Skoči na vsebino

Plastika, kevlar, karbon in druge smolnate stvari


fazerer

Priporočene objave

vse za sport od 04 naprej blatniki,dekli,pokrovi vilc in okvirjev...

kakšna je cena recimo za prednji blatnik, okvirna vsaj? kawasaki zx6r ´05

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koci a te mogoce zanima zadnji blatnik? Kupil sem ga za svojo zx6r ampak imam 08 letnik v upanju, da bo pasal, ker prvi blatnik pase.

Imam tocno tega: http://cgi.ebay.co.uk/Rear-hugger-Kawasaki-ZX-6R-05-06-Carbon-/140502258887?pt=UK_Motorcycle_Parts&hash=item20b69654c7

s postnino me je prisel 155€, iz rok ga dam za 110€ ali dogovor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koci a te mogoce zanima zadnji blatnik? Kupil sem ga za svojo zx6r ampak imam 08 letnik v upanju, da bo pasal, ker prvi blatnik pase.

Imam tocno tega: http://cgi.ebay.co.uk/Rear-hugger-Kawasaki-ZX-6R-05-06-Carbon-/140502258887?pt=UK_Motorcycle_Parts&hash=item20b69654c7

s postnino me je prisel 155€, iz rok ga dam za 110€ ali dogovor.

zadnjega imam od puiga, pa ga tko al tko mislim dol dat ker ni drugega kot šminka

Ti paše od zx10 l.04-05? Si ne bi raje kaj takega umislil http://www.hardracing.com/03-04%20bikes/05zx636.htm :naughty:

na tem linku je tolko stvari da ne vem kaj si mislil s tem, a lahko poveš naziv izdelka katerega si mel v mislih

Prednji blatnik pase od zx6r 2005 2006 na zx6r 2007 2007 in na zx10r 2004-2007

u hvala, dobro da vem, se mi tako malo razširi iskalno polje :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na tem linku je tolko stvari da ne vem kaj si mislil s tem, a lahko poveš naziv izdelka katerega si mel v mislih

u hvala, dobro da vem, se mi tako malo razširi iskalno polje :notworthy:

Prva stvar quickshifter :)

Koliko ponudiš za prednji blatnik?Imam pa še karbonski zadek enosed za 10 ninjo.Prodam tudi komplet oklepov in luč za kawasaki ninjo 636 l. 2003 / 04

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prva stvar quickshifter :)

Koliko ponudiš za prednji blatnik?Imam pa še karbonski zadek enosed za 10 ninjo.Prodam tudi komplet oklepov in luč za kawasaki ninjo 636 l. 2003 / 04

hja quickshifter, samo kaj ko je pogoj da imaš gor še PC3, tole oboje skupaj pa je precej drago :BUA: ja kaj kolko ponudiš, povej za kolko daš ne, pa slike nalimaj, še tisti karbonski zadek prosim tudi, lahko na PM če hočeš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja quickshifter, samo kaj ko je pogoj da imaš gor še PC3, tole oboje skupaj pa je precej drago :BUA: ja kaj kolko ponudiš, povej za kolko daš ne, pa slike nalimaj, še tisti karbonski zadek prosim tudi, lahko na PM če hočeš

Ni potrebno met PC3 za quickshifter!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako ne??? kolikor jaz vem se QS priklopi na PC, tako da ga je potrebno met :hmm: sicer sem jaz že imel narjenega, stikalo za zadnjo stop luč povezano na tačko za menjat preko releja na stikalo za zasilni izklop vendar je zadeva prepočasna da se splača gor met

...se popravljam, pa res ga ne rabiš, samo moraš met pa ignition quick shifter, cena temu je pa identična PC, tako da smo spet tam :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako ne??? kolikor jaz vem se QS priklopi na PC, tako da ga je potrebno met :hmm: sicer sem jaz že imel narjenega, stikalo za zadnjo stop luč povezano na tačko za menjat preko releja na stikalo za zasilni izklop vendar je zadeva prepočasna da se splača gor met

...se popravljam, pa res ga ne rabiš, samo moraš met pa ignition quick shifter, cena temu je pa identična PC, tako da smo spet tam :wallbash:

Tudi cena ni takšna,jaz sem dal Čarmanu z montažo 350€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje se lahko mal poigraš z poliestrom. Zgubit itak nimaš kej. Kot model vzameš gumo, nanjo kako debelejšo peno (armafleks itd, tko da jo mal ˝odebeliš˝ )salotejp pa polivinil, čez pa poliester da dobiš osnovno obliko. Pol se na na prej igraš-režeš, brusiš po potrebi dodajaš poliester kitaš itd..

Na enem forumu sem enkrat vidu super opis izdelave blatnika po podobnem postopku, pa je fantu res ratal. Bom poskusu poiskat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zdravo banda :P

mene zanima če bi se dal kje bolj poceni dobit originalne plastike za suzuki gsxr 600 k8?

Tista kitajska jajca ki jih prodajajo na ebayu se mi ne zdijo glih ne vem kaj :S

Ker poslal sem mail na eliso in po mailu dobil tak odgovor da me je skor kap zadela ko sem vidil ceno celotnih plastik :glare:

Je dejansko res možno da so plastike polovična cena motorja? halo - celotne plastike 4500€ :blink:

Al pa če kdo pozna nekoga ki jih ima doma pa da jih ne rabi več (v primeru da ima motor samo za pisto) se priporočam.

Barvo bi pa želel v modro/beli izvedbi ali pa beli (letniki 08).

Lep pozdrav in hvala;)

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima, če kdo pri nas dela take blatnike ( recimo temu cafe racer stil) za 17" kolo (plastika, karbon ali pleh). Thnx

ni problem..maš v mojem profilu telefonsko..pokliči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je dejansko res možno da so plastike polovična cena motorja? halo - celotne plastike 4500€ :blink:

Je možno. Če je za r125 (125ccm) 2000€(mogoče še clo več) komplet pa je novonabavna cena bla 3800€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je možno. Če je za r125 (125ccm) 2000€(mogoče še clo več) komplet pa je novonabavna cena bla 3800€

Potem pa boste komplicirali , ko vam bo dober mojster plastike kot je npr. Pohajač računal 120€ ( sem kar bleknil - ne vem cene ) za zadnji, ali pa prednji blatnik .

Popravljeno . Popravil OKigor
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem pa boste komplicirali , ko vam bo dober mojster plastike kot je npr. Pohajač računal 120€ ( sem kar bleknil - ne vem cene ) za zadnji, ali pa prednji blatnik .

Jah če blatnik za 30 eur na e-bayu se splača mal čez mejo pogledat (še dele sm začeu iz NEM, GB zadnje pčase pa vedno več iz ZDA uvažat). Pa nolčem zdej kvarit komu posla-izdelka g. Pohajača sem že vidu pa lahko rečem samo worship.gif, so vsekakor vredni svojega denarja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se g. Pohajač ukvarja tudi z ličenjem oz. barvanjem ali samo izdelavo?

LP

Kolikor vem , ti da oklepe in ostale plastike v špric kit , tako da so pripravljeni za barvanje .

Sem pa prepričan da pozna koga ki zna dobro pobarvati in narediti nalepke če je treba .

Sicer pa , zakaj se ne obrnete na njega direktno z vprašanji , saj zato so Privatna sporočila .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tista kitajska jajca ki jih prodajajo na ebayu se mi ne zdijo glih ne vem kaj :S

Jih pa prebarvaš;) Sej ne morjo bit narjena drugač ko po originalnem modelu, le material je drug..

Cena je ugodna, za veliko muzike pa tudi veliko denarja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Mene zanima če pozna kdo koga, ki poravlaj plastike ali pa jih izdeljuje nove (fiberglas, karbonska vlakna al pa samo poravlja)? zanima me za to ker je nova plastika malo predraga. Hvala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Karkoli ze, jest sm se naucil cenit delo izdelave poliestra, sam se ne zelim vec lotit projekta od zacetka, ker se ne izplača.

Delo 2 dobrih mesecev po sihtu vsak dan za prednjo masko :unsure:

post-14632-0-68887700-1304968172_thumb.jpg

post-14632-0-78751000-1304968212_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!