Skoči na vsebino

Verouk..


Thundercat

Priporočene objave

Torej le ni bil pleskar ali malar, če ni niti v "pleskarsko" šolo hodil, ker ni opravil sprejemnih izpitov.

Maler ni pleskar ampak slikar. Hitler pa ni prepovedal le cigaret, ampak v svoji bližini in med svojimi sodelavci tudi alkohol. Da o drogah sploh ne govorim. Pa še vegetarianec je bil.

Popravljeno . Popravil gattolina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 Maler ni pleskar ampak slikar.

2 Hitler pa ni prepovedal le cigaret, ampak v svoji bližini in med svojimi sodelavci tudi alkohol. Da o drogah sploh ne govorim. Pa še vegetarianec je bil.

1

ja, ja .. sy vemo .. sy so na netu tudi njegove "umetnine" - pač malar rečeš zanič slikarju, ki je tako zanič, da še za pleskarja ni

2 da ne bomo čisto off t.. : tudi to se ve - verouka pa ni prepovedow .. al kaj?

Viš, o tem se pa bolj malo govori ..

Tega pa ne vem ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1

ja, ja .. sy vemo .. sy so na netu tudi njegove "umetnine" - pač malar rečeš zanič slikarju, ki je tako zanič, da še za pleskarja ni

2 da ne bomo čisto off t.. : tudi to se ve - verouka pa ni prepovedow .. al kaj?

Viš, o tem se pa bolj malo govori ..

Tega pa ne vem ..

Hitler ji s cerkvijo opravil tako, da je nacizem označil za edino religijo germanske rase. Veroku? Lepo te prosim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hitler ji s cerkvijo opravil tako, da je nacizem označil za edino religijo germanske rase. Veroku? Lepo te prosim.

No ..

kaj je zdej .. a po Drobničevsko taktiziraš z odg.??

Ali

je biw verouk v hitlerjanski Nemčiji

1 prepovedan

ali

2 ni bil prepovedan?

Brez diplomacije prosim - v odgovoru pod citatom vpiši samo številko 1 ali 2.

Bo šlo?

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ..

kaj je zdej .. a po Drobničevsko taktiziraš z odg.??

Ali

je biw verouk v hitlerjanski Nemčiji

1 prepovedan

ali

2 ni bil prepovedan?

Brez diplomacije prosim - v odgovoru pod citatom vpiši samo številko 1 ali 2.

Bo šlo?

:)

Druge religije kot nacizem v Času Tretjega Rajha ni bilo. Vsaj sodeč po podatkih iz knjig it tega časa. Prebral pa sem menda vse, kar je na to temo prevedeno v slovenščino. Dopuščam zgolj teoretično možnost, da sem kakšno po golem slučaju izpustil. Pa ne verjamem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Druge religije kot nacizem v Času Tretjega Rajha ni bilo. Vsaj sodeč po podatkih iz knjig it tega časa. Prebral pa sem menda vse, kar je na to temo prevedeno v slovenščino. Dopuščam zgolj teoretično možnost, da sem kakšno po golem slučaju izpustil. Pa ne verjamem.

:hmm:

Kolikor

vem so preganjali jude in ne katolike.

K. Cerkve so tudi normalno "obratovale".

Nemške samostane z menihi in nunami so pustili pri miru.

O tem kako je bilo z veroukom KC pa nikjer ne najdem konkretnih podatkov ..

:grrr

To

o "edini nazi religiji" je bila le Goebelsova propaganda za narod - bolj politična kot ne. Tako kot bi recimo sedaj Drni začel lajati po TV, da je "biti vegi" edina zveličawna religija te PodalpskeDolineŠentflorjanske in v lagerje sterow mesojede, ostali bi pa mirno hodili naprej h maši ob nedeljah.

Tako približno, no ... ne zdaj dlakocepit.

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm:

Kolikor

vem so preganjali jude in ne katolike.

K. Cerkve so tudi normalno "obratovale".

Nemške samostane z menihi in nunami so pustili pri miru.

O tem kako je bilo z veroukom KC pa nikjer ne najdem konkretnih podatkov ..

:grrr

To

o "edini nazi religiji" je bila le Goebelsova propaganda za narod - bolj politična kot ne. Tako kot bi recimo sedaj Drni začel lajati po TV, da je "biti vegi" edina zveličawna religija te PodalpskeDolineŠentflorjanske in v lagerje sterow mesojede, ostali bi pa mirno hodili naprej h maši ob nedeljah.

Tako približno, no ... ne zdaj dlakocepit.

Pa saj je v končni fazi vseenko. RKC je še zmeraj organizacija prefinjene lopovščine in pedofilskih botrov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jasno .. samo to je taka tema

Verouk v šoli je nekaj, zaradi česar bi še jaz letel na ulico in se pretepal s policijo. Ne pride v poštev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verouk .. Ne pride v poštev.

Jasno - definitivno.

Vendar

naj pomirim tvoje želje

po pretepanju nedowžnih in nič krivih policajof,

ki morajo za mal denar nositi na prodaj svojo glavo

v takih vatikanskih (niti ne slovenskih) scenah.

Tudi,

če bo kdaj do tega prišlo, bo verouk (tako kot v A)

izbirni predmet in ne bo obvezen za vse šoloobvezne.

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jasno - definitivno.

Vendar

naj pomirim tvoje želje

po pretepanju nedowžnih in nič krivih policajof,

ki morajo za mal denar nositi na prodaj svojo glavo

v takih vatikanskih (niti ne slovenskih) scenah.

Tudi,

če bo kdaj do tega prišlo, bo verouk (tako kot v A)

izbirni predmet in ne bo obvezen za vse šoloobvezne.

:yes:

Niti izbirni predmet to ne more biti. Bodo potem ti pedofili še po naših osnovnih šolah hodili. Niet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niti izbirni predmet to ne more biti. Bodo potem ti pedofili še po naših osnovnih šolah hodili. Niet.

:slap:

viš na to pa nisem pomisliw ..

mašprow

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gattolina - zadne čase te berem v raznoraznih temah, pa se mi vednobolj postavlja vprašanje: se ti sploh s čim strinjaš v tej naši mali ljubi deželici?

Popravljeno . Popravil pupa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gattolina - zadne čase te berem v raznoraznih temah, pa se mi vednobolj postavlja vprašanje: se ti sploh s čim strinjaš v tej naši mali ljubi deželici?

:kva2:

Lej, lej - kdo postavi takole vprašanje .. naša poželjenja vredna Pupsy.

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2:

Lej, lej - kdo postavi takole vprašanje .. naša poželjenja vredna Pupsy.

:winkiss:

Če ne drugega, se vsaj s protikadilskim zakonom strinjam O:-) :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gattolina - zadne čase te berem v raznoraznih temah, pa se mi vednobolj postavlja vprašanje: se ti sploh s čim strinjaš v tej naši mali ljubi deželici?

Jaz se strinjam z vsako konstruktivno idejo. Protikadilski zakon pa to definitivno ni.

Popravljeno . Popravil gattolina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Ali

je biw verouk v hitlerjanski Nemčiji

1 prepovedan

ali

2 ni bil prepovedan?

Brez diplomacije prosim - v odgovoru pod citatom vpiši samo številko 1 ali 2.

Bo šlo?

:)

2. ni bil prepovedan

En Hitlerjev citat na vero: "Če bi bila moja mati še živa, ji ne bi mogel prepovedat, da bi hodila v cerkev".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2. ni bil prepovedan

En Hitlerjev citat na vero: "Če bi bila moja mati še živa, ji ne bi mogel prepovedat, da bi hodila v cerkev".

Hitler? Ne bi mogel prepovedati? Lepo te prosim. Poslal bi jo tja od koder je prišla. V vodoravno lego. Dva ,metra pod zemlo. Pa naj moli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2. ni bil prepovedan

En Hitlerjev citat na vero: "Če bi bila moja mati še živa, ji ne bi mogel prepovedat, da bi hodila v cerkev".

No

zdaj vem .. tnx

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, Gattolina, seveda lahko trdiš to. Ker očitno itaq o vsem vse veš.

Daj no, saj nisi edini z možgani na svetu! Malo se umiri in bodi dostopen še za kakšno drugo mnenje.

Neke prave resnice pa itaq ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, Gattolina, seveda lahko trdiš to. Ker očitno itaq o vsem vse veš.

Daj no, saj nisi edini z možgani na svetu! Malo se umiri in bodi dostopen še za kakšno drugo mnenje.

Neke prave resnice pa itaq ni.

Poglej, Alla. Tale forum je samo forum. In štrcanje po njem ni nobeno merilo. V živo pa sem dostopen za vsako mnenje. Ljudje naj počnejo kar hočejo, dokler se ti ne dotika mene. Ker imam hčerko v OŠ, me take ideje motijo. Po njenem zaključku šolanja lahko uvedejo vsakodnevna predavanja Papeža Benedikta. Razumeš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi, da si enak "revolucionar" kot vsi ostali, ki jih obsojaš. Poskrbiš samo in izključno samo za svojo lastno rit in za riti svojih najbližjih.

Sekaš pa po vseh ostalih, ki , ravno tako kot ti, nič ne naredijo, pljuvajo in obsojajo pa vseeno manj od tebe.

Ja, res....zdaj vidim od kod prihajajo vse tvoje oznake za Slovence. V ogledalo se pogledaš, kajne? :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker imam hčerko v OŠ, me take ideje motijo. Po njenem zaključku šolanja lahko uvedejo vsakodnevna predavanja Papeža Benedikta. Razumeš?

Gatto, to pa je malo egoistično. :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi, da si enak "revolucionar" kot vsi ostali, ki jih obsojaš. Poskrbiš samo in izključno samo za svojo lastno rit in za riti svojih najbližjih.

Sekaš pa po vseh ostalih, ki , ravno tako kot ti, nič ne naredijo, pljuvajo in obsojajo pa vseeno manj od tebe.

Ja, res....zdaj vidim od kod prihajajo vse tvoje oznake za Slovence. V ogledalo se pogledaš, kajne? :closedeyes:

Spet si malo žaljiva. A ti kot moderator si to lahko nekaznovano privoščiš. Da pa bi po kom sekal, nisem opazil. V življenju je tako, da gre po sistemu "vsak zase in bog za vse" ali pa "pomagaj si sam in bog ti bo pomagal". Če pa si me "naključno" izbrala za prepir ti povem, da me ne boš izzvala.

Verouk je oblika informacij, ki jim jaz nasprotujem. Zmeraj sem, jim in jim zmeraj bom. Tudi poročil se nisem v cerkvi, zato me prosim ne posiljuj z RKC resnicami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sorry Gattolina, samo tudi z eno besedo te ni posiljevala z RKC-jem..... samo kot sem ti že na pm-u napisala... ti sploh NOČEŠ prebrati, kaj ti kdo piše. Samo da citira tvoj post, je po tvojem avtomatično kontra tebi........

Daj malo preberi zadnjih 1.000 objav, ki si jih napisal, pa se malo zamisli......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!