Skoči na vsebino

Siol TV


Priporočene objave

Samo, da napisem, če ima kdo podobne težave.

Imel sem tećave z siolom zadjega pol leta (večje) skoraj vsak večer je

modem izgubil povezavo in se ni hotel več povezat.

Sem klical na tehnično pomoč, pa so poslal čez kakšn teden enga Telekomovca, ki ni točno vedel kaj naj naredi...

Potem nama je prekipelo in sva čisto vsakič, ko je crknilo klicala(vsak dan) to sva se šla enih 14 dni.

Čudezno se je pojavil striček iz Telekoma priklopil drugačen modem in sedaj nama dela Tv in internet bp že 1 teden.

Prej so pa meril in tuhtal pa je bla zmeri premajhna hitrost (6200 namesto vsaj 9600)

Se pravi, da je vse možno sam tečn je trba bit :krneki:

:blink: to meni isto dela :angry: no zdle dva dni ni sam drgač pa ponavad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tečnari, tečnarit in še tečnarit.

Ko te imajo dost pridejo uštimat, pri meni je delovalo... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V kakšni resoluciji se predvaja siol tv,oz kakšnem formatu,ve kdo???

Večina standard (recimo naši) programov ti bolje laufa na 3:4 kot 16:9.

HBO in podobni so 16:9

tako je bilo meni razloženo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

A ma kdo siol TV, k me zanima kwa morš nardit da stvar deluje :) Up. ime in geslo sm si že naredu samo ko prižgem kumunikator mi piše da storitev video trenutno ni na voljo. Ma kdo kšno idejo?

Popravljeno . Popravil _LuX_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no uporabniki siol tv smo končno dočakali tudi šport klub kar je bil dozdaj največji (oz. za mene edini) minus siol tv :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no uporabniki siol tv smo končno dočakali tudi šport klub kar je bil dozdaj največji (oz. za mene edini) minus siol tv :naughty:

Dej ti men povej kako se preklop med siol TV pa siol TV plus? Ker ene 2x sm to lahko izbral takrat ko sm kišto zalaufov, zdej pa sploh nč ne vpraša kr kuj na siol TV plus vrže.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej ti men povej kako se preklop med siol TV pa siol TV plus? Ker ene 2x sm to lahko izbral takrat ko sm kišto zalaufov, zdej pa sploh nč ne vpraša kr kuj na siol TV plus vrže.

nevem, mam oni mali črni modem in paket ki nima možnosti siol plus :whistle:

Popravljeno . Popravil PERVY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej ti men povej kako se preklop med siol TV pa siol TV plus? Ker ene 2x sm to lahko izbral takrat ko sm kišto zalaufov, zdej pa sploh nč ne vpraša kr kuj na siol TV plus vrže.

Izbrat ga moras pri vklopu STBja, ce si dal na standarden middleware, potem resetiraj STB in bos spet dobil izbiro standardnega ali plus middleware-a.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo se pa vidi da je telekom še vedno "monopolist"

V pogodbo sam napiše rok za priklop 30 dni, katerega pa se pri malokateremu drži. Saj bi šli drugam, ampak kaj ko "imamo" to srečo da imamo kaj več kot pri sosedih ko imajo samo dial up, in o kakšnih drugih ponudnikih lahko samo sanjamo (če pa so že, je pa itak telekom upravitelj omrežja) in si spet na istem :rolleyes:

Sem pred prazniki na drugi lokaciji naročil pri drugem ponudniku trojčka, pa so me po nekaj dneh klicali če lahko pridejo montirat. Ker sem bil odsoten smo se zmenili, za takoj po novem letu.

Sicer so malo pozabili, ampak ko sem jih v torek "opomnil" so se mi opravičili, naredili štalo, in v četrtek ob 10 dopoldan sem srfal :worship:

Zato mi siol ni ravno najbolj "simpatičen"

Popravljeno . Popravil Hanzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V pogodbi piše rok za priklop 30 dni, če ne prklopjo v tem roku ti morjo dat popust. Drugače sm pa tud jest naroču pred decembrom dobu pa ta teden.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr men so rabl 2 mesca d so mi net prklopl..... zdej pa že mesec pa pol čakam na siol tv... in učer zvem d so kao nekam založil mojo pogodbo ...... kako nov človk popizdu .... že 3 mesce pa pol gledam sam SLO1,2 .... položnce so pa točne k urca...tle pa nikol ne zamudijo :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa piše to o popustu. :lol1:

Verjemite da bi jim jaz dal popust :headbang: , samo če bi kdo drug ponujal na tej lokaciji internet (sploh ne bi gledal njihove ponudbe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
Zanima me, če si polek naročnine za siolTV dolžan plačevati tudi naročnono RTVSlovenija

Ja,rtv se ne znebiš ne zlepa ne zgrda :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, če si polek naročnine za siolTV dolžan plačevati tudi naročnono RTVSlovenija

To si dolžan plačevati že s tem, da dihaš zrak v R Sloveniji in si, poleg tega, tudi priključen na električno omrežje. Pri tem zadnjem te evidentirajo kot uporabnika oz. zlatega davkoplačevalca (by Pepe) :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, če si polek naročnine za siolTV dolžan plačevati tudi naročnono RTVSlovenija

heh, verjetno se hecaš........je bil pred leti primer, ko niso hoteli oprostiti naročnine nekemu slepemu človeku (je blo tut po TVju), vendar so se ga na koncu po neštetih prejetih prošnjah za odklop od svojcev le usmilili.......zdaj se pa zamisli, če je slep moral nevem koliko časa plačevati RTV naročnino, pa da je ti ne boš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh, verjetno se hecaš........je bil pred leti primer, ko niso hoteli oprostiti naročnine nekemu slepemu človeku (je blo tut po TVju), vendar so se ga na koncu po neštetih prejetih prošnjah za odklop od svojcev le usmilili.......zdaj se pa zamisli, če je slep moral nevem koliko časa plačevati RTV naročnino, pa da je ti ne boš

Žalostno toda resnično!

Se mi pa ne zdi logično, ker siol mora odkupiti pravice za programe, ki jih ponuja in verjetno tudi za RTVSLO in tako mi plačujemo dvojno. Razen če ni ta rtv prispevek namenjen tudi vzdrževanju in gradnjo infrastrukture, ki nam potem omogoča gledanje tudi drugih programov :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!