Skoči na vsebino

Krvodajalska akcija -- pridružte se nam!


Sam dePihlja

Priporočene objave

slikce iz Ljubljane pa jutri tule (ostale pa upam da se bom zmenil za Galerijo tule gor in potem bo v njej 100+slik)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim da se tisti ki so tole napisali v knjigo tudi tule javijo :004 . sicer se slabo vidi ampak verjamem da se bodo spoznali

post-20-1067929613.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo zdele pri oddaji dobro jutro. Prispevek dolg slabe 4 minute, lepo narejen. Ker sem prvo minuto zamudil s snemanjem pa tudi snemal sem z digitalcem (močno se opazi frekvenca )

bi prosil nekoga da bi snemal ponovitev ki bo malo po pol deseti na TVSLO 2.

Naj napišem zaporedje prispevkov da ne bi slučajno zamudil:finance, horoskop, vreme, telovadba, KRVODAJALSKA AKCIJA.

Lahko kdo posname? jaz nimam videa doma

V prispevku so poleg imen napisani tudi nickinami, in mislim da so kar veliko dali v eter. (tudi motosvet majčko nekajkrat v celoti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potem smo skupaj odšli k DTW in nato v Povodnega moža. Nekateri so bili v dobri družbi

misliš Allo in Andrejo, right? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Videl prispevek na TV :OK: :OK: :OK:

So pa enega frajerja malo več kazali ... Sam DePihlja je očitno šarmiral novinarko do take mere, da mu je že PR delala ... eni pač znajo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Sam DePihlja je očitno šarmiral novinarko ...

:naughty: :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa jao jao ...... .... če bi ble vredu bi jih blo x10 .... ča pa bi ble super pa jih bi blo x15 .... (x10 moških) oz. (x15 moški so itak prišli ze pri x10 unih x5 pa je žensk) :lol1:

Ej TC da bom tak kot ti .... na podlagi česa sklepaš da bi jih prišlo malo?.... sam tko informativno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Vesela novica za vse, ravnokar sem namreč zvedela, da smo s krvodajalsko akcijo uspeli rešiti 15.letnega fanta, kateri je dobil kri od motorista. S strani njegovih sorodnikov smo bili pohvaljeni in se nam vsem zahvaljujejo za dobro dejanje. Pa še tako naprej :OK: :OK:

LP D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vesela novica za vse, ravnokar sem namreč zvedela, da smo s krvodajalsko akcijo uspeli rešiti 15.letnega fanta, kateri je dobil kri od motorista. S strani njegovih sorodnikov smo bili pohvaljeni in se nam vsem zahvaljujejo za dobro dejanje. Pa še tako naprej :OK: :OK:

LP D.

vsaj neki kar me je dans spravlo v dobro voljo!! :yea2:

(dons je bil pogreb 25-letnega brata sestrine kolegice) :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!