Skoči na vsebino

Siol TV


Priporočene objave

ja ,reklamiraj.

kolk daleč pa si ti od telefonske centrale doma? Možno je ,da si tolk daleč, da ADSL ne potegne dost hitro do tebe (z razdaljo namreč zmogljivost pri ADSL-ju pada)... in posledično mora čarat pr ikompresiji...

Ja in naj mi potem odklopijo, češ da mi zanesljivega prenosa ne morejo zagotoviti.

Tko kot je je še vedno dovolj dobro, da se ne bi odjavil.

Daleč sem pa bogvedi koliko, ker ne vem kam naj razdaljo potegnem.

Lokacija Vevče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja in zdej? , a zdej ti pa nč več ne cuka???

ne. mislu sm, da je blo isto od naročanja, prevzema, situacije pri nas (ni kabla) in do tega, da še kdaj mal pošteka... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

...da prebijem led, zanima me kako je s kabelsko TV preko interneta, baje da obstaja, pa me zanima kakšne so izkušnje uporabnikov te storitve in kako priti do te storitve, kakšen finančni zalogaj predstavlja, pogoji namestitve,itd....

Hvala,

LP,King

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..mogoče sprašujem bedarije, ker se ne spoznam na stvar, verjetno je tema že kje odprta, pa je nisem našel, če je že kje opisano prosim za link :D ... Zanima me, kako je s kabeslo TV preko interneta, kakšni so pogoji, kakšen finančni zalogaj predstavlja ipd. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rešitev se imenuje ADSL TV ... in je del Siolovega paketa Trio (če se ne motim). stane 3 jurje mesečno. .. raje nabavi navadno kabelsko TV ... bo bolj ziher delalo pa še razdelilnike lahko gor daš, da pol več TVjev prklopiš ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rešitev se imenuje ADSL TV ... in je del Siolovega paketa Trio (če se ne motim). stane 3 jurje mesečno. .. raje nabavi navadno kabelsko TV ... bo bolj ziher delalo pa še razdelilnike lahko gor daš, da pol več TVjev prklopiš ...

Problem je, ker delam hišo mal iz mesta, in ni vlečena Kabelska do nove hiše.... zato sprašijem, kakšne so možnosti za omenjeno ponudbo...

Praviš naj raje nabavim navadno kabelsko TV,..... kje, kako,.... Ne vem, kam naj se obrnem,....sej pravim, o teh stvareh pojma nimam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če gradiš hišo malo iz mesta, je potem očitno v bližini mesto.

In to mesto ima verjetno kabelsko TV.

Sedaj pa imaš te možnosti:

-poznaš nekoga v tem mestu in ga vprašaš kako on dobiva TV signal in če po kabelski, ga lepo prosiš, da ti izda, kdo je kabelski operater in če ga zelo dobro pozna, ga prosiš še za to, da ti pokaže položnico ali račun ali pogodbo, na akteri je naslov kabelskega operaterja in potem na podlagi naslova nekako stopiš v stik s kabelski operaterjem in povprašaš, če je špago možno potegniti tudi do tvoje hiše in koliko bi to stalo itd itd itd

-ne poznaš nikogar v tem mestu in se narediš tepčka in pozvoniš pri prvi hiši, ki ti je všeč in nima napisa Pazi hud pes! in vprašaša, na kak način pridobivajo TV signal in da ne naštevam več dalje ...

-vsedeš se za internet, v kak brskalnik vpišeš ime tistega mesta in kabelska in TV in morda bo kaj ven padlo ...

-enostavno vprašaš na občino, v katero spada tisto mesto, če imajo kaj kabelske TV ...

in

nimaš nobene možnosti:

-če kabelske v tistem mestu enostavno ni.

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če nimaš kabla in ni možnosti prek ADSL-a (vrsta centrale in oddaljenost), ti preostane še Lastovka.

Drugače pa talar na streho pa nemške reklame gledat. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ena nevtralna mi je padla v glavo:

-greš v tistem bližnjem mestu v trgovino, kjer prodajajo televizorje in prodajalca ali pa prodajalko, odvisno od seksualnih nagnjenj, vprašaš, kako je s kabelsko TV v tistem mestu in potem ... , da ne naštevam čisto vsega.

:rolleyes: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ja, ja potegn si kabl pa boš mel,...1km kabla, kaj pa je to a-ne,....sem se že zanimu pr našmu "kabel operaterju" pa je reku, da se ne splača, tut ponudbe ni mi ni naredu,.... zato sprašujem tle, če ma kdo to prek interneta zrihtan pa izkušnje,....

zato ne rabim brihtnežev, mislečih da vse najbolj vedo, pa njihhovih multiintelektualnih izjav....

...pa ne mi od soseda, pa TV prodajalca neki nabijat... uprašanje je blo čist jasno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm

Siol tv je dosegljiv v okolici celja tukaj....

Celje

Celje-Golovec Celje-Krekov trg Celje-Lava

Žalec Vojnik Laško

Petrovče Šentjur Rogaška Slatina

Šempeter Zreče Prebold

Slovenske Konjice Polzela Šmarje pri Jelšah

Teharje

oz. če še nimaš ADSL-ja oddaš poizvedbo če lahko dobiš siol Tv Tukaj

če si že naročnik ADSL-a pa Tukaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm

Siol tv je dosegljiv v okolici celja tukaj....

Celje

Celje-Golovec  Celje-Krekov trg  Celje-Lava

Žalec                    Vojnik                Laško

Petrovče        Šentjur              Rogaška Slatina

Šempeter          Zreče                  Prebold

Slovenske Konjice  Polzela      Šmarje pri Jelšah

Teharje

....kaj pa pod Trbovlje, prej smo mel tel. centralo Trboveljsko, če ti ti kej pomen... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..ni, ..... pol ta zadeva sklepam da zame odpade,.... sej mam še eno varjanto, k je sicer mal dražja, pa vseen, bom mel pa svojo kablsko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Praviš naj raje nabavim navadno kabelsko TV,..... kje, kako,.... Ne vem, kam naj se obrnem,....sej pravim, o teh stvareh pojma nimam...

King moj dragi,

vprašanje je bilo čisto jasno

in se je nanašalo na navadno kabelsko TV.

Poskušal sem ti le pomagati, ker si sam trdil, da ne veš, kje, kako, kam.

Poskusi najprej prebrati svoje jada jada,

pa potem udrihaj po nas, brihtah.

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..ja sej vem, mal me je mal zanesl, so me lih na šihtu neki razkurl, pa sm mal narobe prebral, sm mal preveč resno tisto o trgovcu pa usmerjenosti zagrizu pa mi je mal vn vrgl... Sorry, sej u bistvu sm te razumel, si pač po svoje povedu,... ni panike, pa hvala za info. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..za pametne odgovore katere sem iskal se zahvaljujem, kdo mi jih je dal pa itak sam ve...

Hvala

a sem bil jaz? :OK: :OK: :OK: :OK: :yea2: :yea2: :yea2: :yea2: O:-)

al Brrrrm? :devil: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm

Siol tv je dosegljiv v okolici celja tukaj....

Celje

Celje-Golovec  Celje-Krekov trg  Celje-Lava

Žalec                    Vojnik                Laško

Petrovče        Šentjur              Rogaška Slatina

Šempeter          Zreče                  Prebold

Slovenske Konjice  Polzela      Šmarje pri Jelšah

Teharje

oz. če še nimaš ADSL-ja oddaš poizvedbo če lahko dobiš siol Tv Tukaj

če si že naročnik ADSL-a pa Tukaj

uuu kako si mu vse lepo k riti prinesel :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a sem bil jaz?  :OK:  :OK:  :OK:  :OK:  :yea2:  :yea2:  :yea2:  :yea2:  O:-)

al Brrrrm?  :devil:  :naughty:

vsak odgovor je zame koristen, tvoj pa tut Brrrm-ov,... Thundercat se je pa zelo potrudu :OK: prejšja izjava je bla mal :topic: pač sem se mal znesu kjer nebi blo treba, sm mal narobe prebral in se oproščam :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni problemoff,

dokler vsi razumemo hec.

:)

Pa še nekaj na to temo.

Mmenda naj bi bila največja moda prihodnjih let brezžična kabelska.

Kje je sedaj štos zadeve.

Smo leteli stran od zračnih anten na kabel,

sedaj bo pa zopet treba anteno.

No, saj vem, bodo drugačne antene, pa drugačna frekvenca, pa vsi programi v tistem signalu.

Morda bo to zate rešitev,

vendar pri nas prav gotovo še ne bo kmalu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!