Skoči na vsebino

Koncna vasega motorja???


zazy

Priporočene objave

180ka se da porihtat d gre okrog 170, ja, ampak to 2T (VXR/FXR - ne vem kir je 2T in kir 4T)..

Ja seveda FXR, VXR je 4T in ne gre res nikamor. Ampak mislim, da je ded celo neki kit kupo, tak da je mel na koncu 200ccm :hmm: Pilo je pa tisto kot žejna krava.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja seveda FXR, VXR je 4T in ne gre res nikamor. Ampak mislim, da je ded celo neki kit kupo, tak da je mel na koncu 200ccm  :hmm:  Pilo je pa tisto kot žejna krava.

Bom vprasal pa povedal kak je blo na stvari .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

te pa še bom jaz povedo kolko re moja area. :D

končna nekje realna je 100 km/h mam pa mhr replico pa nič več.

bom spomladi še en post napiso kolko leti. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo sem se peljal in mel digitalca zraven pa sem slikal malo hitrost :) Sicer se na prvi sliki bol megleno vidi druga je ze bolsa .) Bi se slo malo vec samo cesta prekratka :(

post-1401-1100959193_thumb.jpg

post-1401-1100959212_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil _Roba_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to mas realen obseg nastelan? :hmm:

...sicer si pa ti edini, k mu verjamem kolk gre, izmed vseh tule... :afro1: u know why! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to mas realen obseg nastelan? :hmm:

...sicer si pa ti edini, k mu verjamem kolk gre, izmed vseh tule... :afro1: u know why! ;)

Je ja samo jaz mu nena zaupam se vedno rajsi -10 odstejem :D Mah samo da se pelejm :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce je obseg realen, in ce senzor ni prevec obcutljiv na vibracije, potem je tudi hitrost realna (digitalni stevci so edini, ki so 100% tocni - seveda ce so tocno nastelani). .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Sam vi mal nabijate a vete..

Kak vam gre skutr sam brez blokad 90 pa 85km/h nevem, namreč imam speedfight 1 doma pa gas do konca, res da pokaze 90km/h na stevcu pa še cez, ampak potem ko se usedem na gsx-r pa pridem do 90 vidim da grem doooosti več..Tak da dejmo rečt okol 70 brez blokad.. Pa ne nabijat neki..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam vi mal nabijate a vete..

Kak vam gre skutr sam brez blokad 90 pa 85km/h nevem, namreč imam speedfight 1 doma pa gas do konca, res da pokaze 90km/h na stevcu pa še cez, ampak potem ko se usedem na gsx-r pa pridem do 90 vidim da grem doooosti več..Tak da dejmo rečt okol 70 brez blokad.. Pa ne nabijat neki..

Problem je tudi v tem, da na GSX-u sediš v malce drugačnem položaju in zato je možno, da je občutek malce drugačen. Skuter gre relano gledano tam okoli cca. 80 km/ h (brez 1 blokade), seveda, da se pa še zamnjšat težo, nov avspuh, kakšen kit, pa še drugo blokado ven, pa ti "leti" malce več, samo, da bi šel kakšen 50 cc ali 70 cc 140 km / h, je pa že malce vprašljivo. (?)

Popravljeno . Popravil Matex_46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nč ni vprašljivo, najmočnejši kiti ranga mhr team imajo okoli 28hp, na 100 kilskem skutu

125ka ma pa 130 kil pa gre z blokado (15hp) 130km/h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nč ni vprašljivo, najmočnejši kiti ranga mhr team imajo okoli 28hp, na 100 kilskem skutu

125ka ma pa 130 kil pa gre z blokado (15hp) 130km/h

Prav, samo jaz nobenega ne pozam, ki bi imel takšen kit notri. ni potem že bolje, da si kupiš runner vxr 200?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav, samo jaz nobenega ne pozam, ki bi imel takšen kit notri. ni potem že bolje, da si kupiš runner vxr 200?

khm, denZ, robi... jast npr imam mhr80 tuned (20hp) itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno tako je ja, kolega je zmetal več kot 60k u predelavo apn6ke in mu gre sedaj 145.. :OK: :OK:

dream on --> naj da kakšno on-board kamero gor pa mu bom vrjel. 145km/h, mogoče, če gre po klancu navzdol pod pravim kotom, mogoče, drugače pa ne.

Povejte mi, zakaj bi dali toliko denarja za skuterček (poudarjam skuterček), če bi lahko počakali in bi lahko kaj močnejšega kupili? Samo zanima me?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BWAHAHAHAHAHA, denZ, popolnoma se strinjam s tabo. :D

tud jst sm zravn :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je pa nekaj čudno..

Na anketi je kar 42% folka glasovalo, da jim gre skuter realno več kot 100km/h.. Ne razumem, zakaj vsi tako pretiravate s temi hitrostmi, ker noben me ne bo prepričal, da gre skoraj polovica skuterjev stotko ali več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!