Skoči na vsebino

Honda CBF 600 S


Tuono 007

Priporočene objave

Zdravo,

jaz sem tudi "magistriral" iz vetrne (ne)zaščite na CBF600SA.

Uporabljam čelado Nolan N103, katera je itak glasna, ampak s tovarniškim vetrobranom je bil hrup res nadležen. Najprej sem kupil Givijevo touring povišano steklo, a zadeva glede hrupa ni bila bistveno boljša. So bile pa "potovalne" hitrost višje .) , kar pa dolgoročno ni najbolje za "zdravje", da o denarnici ne govorim.

Enako sem poskušal povsem brez stekla in je bilo bolje, samo na izgledu se vidi, da "nekaj" manjka. In sem se odločil, da odrežem standardno steklo kar je najbolj možno. Rezultat je na slikah - se strinjam, da bi se o samem izgledu dalo debatirat, a jebiga mi ni tako bistveno. Je pa vožnja tišja in zaradi prepiha počasnejša, beri varnejša.

lp

P.S. enkrat ob pranju me je "presenetilo" sonce (beri: sem se obiral) in mi je pralni sprej - se mi zdi ena motulova zadeva - tako "razžrla" steklo, da je bilo grdo mat belo. No to sem rešil tako, da sem ga kar pobarval z mat črnim sprejem in po moje niti ni tako slabo izpadlo.

post-8529-0-00512500-1335974425_thumb.jpgpost-8529-0-59120700-1335974474_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Sale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimiva rešitev! Tale mat je res rk OK izpadla. Jazst sem pri svoji še robove mal pobral, tako da je mal ožja, pa je blo tut kr dobr. Se je zlilo nekak v motor in večina niti ni pogruntala, da je nekaj drgač.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Honda CBF 600 SA se sicer izkaže za odličen motocikel za začetnike in tiste, ki ne potrebujejo "veliki, močnih, najjačih" mašin. Dobra okretnost, super mirno delovanje, dovolj moči, gladko brnenje in mehek menjalnik so kot na kožo pisani vsem tistim, ki jih neprijetna presenečenja na motorjih pravzaprav ne rajcajo najbolj.

In najlepša je res v rdeči barvi.

Čisto slučajno vem za eno krasno, čisto malo voženo, čisto malo pokrampano, s super nizko ceno in celo garancijo. Najdete jo na temle linku(v katerem seveda prvo nulo spremenite v črko "o") http://www.avt0.net/....asp?ID=6046864

post-19673-0-12407200-1337684944_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Honda CBF 600 SA se sicer izkaže za odličen motocikel za začetnike in tiste, ki ne potrebujejo "veliki, močnih, najjačih" mašin. Dobra okretnost, super mirno delovanje, dovolj moči, gladko brnenje in mehek menjalnik so kot na kožo pisani vsem tistim, ki jih neprijetna presenečenja na motorjih pravzaprav ne rajcajo najbolj.

In najlepša je res v rdeči barvi.

Čisto slučajno vem za eno krasno, čisto malo voženo, čisto malo pokrampano, s super nizko ceno in celo garancijo. Najdete jo na temle linku(v katerem seveda prvo nulo spremenite v črko "o") http://www.avt0.net/....asp?ID=6046864

post-19673-0-12407200-1337684944_thumb.jpg

Prodano... jo je kupil moj nečak! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Pozdravljeni. Pred kratkim sem tudi sam postal lastnik honde cbf 600s, let 05. Kot prvo moram povedat da sem z motorjem zelo zadovoljen, saj je zelo lahek za vožnjo in tudi drugače povsem nezahteven motor. Ker pa zraven njega nisem prejel navodil, me zanima če jih kdo od vas forumašev ima za skopirat? Zanima pa me še kakšno olje točite v mašino tega motorja, in koliko ga gre not?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni, tudi jaz (kot marsikdo drug :):) ) iščem manual za HONDO CBF 600 S letnik 2004.

Imam skeniran manual, vendar v španščini. Ima kdo mogoče v slovenščini ali vsaj v angleščini? Bil bi mu zelo hvaležen.

Lep pozdrav vsem Hondašem. :):):)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni. Potreboval bi majhen nasvet. Sam imam Hondo CBF 600SA l.2006. Pri zaviranju so se mi pričeli pojavljati tresljaji pri sprednjem kolesu in ko sem ga peljal na servis se je opazilo, da je en disk zvit (najverjetneje od kakšnih lukenj ali česa drugega, saj motor ni bil karamboliran). Svetoval mi je mehankar, da bi diske šel ravnati k Jermanu, ker so novi diski dragi. Sam pa sem mnenja da je bolje dati nove diske gor k pa jih ravnati, ker to se ne ve kako se bo obneslo. potreboval bi kakšen vaš nasvet in ali pozna kdo kakšno spletno moto trgovino, da se malo pogledajo cene diskov ker se razlikujejo od 120 do 200 €. Hvala za pomoč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se jih da zravnat/pbrusit jih daj zravnat . Drugač pa e-bay, oz. če ma Motospirait kaj ukvarja se z prodajanjem rabljenih delov. (počas mi bojo moral že provizijo dat jim tok reklame delam)

Popravljeno . Popravil trojan69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Pozdravljeni!

Zanimam se za nakup CBF-ke, in sicer "nagice", z elektronskim vbrizgom. Malo sem pobrskal po spletnih straneh uradnih prodajalcev novih Hond in so vsi imeli novo CBF 600 S, naked verzije pa ne. Mogoče kdo ve zakaj je ni na razpolago? So jo mogoče že nehali proizvajati?

Drugače je motorčič res lušten. Vozil sem ga v avtošoli in mi je bil kot vlit. Všeč mi je zaradi retro stila (spredaj še okrogla luč), in je ravno pravšnji za mojo kategorijo izpita (možnonst blokade na 35kW). Res bi mi bilo fino če bi se ta motor dalo dobiti "frišnega iz štacune"...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Prodam vetrobransko steklo - šipa za Honda CBF 600 S. To je originalna šajba, ki pa sem jo zaradi turbolence odrezal za cca 7cm in zožal za 2cm. Na motorju je zgledala super in delovala 100x bolje kot original. Prodajam, ker nimam več tega motorja, na njem pa sem pustil eno drugo šipo. Dam za 30eur

Prodam še original ščitnik verige za Honda CBF 600 S. Ostal je, ko sem na motor dal blatnik zadnjega kolesa. Dam za 6-pack laškega.

Prodam še nihajko, ki je tehnično brezhibna, ravna, nepoškodovana, nekaj pik na barvi od peska. Za 50eur

Če ima kdo motocross stojalo vzamem v račun.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robinhood, tale tvoj termometer zgleda prov fajn. kje za vraga si ga staknu? Se priporocam za informacijo. COO, ti si pa verjetno hornetko vozu, sam ma pa enih 100 KM, tko da ne vem ce se da blokirat na 35.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

imam tak termometer doma, ampak ne vidm smisla v merjenju temperature okolice.

Vsakic, ko bom pogledal na termometer mi bo se bolj vroce, bolje da ne vem za tistih 35 stopinj.

Pase pa u nulo na tvojem motorju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen i

Po 20 letih ponovno kupujem motor. Odločitev je padla, da bo to HONDA cbf 600. Ker bo motor rabljen cca3500 - 4000 eurov me zanima kako je kaj z vzdržljivostjo motorja?

Za odgovor se zahvaljujem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edini nov motor ki sem ga imel. Razen občasnega “lera “ med 5. in 6. prestavo in počenih gum med vplinjaci in zračnim filtrom ni blo nobenih težav z njo. Majhna poraba, poceni vzdrževanje, solidne vozne lastnosti, moja je bla s poloklepom in je bla šipa neuporabna, ker je delala take vrtince da sm mislu da mi bo pri 150 glavo utrgal. Drgac pa zakon motorck.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen i

Po 20 letih ponovno kupujem motor. Odločitev je padla, da bo to HONDA cbf 600. Ker bo motor rabljen cca3500 - 4000 eurov me zanima kako je kaj z vzdržljivostjo motorja?

Za odgovor se zahvaljujem.

Če ti je to prvi močnejši motor in si mal starejši bi ti bolje sedel kak Kawasaki ER-6 kot sportak,kajti že po letu ti bo 600cc premalo. Kawasakija ER-6 ni problem prodat in dobiš ga dokaj poceni,kajti čez eno leto ti bo 600ccm prešvoh in preveč šaltanja in premalo navora .Sicer pa kot vedno je to samo tvoja odločitev kaj si kupiš in kaj tebi bolje sede!

Spomladi sem takega Kawasakija N-a od žene z veliko orig.dodatne opreme in z samo 15K kil. prodal za 3,4K€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Zanimam se za nakup CBF-ke, in sicer "nagice", z elektronskim vbrizgom. Malo sem pobrskal po spletnih straneh uradnih prodajalcev novih Hond in so vsi imeli novo CBF 600 S, naked verzije pa ne. Mogoče kdo ve zakaj je ni na razpolago? So jo mogoče že nehali proizvajati?

Drugače je motorčič res lušten. Vozil sem ga v avtošoli in mi je bil kot vlit. Všeč mi je zaradi retro stila (spredaj še okrogla luč), in je ravno pravšnji za mojo kategorijo izpita (možnonst blokade na 35kW). Res bi mi bilo fino če bi se ta motor dalo dobiti "frišnega iz štacune"...

Ko sem jih pri nas gledal jih v enmu letu nisem opazil,...

V tujini jih pa je nekaj,... Beri mobile.de, autoscout24.it,...

Popravljeno . Popravil KilleRBee
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bremzer ne verjamem da si mislu da je cbf sportak,blo je pa razumet tako.

poznam starejsi par,ki noceta na cbf1000,jima je cist zadost 600.tako da vcas se jih ne da prepricat niti z obilico navora niti z udobnostjo.cbf 600 je fajn,hornetke so pa se mal bl fajn :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!