Skoči na vsebino

Verouk..


Thundercat

Priporočene objave

Tu se pa ne strinjava. RKC se postavlja v pozicijo nadvlade. Oni učijo o vrednotah, oni dajejo odveze, oni očitajo grehe, oni pametujejo o otrocih, družini, poštenju, modernem svetu, skratka o vsem, česar se sami ne držijo. Zato je primerjave RKC pedofilov z onimi drugimi takšna kot če bi te pretepel prvi mimoidoči na eni strani in Janez Podobnik na drugi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem, men so od nekdaj bli vsi duhovniki čudni. :wacko: vse packarije uspešno skrivajo pod to vero, pa so kljubvsemu še vedno spoštovani. :slap: bi lažje razumela njihov nauk, če bi svoje poslanstvo opravljali kot poklic in živeli normalno življenje. :hmm: tko pa :headbang: petljajo se z vernicami, ki misljo da so bližje bogu k so z njimi :lol1: za svoje otroke jim ni treba skrbet, ker so božji, :lol1: pretepajo tuje otroke, celo zlorabljajo :wacko:

pa še vedno polne cerkve :slap: seveda, saj je tud ljudem fajn, če živijo v prepričanju, da je nekje nekdo k jim bo odpustil vse grehe. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem, men so od nekdaj bli vsi duhovniki čudni. :wacko: vse packarije uspešno skrivajo pod to vero, pa so kljubvsemu še vedno spoštovani. :slap: bi lažje razumela njihov nauk, če bi svoje poslanstvo opravljali kot poklic in živeli normalno življenje. :hmm: tko pa :headbang: petljajo se z vernicami, ki misljo da so bližje bogu k so z njimi :lol1: za svoje otroke jim ni treba skrbet, ker so božji, :lol1: pretepajo tuje otroke, celo zlorabljajo :wacko:

pa še vedno polne cerkve :slap: seveda, saj je tud ljudem fajn, če živijo v prepričanju, da je nekje nekdo k jim bo odpustil vse grehe. :lol1:

Oni učijo, česar sami ne počnejo. Še več, učijo o stvareh, ki so v RKC strogo prepovedane. Lažnivci.

Popravljeno . Popravil gattolina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo malo jih pa skrbi za svoj obstoj. :grim

Kurešček,5.8.1997

citiram:

Ponovno svarim pred temnimi silami, ki vdirajo v Cerkev in med druge ljudi:nezvestoba,nepokorščina, odpadi in iztopi iz Cerkve so sad teh sil. Vdiranje vplivov drugih verskih in polverskih ideologij je nevarno za duše ljudi.

Bodite na straži, satanizem je na delu! Odpori in upori proti papežu ter njenim zvestim škofom so delo satanskih sil in so v nasprotju z Jezusovo prošnjo Očetu:"Oče, daj, da bodo vsi eno, kakor sva ti in jz eno:"

Škofje in duhovniki, varujte Cerkev pred silami, ki niso Božje! Cerkev ne more bit premagana, posamezni pa so lahko žrtve.

saj človek neve ali bi se jokal al smejal ob takih izjavah :wacko: bo moja duša kar pr satanu :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj človek neve ali bi se jokal al smejal ob takih izjavah :wacko: bo moja duša kar pr satanu :lol1:

Odločitev o smehu ali joku, je jasna. Še posebej, če je k takšnemu verouku kdaj hodil tvoj otrok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odločitev o smehu ali joku, je jasna. Še posebej, če je k takšnemu verouku kdaj hodil tvoj otrok.

ah kje pa, že men je blo težko, ko sem bla kot otrok prisiljena hodt v cerkev :angry:

mi je všeč, da moja otroka zanima mitologija in da mnogo vesta o razlićnih verah in ne samo o krščanstvu.

samo taka oblika predmeta o verstvih vsega sveta, bi bilo po mojem mnenju smislno dodat predmetniku. :grim verouk pa naj ostane v cerkvi za izbrance. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kurešček,5.8.1997

saj človek neve ali bi se jokal al smejal ob takih izjavah :wacko: bo moja duša kar pr satanu :lol1:

Čeprav je vse skupaj smešno se pri najboljši volji ne morem smejat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponovno svarim pred temnimi silami, ki vdirajo v Cerkev in med druge ljudi:nezvestoba,nepokorščina, odpadi in iztopi iz Cerkve so sad teh sil.

Hej

brez panike .. pa kaj vam govori gornji citirani stavek .. kaj se dogaja?

:hmm:

Meni

to sporočilo pravi, da KC izgublja tla pod nogami in to spontano ..

ljudje vidijo za kaj gre in si mislijo:

"Pišmewrit .. pašetajajca.."

&

zaćno raje hodit v fitness, si kupijo motorčita .. sy jim nenadoma

začne ostajat čisti "cash", katerega so prej sfrčkali zato, da jih je k'rentm

že u nedelo nausezgodi sqrcof, ker en teden prej niso bili pri maši in prinesli denarja ..

namesto, da bi jim taisti pridigar rekel: ".. hvala, verniki moji, ker mi omogočate

udobno in brezskrbno vegetiranje v tej cerkvici in čakanje na smrt .."

To se vsakemu normalnemu zdi neumno .. potem je pa tako kot je

in

sedaj je pa panika in grožnje s "temnimi silami" .. halooo - kot da smo v srednjem veku.

:kva2:

:naughty:

:lol1:

Kar

se mene tiče, je to samo "zascatodsmeha".

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprav je vse skupaj smešno se pri najboljši volji ne morem smejat.

Upam, da ti naraščanje števila pedofilije med duhovniki RKC ni smešno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da ti naraščanje števila pedofilije med duhovniki RKC ni smešno.

Narašča število odkrite pedofilije med duhovniki RKC. Za naraščanje pedofilije ne moreš vedeti, razen če si sam poleg.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Narašča število odkrite pedofilije med duhovniki RKC. Za naraščanje pedofilije ne moreš vedeti, razen če si sam poleg.

Zmeraj govorimo o naraščanju tistega, kar lahko ovrednotimo. In pedofilijo pri duhovnikih RKC lahko ovrednotimo. Če pa se bova kdaj spoznala, se boš takšnim svojim komentarjem samo nasmejal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Nič bat, se bo že še kaj odkrilo. Postali so pač bolj previdni pri svojih nečednostih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič bat, se bo že še kaj odkrilo. Postali so pač bolj previdni pri svojih nečednostih.

Saj to me ravno skrbi, da ni manj svinjarije ampak da jo bolj skrivajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

na svetu je več miljonov krščanskih duhovnikov. Pedofilov se odkrije zeeeloo velik procent, ker tega pač ne moreš skrivati. Prej ali slej pride vse na dan. Če je 50 od teh miljonov duhovnikov pedofilov (dokažite da jih je več kot 50), je to neprimerno nižji procent (50/1000000)v primerjavi s splošno populacijo (moških).

Motoristi so vsi pedri ker sta dva od več miljonov motoristov pedra. (((bi reku da jih je velik velik več k 2)))

Pedri ušivi!... Gremo narest temo o pedrskih motoristih pa kako kr use zažgat da ne bo tveganja.

Dejte mal manj srat no. Potem tudi v šole ne pošiljajte otrok! Koliko je šele tam pedofilnih učiteljev. Še bolje, otroke dajte v ogromne kondome pa bodo res varni. Btw, koliko je šele primerov ko očetje zlorabljajo hčere! Potem lahko kar zažgemo use moške s hčerami da preprečimo to. Ali pa kar vse moške na svetu?

Sem odprt za komentarje. (smiselne, konstruktivne)

pa še neki za v premislek. Velikokrat ko se v medijih objavi o pedofilskem duhovniku je to brez podlage, gre zgolj za obtožbe da bi se narodu Cerkev priskutila. Seveda bi pa bilo treba duhovnike ki so pedofili hudo kaznovati, jaz bi jim dal minimalno 25 let zapora!... Isto pa z vsemi drugimi pedofili, učitelji, starše ki posiljujejo, zlorabljajo svoje otroke pa v dosmrtno ječo!

To je pa tema zgolj za blatiti duhovnike, in ne pedofile. Če bi radi ustavili pedofile začnite na internetnih straneh!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na svetu je več miljonov krščanskih duhovnikov. Pedofilov se odkrije zeeeloo velik procent, ker tega pač ne moreš skrivati. Prej ali slej pride vse na dan. Če je 50 od teh miljonov duhovnikov pedofilov (dokažite da jih je več kot 50), je to neprimerno nižji procent (50/1000000)v primerjavi s splošno populacijo (moških).

Motoristi so vsi pedri ker sta dva od več miljonov motoristov pedra. (((bi reku da jih je velik velik več k 2)))

Pedri ušivi!... Gremo narest temo o pedrskih motoristih pa kako kr use zažgat da ne bo tveganja.

Dejte mal manj srat no. Potem tudi v šole ne pošiljajte otrok! Koliko je šele tam pedofilnih učiteljev. Še bolje, otroke dajte v ogromne kondome pa bodo res varni. Btw, koliko je šele primerov ko očetje zlorabljajo hčere! Potem lahko kar zažgemo use moške s hčerami da preprečimo to. Ali pa kar vse moške na svetu?

Sem odprt za komentarje. (smiselne, konstruktivne)

pa še neki za v premislek. Velikokrat ko se v medijih objavi o pedofilskem duhovniku je to brez podlage, gre zgolj za obtožbe da bi se narodu Cerkev priskutila. Seveda bi pa bilo treba duhovnike ki so pedofili hudo kaznovati, jaz bi jim dal minimalno 25 let zapora!... Isto pa z vsemi drugimi pedofili, učitelji, starše ki posiljujejo, zlorabljajo svoje otroke pa v dosmrtno ječo!

To je pa tema zgolj za blatiti duhovnike, in ne pedofile. Če bi radi ustavili pedofile začnite na internetnih straneh!

Kaj pa je tebe pičilo. Mogoče kak župnik :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, Janezek, nekaj ti šmelca pod streho. Kako naj sicer razložim računico ki jo izvajaš, razen da jo pripišem kratkim stikom?

Hočeš 50 pedofilov in zaznamuješ to kot misija impossible, pa jih imaš lep delež tega že v zadnjih letih obsojenih na sodiščih tako malega koščka sveta kot je to Slovenija.

In potem primerjaš pederastijo s pedofilijo. No tu si pa dokazal popolno vlago v vezju!

Mešaš prisilo in svobodno odločitev! Ajaaa, zate je to isto? :blink: Seveda, saj popolnoma spada v kontekst rimokatoliškega pranja možganov. In od tega potem pride do vlage in šmelcanja in never ending zgodbe. :whistle:

Pa ne se preveč sekirat. Pot v nebesa ti je zagotovljena. Le tako naprej.

Bog s teboj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, Janezek, nekaj ti šmelca pod streho. Kako naj sicer razložim računico ki jo izvajaš, razen da jo pripišem kratkim stikom?

Hočeš 50 pedofilov in zaznamuješ to kot misija impossible, pa jih imaš lep delež tega že v zadnjih letih obsojenih na sodiščih tako malega koščka sveta kot je to Slovenija.

In potem primerjaš pederastijo s pedofilijo. No tu si pa dokazal popolno vlago v vezju!

Mešaš prisilo in svobodno odločitev! Ajaaa, zate je to isto? :blink: Seveda, saj popolnoma spada v kontekst rimokatoliškega pranja možganov. In od tega potem pride do vlage in šmelcanja in never ending zgodbe. :whistle:

Pa ne se preveč sekirat. Pot v nebesa ti je zagotovljena. Le tako naprej.

Bog s teboj!

No coment.Lepo povedano, nč za dodat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf... se mi zdi, da je pri vsej razpravi zgrešeno bistvo... Večina fantov in deklet, ki jh poznam, je hodila k verouku... In večina imed njih ne ve, da so bili v Judeji takrat poleg Farizejcev še vsaj Zeloti (militantni), Eseni( pretežno zdravilci), njihova podveja Nazarejci (iz katere je tudi izhajal Jezus), itd.

Ne vedo, da je beseda Christ samo grški prevod besede za "mesijo" iz hebrejščine... Ne vedo kdo so Arijanci, Mahinejci, Albižani, Bogomili, Katari... Ne vedo, da Konstantin ni bil kristjan, ampak so ga krstili na smrni postelji...

Ne vedo, da je bil božič premaknjen na 25. december za to, ker je ta datum sovpadal z zimskim sončevim obratom... In je tako Konsatntin "poenotil" dve monoteistični veri, itd.

Skratka, vedo zelo malo o veri... Ki naj bi jo poznali. Kak "verouk" je to potem? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tržno usmerjen. trži se z možgani. najraje še malimi, odraščajočimi, da se jih nafila s pravljicami. in te pravljice imenovane organizirane religije so najnevarnejše kar jih je.

Vera je kot huda bolezen in ne zahteva dokazov ne razmišljanja ...zato jo ima toliko ljudi rado :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi verni lepo še naprej hodite k verouku in sveti nedeljski maši, da vam bodo izprali možgane in izpraznili denarnice. Zato se lepo j..... z temi vašimi župniki, jaz pa grem na morje . Adijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!