Skoči na vsebino

Honda XL 600 V Transalp


BRANE

Priporočene objave

Pozdrav,

vozil sem D604 zelo dobra guma tudi nova D607, potem sem kuril poceni Mitasove E08 navsezadnje so bile ekvivalent najdražje, ampak Metzeler tourance je pa najboljša varianta ...

lp Damč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se Transalparji o "njih" nimate kaj drugega pogovarjati kot to, kakšne gume so tanarbolš?

A druc'ga n'č ne crkne?! :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem v petih mesecih prevozil 17 kkm...sedanji peti lastnik se veselo vozi naprej..zgolj tekoči servisi..nobenih problemov..je pa mašinca za turistično vožnjo..meni je večkrat predla po 12 ur na dan..v glavnem same pohvale!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se Transalparji o "njih" nimate kaj drugega pogovarjati kot to, kakšne gume so tanarbolš?

A druc'ga n'č ne crkne?! :?

no ja, tud na xt yamahi sem samo menjal gume, glede transalpke, je pa itak stara šele leto dni, tak da upam da bo še nekaj km. zdržala :OK:

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A druc'ga n'č ne crkne?! :?

Kaj naj bi to pomenilo, če meni krava crkne naj tudi tebi ?? :blink: :grrr

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo

prišel je čas ,da moram zamenjat gume na TA, pa me zanima kaj mi priporočate, jaz bi rad imel bolj cestno varianto, hvala janih :?

Metzeler Lasertec. :D

Bolj cestnih za endure ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 3 mesecev pozneje...

Pred kratkim nabavil svoj prvi motor - Hondo transalp l. 2001 :OK:

Komaj čakam spomladi, da se zapeljem kak krog :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se Transalparji o "njih" nimate kaj drugega pogovarjati kot to, kakšne gume so tanarbolš?

A druc'ga n'č ne crkne?! :?

če ne bi imel slovarja sploh ne bi vedel kaj si napisal :grrr :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Nujno rabim pomoč lastnikov starejših Hond Transalp.

Ali je možno, da Transalp 600V letnik 96 sploh nima homoligacijskega kartončka??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

kaj pravite na michelin anakee

janih

Anakee vozim na TA že drugo leto. Dobra mehka guma, dobro drži..zelo dobro drži. :) na kačjih ridah sem ljubico spravil da je drsala z zaščitnimi rolbari po asfaltu.. s tačko je nemogoče, ima predolge noge :) Guma malo dlje potrebuje da se ogreje, kot menda vsaka michelinka - to je to. Montirajo mi jih v As-u.. vedno korektni, gume sem naročil prvič v naprej, da so mi jih posebej zame dobavili. Naslednje leto pa so jih že imel. Zadnja mi drži okoli 10000 km, poštenega ožemanja :)

Popravljeno . Popravil Freemanx
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je pr moji T.A. crknu ventilček, motor ni več v garanciji, kaj zdaj narediti :? :? :?

Sayo, bog te nima rad, naredi generalko na ventilčku :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Anakee vozim na TA že drugo leto. Dobra mehka guma, dobro drži..zelo dobro drži. :) na kačjih ridah sem ljubico spravil da je drsala z zaščitnimi rolbari po asfaltu.. s tačko je nemogoče, ima predolge noge :) Guma malo dlje potrebuje da se ogreje, kot menda vsaka michelinka - to je to. Montirajo mi jih v As-u.. vedno korektni, gume sem naročil prvič v naprej, da so mi jih posebej zame dobavili. Naslednje leto pa so jih že imel. Zadnja mi drži okoli 10000 km, poštenega ožemanja :)

D.....-ka pa tudi do 15kkm. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja moram rečt, da sem tud jest zlo zadovoljen, z anakee gumo, tako da bom šel še enkrat v isti nakup, ko bo potrebno

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še en novinec med lastniki Transalpa-oziroma motorja sploh. :OK: Imam novo še neregistrirano transalpko, zelo lepe rdeče barve. Navesu sem ji že givi 52 in crashbar. Upam, da mi bo dober služila. nasvetov še ne morem dajat, me pa zanima kakšne so originalne gume Bridgestone, ki so na motorju. Zakaj se nihče ne odloči zanje pri vnovični menjavi gum. Pa še to, kolk pogosto pa kej verigo mažete?Pa varne in lepe kilometre v novi sezoni vsem..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljen, novinec med nami

sam vozim TA že tretjo sezono, pa moram rečt da sem zeeeeeeelo zadovoljen, mogoče ji manjka mal moči, z ostalim pa ni problema, gume sem menjal enkrat in imam sedaj michelin anake,po pravic povedan mam anake zato, ker sem jih pocen ujel, ketno pa mažem po potrebi, sicer pa sigurno na vsakih 1000 km, želim ti velik lepih in sigurnih km na transalpki :OK: :yea1: :yea1:

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni, jst mam gor Metzeler Tourance in je zadeva vredna svojga denarja, mam tud za letos iste naročene, se je pa tud pr men bolj obrabila sprednja guma k zadnja kot je tle gor že napisano.

Drgač je pa motorček super.:krneki:

A mogoče kdo ve kaj vse bi mogu zamenat oz dokupt da bi si spredaj zrihtau dva diska, moja TA je namreč letnik 95 in ma spedaj samo en disk, pa včasih ne bi skodla dva :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na kratko: ne splača se :grrr

Rabiš drugo feltno, ali pa vsaj pesto, še en spodnji del vilic za čeljusti pritrdit, čeljusti, disk in pa glavni zavorni cilinder. Seveda je vprašanje če bo skupaj pasalo nanošeno iz vseh vetrov.

Najlažje bi bilo zamenjat cel prednji konec, če ga boš kje dobil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

Odločil sem se za nakup TA. Ker bom kupil rabljeno, tm letnik 98 do 01, me zanimajo na kaj moram biti pozoren pri nakupu tega motorja. :hmm:

Zanima še če se jo splača uvozit iz tujine in v kateri državi bi se jo dalo dubiti najugodneje?

Popravljeno . Popravil boro legenda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!