Skoči na vsebino

PROTEST - Zavarovalnine, Homologacije, Tehnicni,..


Zok

Priporočene objave

Avtu je ravnokar potekla registracija, tako da časa je še očitno:) Lastnik je nekje na drugem koncu sveta in pride nekje junija nazaj, avto sem imel samo v uporabi (imam pooblastilo) par mesecev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avtu je ravnokar potekla registracija, tako da časa je še očitno:) Lastnik je nekje na drugem koncu sveta in pride nekje junija nazaj, avto sem imel samo v uporabi (imam pooblastilo) par mesecev.

že izvedel, če imate pooblastilo ki vključuje registracijo, odjavo, uporabo...skratka vse, potem vrneš tablice in prometno, rabiš pa še osebni dokument in 10 evrov :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

začni tudi ti šparat in še kakšne kazenske točke bodo!!! :hmm: :hmm:

kazenske točke, če ne odjaviš vozila pravočasno? Ne vem, jaz sem pred časom enostavno pozabil da je na "APN-ki" še tablica, pa je po dobrem mesecu ali dveh od preteka prišlo obvestilo, da je treba vrnit tablice in vozilo odjavit, kar sem tudi storil brez neke policijske racije, megalomanske kazni, in kazenskih točk.. sicer je od tega že kar nekaj let.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!