Skoči na vsebino

Krvodajalska akcija -- pridružte se nam!


Sam dePihlja

Priporočene objave

Pozdrav vsem, ki ste bili v sredo na akciji! Prav luštno je bilo videti tak kup bledih obrazov naenkrat :lol1:

Pa hvala zdravstvenemu osebju, ki so nas vseeno vzeli dva dni prezgodaj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4.

jooooj ... sej v resnici sem se boljš počutu ... :huh: B) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jooooj ... sej v resnici sem se boljš počutu ... :huh: B) :D

Reči, da si mal meditiral, ko si imel glih čas!

Mater, jaz pa nisem mogel niti z vami, niti ko so me drugi dan klicali, ko sem bil nabasan s Ketonalom. :( :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hanzi a maš številko od te bejbe? :)

Zakaj te zanima!

Ti je bila všeč njena kri, a kaj :?

seveda imam :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, zanima me predvsem kri...kaj pa veš, mogoče bom moral pa še malo oplemenitit raso ;) Blond, visoka....hm... hehehe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Wazaaap??

Predlagam da gremo tisti, ki branimo mejo na severovzhodni strani trojan krvavet v torek, 4. maja, ker očitno iz vseslovenske krvodajalske nebo nič...

LP, El barto (se gre zdaj malo pelat :naughty: :naughty: :naughty: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wazaaap??

Predlagam da gremo tisti, ki branimo mejo na severovzhodni strani trojan krvavet v torek, 4. maja, ker očitno iz vseslovenske krvodajalske nebo nič...

LP, El barto (se gre zdaj malo pelat :naughty: :naughty: :naughty: )

Pridem! 4. maja... tretjič.... Dam kri, pojem klobaso in na pir ali dva... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp

Jaz zalo do dalnega ne bom dajal krvi. Malarija je naredila svoje. Vendar pa vsi, ki boste to storili kapo dol. :notworthy:

Ko pa bo mozno ponovno spustit malo zlehtne - pa count on me

Lp DaNe

still home

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem jo včeraj dal. ( pol pa 2 pira čez, pa sem cel popoldan spal )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JUTRI OB 15 URI (na standrardnem mestu v kleti stoplpnice)!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pridem, a žal malo kasneje, kmalu po četrti, ker ne morem prej s šihta...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom tole krvodarovalno žal spustil... so mi gospa doktor prepovedali, ker menda ni prav fajn da ti olje pušča po operaciji :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi tudi rada šla na puščanje, pa ne smem - zaradi prenizkega pritiska. :cry:

Bo treba povečat dozo kofetkov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

logo%20rk-mali.jpg 4. junij je DAN KRVODAJALSTVA in zato se je MK Kamnik v sodelovanju z Rdečim Križem Slovenije odločil da bo izvedel krvodajalsko akcijo pod sloganom "Motorist se dokaže".

Motorist se dokaže, da ni zgolj divjak in huligan, ampak skrbimo za prijateljevo in za naše zdravje.

V ta namen bomo v petek 4. junija darovali kri. Dobimo se ob 9h zjutraj v Atriumu in potem se odpeljemo v Ljubljano kjer bomo darovali kri. Pred odhodom od doma zajtrkujte, ker boste potrebovali vso energijo ki jo lahko dobite. Bodite zdravi in s seboj pripeljite še prijatelja ali prijateljico, da bomo čimštevilčnejši.

Vsi motoristi dobro vemo da smo rizična skupina in da nas nesreča spremlja skorajda na vsakem koraku vedno se vozimo na robu tanke linije ki nas drži na dveh kolesih in včasih se zgodi da kdo izmed nas to linijo tudi prestopi. Takrat je prva stvar, ki jo prijatelj ki je prestopil to linijo potrebuje, življenska tkočina KRI.

Upam da se nas bo na to krvodajalsko akcijo odzvalo čimveč saj kot sem že povedal se nikdar ne ve kdaj boste kri potrebovali tudi vi. O tej akciji povejte še svojim prijateljem in znancem.Ta krvodajalska akcija bo tudi medijsko podprta zato se MOTORISTI DOKAŽIMO širni Sloveniji.

slikca%2050-let%20krv.jpg

Potencialne kandidate naprošam da se prijavijo že tukaj da se bo približno vedelo koliko nas bo.

Vse o krvodajalstvu lahko izveste TUKAJ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!