom, strokovnim sodelavcem za krvodajalstvo pri RKS, o naši akciji je govoril z velikim navdušenjem in se nam vsem zahvaljuje.

Pišuka...res je lepo doživeti, da nekdo svoje delo opravlja z vsem srcem :OK: in tudi včeraj sem imel v bolnici občutek, da nam je bilo osebje za našo akcijo neizmerno hvaležno :grupni: .

Torej, akcije bomo definitivno ŠE organizirali, takrat seveda v sodelovanju z RKS, jutri pa vas pride na krvodajalsko akcijo v LJ pozdravit tudi g.Novak :OK: (glejte, da boste urejeni in se lepo obnašali :naughty: he he he).

LP SamdP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Posebno pohvalo pa si zaslužijo Hanzi, Monika in seveda DaNe, ki so nam prišli delat družbo iz Ljubljane.

DaNe nas je popeljal v dežele iz 1000 in ene noči, katere pa sem (žal) imel iz pravljic v čisto drugačnem spominu. Pokazal nam je, kako lahko boj za oblast :fight2: , izkoriščanje le-te :angry: , neumnost :blink: in nenazadnje lenoba :BUA: (Guinea Bissao) pahnejo dežele s sicer velikimi potenciali v globoko bedo.

Hvala za enkratno doživetje!

LP Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

Prisel z dobrim namenom, tesc, ready - but :? . Ko sva z zdravnico obnovila listo kriticnih drzav (Malarija), je teta rekla zal odsvetujem... No, ko pa je se druga zdravnica skocila do stropa ob mojih prepotovanih dezelah :naughty: pa je bilo moje krvodajalske konec. :cry: No malico in potne stroske pa sem vseeno dobil. :notworthy:

Po akciji smo nadaljevali prijeten vecer s stajersko ekipo in Ljubljansko navezo (Monika-Hanzi + moja malenkost).

Zame je bil to prvi stik s stajersko ekipo in se ob tej priloznosti zahvaljujem za gostoljubje in prijeten vecer. :OK:

P.S. Komaj cakam izpolnitev obljube (NATA)??? Hanzi pa ima dokaze...

LP DaNe

DaNe,

res je bilo super, predavanje in slike oh in sploh :OK: ! Pohvale vredno, da si nas obiskal in delil z nami svoje dogodivščine!!! :yea2: Pa pridi še kdaj! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je se vedno najoljsa izjava DaNe-ja pred kamero za proti motoristom naperjene ljudi, da nej najprej pred svojim pragom pometejo... :lol1: :lol1: :lol1: ne veem zka mi je tuk dobra, sam je pa resnicna!! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim Pervyja na sliki ehehhe, a je dal kri al samo na pir prišel :unsure: :rolleyes: :lol:

hja sem prišel samo na pivo ali dva, ker prej ni bilo časa, ampak ker itak dajem 2-3x letno kri bodo mojo itak še dobili :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napiši s sprejem čez jakno... :D

(ehehe, tisto o majčki ni bilo mišljeno tako resno)

Spreja nisem našel,sem pa zadnji moment našel neko staro modro nalepko in jo pripopal na hrbet usnjene jakne. Ko pa sem prišel gor mi je bilo pa tako vroče da bi bil lahko v majčki :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo sem preživel popoldan, kljub enourni koloni na Trojanah :hmm: in sem zaradi tega zamudil. Moje slikce pa pridejo jutri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede slikc: se kdo ne želi tule videt :hmm: da ne bo potem kaj narobe.

Tisti ki niste včeraj videli po dnevniku pa upam da bomo danes videli ponovitev pri uzzyu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobili smo tudi uradno sporočilo od "gospe N." ter stališče Zavoda do naših akcij!

Motoristi – krvodajalci, pozdravljeni!

Mariborskim motoristom – krvodajalcem se zahvaljujemo za takšen odziv na krvodajalsko  akcijo ter z veseljem pričakujemo tudi Ljubljanke motoriste.

V prispevku TV Slovenija ste bili zelo simpatični krvodajalci in prav gotovo ste doprinesli k promociji krvodajalstva v Sloveniji, za kar se vam v imenu bolnikov iskreno zahvaljujemo.

Zadovoljni smo, da je tudi na vaši strani pripravljenost za sodelovanje. Sodelovanja z vami pri organiziranju t.i. »SLOVENSKE KRVODAJALSKE AKCIJE MOTORISTOV« si vsekakor želimo in se ga veselimo. 

Lep motoristični pozdrav!

Za Zavod RS za transfuzijsko medicino

Natalija Lampreht

:yea2: :notworthy:

Zelo vzpodbudno, ni kaj... upam, da nam bo do spomladi uspelo s skupnimi močmi organizirati vseslovensko krvodajalsko akcijo in mobilizirati rekordno število motoristov-krvodajalcev!

LP

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da vas pride danes čimveč v Lj. ob pol enih v štorkli. Se bom tudi jaz pozanimal kako je z mojo krvjo. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morem verjet :o :o :o :o :o ....KIKI....spregledala si !!!! :D :D :D :D :D

(za ostale ki ne veste, kiki je bila do sedaj na večini slik slepa, zdaj meditira samo na eni :P )

Pa v beli halji bi te še človek za medicinko zamenjal.... :naughty: :naughty: :naughty: Viking, a te pedina doma kaj :naughty: :naughty:

Lepo ste se odrezali, svaka čast.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha ha ha.... elbarto... lepo, da si me opazil :004 :lol1: ... pa itak, da vikinga pedenam in to ne samo doma ampak skoz... še v službi ga lohka sej veš.... :OK: ;)

Amm drugač je blo pa danes kr fino dat kri....spljoh ni blo tko hudo, kolkr me je blo na začetku strah pikice... :cry:

Z vragico sva branile žensko čast :OK: in sva na to ZELOOO ponosni :) :P

g.Novak se nam je zahvalil za tako lepo gesto in nam v trajen spomin na krvodajalsko akcijo podaril značke :)

Skratka... zdaj mi je toplo pri srčku in sem vesela, da sem se opogumila :) (pravijo, da v povprečju vsakih pet minut nekdo v Sloveniji potrebuje kri.... in morda jo bom nekoč tudi sama potrebovala)....

Zagotovo še pridem :friend2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, prav fino je bilo. Mislim, da je Hanzi naštel 14 komadov za ljubljanske krvaveče.

Enim je malce zameglilo sliko, drugi niso niti smeli dati krvi (ampak za jest so vseeno dobili ;) ), eni smo spet krvaveli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!