Skoči na vsebino

Plastika, kevlar, karbon in druge smolnate stvari


fazerer

Priporočene objave

Prosil bi za kakšen kontakt za karbonske deklce(prodajalec, proizvajalec) za pokrov sklopke (pm). Imam enega člana, od katerega sem kupil karbonske deklce za vilce, ma glede na to da je recesija whistle.gif iščem kakšno ugodnejšo varjanto. Za pomoč se v naprej zahvaljujem.

Popravljeno . Popravil tomazinjo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

kok časa se prbližno bi mogu sušit poliester, tist k ga kupš v poliester kit v rjavi kartonasti škatlici. Pa kako je najbolš da se suši, na soncu, v garaži....

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam hondo 600rr, l07...menjal bi šipico-sedaj je še org-prozorna....imel bi najraje kakšno temne barve...kje bi se dalo dobit kaj takega??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam hondo 600rr, l07...menjal bi šipico-sedaj je še org-prozorna....imel bi najraje kakšno temne barve...kje bi se dalo dobit kaj takega??

Na Ebayu.. z vračunano poštnino iz Hong Konga so cene precej manjše kot pri naših prodajalcih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok časa se prbližno bi mogu sušit poliester, tist k ga kupš v poliester kit v rjavi kartonasti škatlici. Pa kako je najbolš da se suši, na soncu, v garaži....

LP

Sedaj za tisti kit ne vem, sam sem sušil ene 12 ur, pa mogoče še malo več. (boljš mal več kot manj)

Ne sušit na soncu..najbolje nekje v senci, garaži z prezračevanjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok časa se prbližno bi mogu sušit poliester, tist k ga kupš v poliester kit v rjavi kartonasti škatlici. Pa kako je najbolš da se suši, na soncu, v garaži....

LP

odvisno od količine trdilca, ki si ga dal v smolo... počasneje=varneje :) :) :), če se mudi, več trdilca in zadeva prime tud v 15-30minutah (pa ne si prstov opečt)

Popravljeno . Popravil RSTDRIVER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Ebayu.. z vračunano poštnino iz Hong Konga so cene precej manjše kot pri naših prodajalcih.

kako pa je s carino pri teh stvareh?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako pa je s carino pri teh stvareh?

Če je vrednost šipce (brez poštnine) do 22 EUR, ni carine. V nasprotnem, znesku šipce s poštnino prištej cca 2,5% carine in 20% DDV.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je vrednost šipce (brez poštnine) do 22 EUR, ni carine. V nasprotnem, znesku šipce s poštnino prištej cca 2,5% carine in 20% DDV.

Se pravi za takšno stvar:

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ABS-Fairing-for-Suzuki-GSXR-GSX-R-600-750-K6-06-07-AU_W0QQcmdZViewItemQQ_trkparmsZalgoQ3dSIQ26ituQ3dUCIQ252BUAQ252BFICSQ26otnQ3d8Q26

pmodQ3d260554898101Q26poQ3dLVIQ26psQ3d63Q26clkidQ3d7596292833376844753QQ_trksidZp3907Q2em

263QQcategoryZ35583QQitemZ230433371148

...lahko pričakujem od tiste osnovne cene 279$, ceno v Ljubljani s carino in ddvjem 341$ (+shipping seveda).

Si že kdaj uvažal kakšno podobno stvar?je dosti zajebancije s carino ipd.?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi za takšno stvar:

http://cgi.ebay.com/...CSQ26otnQ3d8Q26

pmodQ3d260554898101Q26poQ3dLVIQ26psQ3d63Q26clkidQ3d7596292833376844753QQ_trksidZp3907Q2em

263QQcategoryZ35583QQitemZ230433371148

...lahko pričakujem od tiste osnovne cene 279$, ceno v Ljubljani s carino in ddvjem 341$ (+shipping seveda).

Si že kdaj uvažal kakšno podobno stvar?je dosti zajebancije s carino ipd.?

Če je do 150eur ni carine do 22 eur pa ni DDV-ja.

jst sem ravno danes dobil paket iz ZDA. Zajebancije z carino ni posebne. Pošljejo ti pismo v katerem te naprošajo da jim pošlješ 4račun. Jst sem jim kar preko maila poslal print screen e-bay strani (nakupa) ter paypalla. DDV in Carino plačaš ko dobiš paket.

Pri naročanju iz ZDA (za dr4uge države ne vem) lahko sldiš pot pošilke preko njihove srani z kodo, ki jo dobiš v mailu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je do 150eur ni carine do 22 eur pa ni DDV-ja.

jst sem ravno danes dobil paket iz ZDA. Zajebancije z carino ni posebne. Pošljejo ti pismo v katerem te naprošajo da jim pošlješ 4račun. Jst sem jim kar preko maila poslal print screen e-bay strani (nakupa) ter paypalla. DDV in Carino plačaš ko dobiš paket.

Pri naročanju iz ZDA (za dr4uge države ne vem) lahko sldiš pot pošilke preko njihove srani z kodo, ki jo dobiš v mailu.

Hvala za odgovor! Še nisem naročal po e-bayu, pa me preletava vse sort dvomov in vprašanj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja res zanimiv tale e-bay...cene so dooosti nižje kot pri nas....npr.šipica za cbr-ko je pr nas okol100-150e...na e-bayu jo dobiš že za 20$. ampak tut jaz še nisem naročal preko tega...in niam pojma kako to deluje...bo treba nekak pogruntat:hmm: al pa globoko v denarnico pogleat....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni......rabil bi poliestre za na pisto za suzuki gsxr600 k5 ce jih ma kdo odvec....in ce kdo rabi za hondo 954rr 2002 letnik...mi lezijo doma poliestri novi nikoli rabljeni.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni......rabil bi poliestre za na pisto za suzuki gsxr600 k5 ce jih ma kdo odvec....in ce kdo rabi za hondo 954rr 2002 letnik...mi lezijo doma poliestri novi nikoli rabljeni.....

moj brat jih ima doma za 600 K5, banco, zadek in masko z boki, nima pa blatnika pa pokrova za tank, če hočeš slike mi pošlji mail na PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Verjetno je bilo v temi že kdaj omenjeno, vendar je tema res obsežna za vse prebrat :S

Mene pa zanima če kdo pozna koga ki ugodno prebarva poliestre? Pa o kakšnem znesku približno govoirmo ?

Tudi če ima kdo poliestre za R6 letnik 03-05 se priporočam.

Prebarval bi poliestre za yamaho R6 letnik 2003, na nekako takole:

post-23774-095055300 1279016227_thumb.jpg

post-23774-038614100 1279016248_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Kawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno je bilo v temi že kdaj omenjeno, vendar je tema res obsežna za vse prebrat :S

Mene pa zanima če kdo pozna koga ki ugodno prebarva poliestre? Pa o kakšnem znesku približno govoirmo ?

Tudi če ima kdo poliestre za R6 letnik 03-05 se priporočam.

Prebarval bi poliestre za yamaho R6 letnik 2003, na nekako takole:

Če boš hotel vsaj kolikor toliko solidno, prav gotovo 300€ in navzgor, saj če se bo barvalo po istem stilu kot je pripeta slika, potem je potrebno full paziti pri samih prelivih v barvi.

Prav gotovo bi se tega lotil vsak avtoličar, oz. če bi bil na tvojem mestu, bi prebarval sam, mogoče je edino ovira če to prvič počneš, potem prav gotovo ni to pravi način.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako pri takem barvanju narediti da ni robčok od barve. Enkrat sem nekaj štrihal(barvo dal narediti v sprej) in nato zaščitil okoli površino in prebarval pa je nastal tak mejhen robček tm k sm dau zaščitni trak. Kako se najbol tem izogent pa kako pol če dvobarvno delaš kako pol iz tam nadaljevati?

Pa kaj je najbolš, ker ko sem nekaj preštrihal nisem dobil občutek leska. na originalnem delu je bolj gladko in bol se sveti(sicer pa se to vidi samo od blizu).

pa zanima me. Če se splača navadne plastike iz notranje strani ojačat z poliestrom. ker je motor že kr star in na šravfaih deluje kot bi hotelo začet pokat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako pri takem barvanju narediti da ni robčok od barve. Enkrat sem nekaj štrihal(barvo dal narediti v sprej) in nato zaščitil okoli površino in prebarval pa je nastal tak mejhen robček tm k sm dau zaščitni trak. Kako se najbol tem izogent pa kako pol če dvobarvno delaš kako pol iz tam nadaljevati?

Pa kaj je najbolš, ker ko sem nekaj preštrihal nisem dobil občutek leska. na originalnem delu je bolj gladko in bol se sveti(sicer pa se to vidi samo od blizu).

pa zanima me. Če se splača navadne plastike iz notranje strani ojačat z poliestrom. ker je motor že kr star in na šravfaih deluje kot bi hotelo začet pokat.

Robček bo vedno, ena opcija da kupiš malo bolj profesionalen lepilni trak, ki je nekoli tanjši, kot drugo pa je potrebno itak vedno barvo pobrusit in nato prelakirat s prozornim lakom, le tako dobiš končni lesk, pa še tega je potrebno na rahlo obdelati z vodobrusnim papirjem in nato polirati do visokega sijaja.

Plastike pa ojačaš z epoxy smolo in 160-200g tkanino, in to je to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadeve bi se lotil kar sam, saj navsezadnje so poliestri in enkrat je treba začeti, kje pa je najbolje kupovati material ? Kaj potrebujem ? Itd,...

Popravljeno . Popravil Kawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se zdi najbolje, da kupiš poliestre nekje prek ebay-a, ali pa tudi v Sloveniji, sej je vseeno, pol pa prebarvaš in polakiraš z barvo iz bauhausa. Zakaj? Zato, ker se mi ne zdi lih pametno, dajat gor poliestrov, katerih barvanje je dražje od njih samih (tko čist banalno) in jih pol itak prej ko slej razbit na pisti. Sam sicer zagovarjam to; kupiš poliestre, par nalepk, gor da ne zgleda lih tok pusto in to je to, kar se mask tiče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tut men se tko zdi, samo pač meni je hobi da motor zrihtam popolnoma sam, zato bi poskusil narediti čim bolje. Tako da me zanima kako naj se zadeve lotim? Kaj potrebujem? In kje to najbolj ugodno kupiti :)

Lp, Kawc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!