Skoči na vsebino

Variomati


M|t3k

Priporočene objave

odvisno kak celinder oz. predelavo maš;) bolj za sport oz. mid race so sklopke POLINI .) Delta je :worship: :worship:

eh, ti mi raj povej, če veš kak je kj ta sklopka od polinija, če je vredna dnara al ni dobra.... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jst sm jo mel na ditechu pa je dobra, bol ko original sigurno, tk d je vredna teh 12k al kok je že

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si meu original masino* sm prej se mau zatipku

Se neki u cem je razlika med malossi fly clutch pa delta clutch????? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja itq d je razlika

ne nism meu original, mel sem malosi sport injection pa polini speed control

razlika je pa ogromna, fly je za bol sport predelavo pa midrace še nekak, delta je pa za high end

sej že po ceni vidš d neki je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

red arrow:

tko ti povem, jz sm jo mel na hebo monster repliki in tut na mhr repliki in 2x se mi je zvila-počila dokler nism ugotovu da ni trpežna :) :yea1:

in zdej kupujm sam malossi delta, baje je tut od stage6 prišla nova sklopka, baje je enako dobra kot malossijeva

am polini sklopko bolj priporočam za kak sport predelavo, kaj višjega raje ne, ker za isti denar dobiš enako,bolšo,kvalitetno sklopko --> Malossi delta cluch .)

NI RES da je delta za high end .) tut za sport je ful dobra in veš kaka razlika je med fly, 2g,3g (od polinija),hebova,....tko da delta ni razdeljena na sport,mid-race, high end .)

Če bi ti rad res use max dosegu je pol delta med temi deli OBVEZNA, zato raj daš 3-4k več pa si miren, pa tu delta se da naštelat pod kakimi obrati naj zagrab, pri 2g se tut neki da sam to je bol tko tko, ni glih natančn kot delta .)

upam da sm kej pomagu, če so kaka vprašanja kr uprašte :D

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidm da vi to kr obvladate tko da bi vs prosu za eno mnenje:

Jst mam original masino minareli no tm nc nism menju pa me zanima kero sklopko priporocate.Zdej mam RMS racing pro sam nevem kako bi blo ce bi dou kej druzga not a ne. tko da kaj vi praute kaj dam not od teh sklopk????a fly bi bla kr primerna a ne???

Hvala Lp:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fly je ista kot org, samo da je lazja.. daj not hebo, bgm, al pa pusti rmsjevo noter.. ce pa ti ni skoda dnara za sklopko, pa kupi delto, ali stage6 novo sklopko..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej celinder :slap:

teb nč nebo bol šlo oz. bolj zagrabila sklopka ker imaš PREMALO KONJEV .) .) unih 3-4hp za športno sklopko kot je delta jz nepriporočam ker je brez veze metanje keša stran ker nč bolša nebo od fly, rms,......poznal se ti bo na dyno testu mogoče, ti pa te razlike sploh neboš opazu.. .)

jz mam en celinder gus za tvojo mašino, če te zanima pa kr pocen ti zrihtam .) in sam tole dej not pa boš vidu kera razlika bo. če te je strah zarad policije pa daš za novga 35€ omejevalc pa si miren .)

ajd

PS: modi dejte narest novo temo : SKLOPKA .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol praute da zadrzim sklopko a ne :) sam jst glih nebi a je res to pol to najvec kar lahk dam na 50 ccm pa ne da bo stran fuknu kes???? :BUA: :BUA: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol praute da zadrzim sklopko a ne :) sam jst glih nebi a je res to pol to najvec kar lahk dam na 50 ccm pa ne da bo stran fuknu kes???? :BUA: :BUA: :?

Osebno ti res priporočam da vržem keš raj za 70... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh sej smo mu že miljavžentkrat rekl pa vidš d noče če je trmast, on hoče met piljeno 50, ki bo šla manj kot 70 sport pa pika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh sej smo mu že miljavžentkrat rekl pa vidš d noče če je trmast, on hoče met piljeno 50, ki bo šla manj kot 70 sport pa pika

em... ja res je...trmast pa je, ker očitno ne vidi, da če bi malo več dou bi dobil orenk 70 sport, če bo pa pilo 50tko potem bo meu pa same stroške, pa še slabš bo šlo kot 70 sport... hjao... kam gremo mi slovenci? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O fantje boste vid kako bo to slo k bom jst zrihtu svojo 50ko zdej se fregi pa se ene par malenkosti (polini speed control) pa take :P GLIH kr sm se prfuru nazaj pa smo se fural pa sm u zavetrju za eno 70 furu tko da se mau pa bom lahk 70 dol pihnu:P

:OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: WOOOHOOO :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: kasna je razlika med navadn malossi zvonec pa med malossi WING bell?? :? Kok see to pozna pa to??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti kr menjej variomat, filter, amortizer, pa še gred menjej... pol boš pa taglavnm na vasi u stroških idin motor nebo nevem kuko šou :OK: :OK: :OK: :OK: Uglanm raj mal posluš nasvete pa boš meu kj od tega, ker ti v osnovi rabš moč pol pa prlagajaš druge dele de motor dobr dela, na original mašino se pa ne splača newem kaj dajat ker nimaš nč od tega.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao dej cilinder lej.......najprej se mal umeri pa tisti joint vrži v pepelnik :)

lej s 50cc ne boš nikol pihnu 70 seveda original 50, ker je iz gusa, gus pa nikakor ne mora dobit tolk obratov, ker je pretežak in teža mu predstavlja nek upor, ti mali 50cc dvotaktniki pa imajo moč iz obratov......., če hočš neki nardit kupi ALU bat, potem bo mogoče kaj, ampak še to ob dobri nastavitvi tak da ne misli, če hočeš kaj nardit in met 50, kupi stage6 alu

če hočeš dokazat kok ti gre se lahk pri meni oglasiš na enem dragu boš vidu če boš 70 pihnu :P

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: kasna je razlika med navadn malossi zvonec pa med malossi WING bell?

wingbell bol hladi...nič druga !

drugače pa z fajn predelano 50tko se da v pospeških stisnit navadnega gusa 70cc, ker se bo 50tka bol zasukala in dobila večjo moč pri višjih obratih kot pa 70tka! V končni pa 50tka nima šans

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wingbell bol hladi...nič druga !

drugače pa z fajn predelano 50tko se da v pospeških stisnit navadnega gusa 70cc, ker se bo 50tka bol zasukala in dobila večjo moč pri višjih obratih kot pa 70tka! V končni pa 50tka nima šans

in on je reku da je šou u zavetrje... :kva2: :slap: če štejemo zavetrje pri 50m razdalje, potem še... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje nobenih 50 m ni blo :D k pol glih nebi blo zaveterje a ne :Pse se da pihnt 70 k mi ne manka nevem kok.Zdej bom itak se variomat nepi popravu k ne ustanm tok uzad: Boste vidl vm bom dou na ksnmu meetingu za furat k bo do konca spedenana:) ala pa se pr pouni hitrosti mi je zacel kr neki prekinjat :S :? ko da nebi dobil vec iskre:S:S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se neki mam za uprasat KAJ SO TE UTEZI VARIOMATA???? :? :? :? :? (bedno vprašanje za v a? <_< )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

*Celinder:

dej ti men povej za katermu gusu si ti sploh pelu? kater motor, kater celinder,...

GREM STAVT da ma slabo naštelan fergazer (po možnosti celo 12ka fergi :slap: ) al pa ma sam celinder pa use org.

pa ti veš on ma usaj 8hp a ti 3-4 :slap: NI ŠANS da furaš za njim ob dokaj normalni nastavitvi ;) pa ne mi pametovat ker sm to obšel že neštetokrat ;)

ti sam men povej kater motor je to oz. kdo je un model ko si ti furu za njim? mogoče ga poznam, ker jz sm kr doskrat na Lj meetingu .)

ajd

Popravljeno . Popravil polini EVO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Polini evolusn kit 13 konjov 17.5 fredi sam mau original auspuh gor k ce da polini for race gor ma prevelko resonanco pa mu poc kit. CE da se polini for race gor mu gre 130 realnih k ma melo tablco k je su na tehnicnga na valarje pa mu je slo 130.V 70 celindr so mu stlacn 80 bat nor od malosija.(2 g sklopka variomat polini)To je delu na streliscu.MOtor Gilera runner pobarvana na polini barve:)

Drgac me je pa gilera runner 70 ccm gus celindr alumini bat 9 konjev Leovince ZX 17.5 fredi polini filter 2 g sklopka itd. me je pa za ene 50 m pihnu. sam smo sli do podpeskega jezera se porau cez crno vas tm k je ravnica tok douga k prasica da me dans ceu vrat boli.Lahk vm recm da je moja koncna res supr.Na pospeskih me pa oba tko dol uzgeta ufff da se kr skrijem.

PA se s speedfighton sm se furu pa sm meu 2 gor un pa sam auspuh mad odprt brez dusilca pa sva sla enak. :)

Sej ce ne vrjam me boli kurac jst sm vidu kako gre zdej pa ti misl kar cs a ne. SEj takoj je blo mau klanca se

je poznal. sta mi spizdila za ksn metr a nevek klanc glih da je bla ena gubica tm na sred.

Lp :)

Ps:utezi variomata so valci pravte?

Popravljeno . Popravil Cilindr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!