Skoči na vsebino

Verouk..


Thundercat

Priporočene objave

ti si en kozel simon. :rolleyes:

križanke pa ne bom reševala s teboj ker nimaš pojma :fredy:

Ahaaa ...

zdej mi je pa jasno, za kaj gre v tej temi:

za križanke, ne za genetiko ..

:hmm:

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je še najmanjši vir molzenja cerkve ...

največ bogatstva je cerkev po mojem pridobila z zapuščino tistih osamljenih revčkov, ki jih drugi niso marali, pa so si zatočišče našli pod streho vere ...

Seveda. Vera je bila zmeraj v resnici le politična "opcija" bogatih in pametnih, da so lažje vladali revnim in neumnim. Če boljše pomislimo, ugotovimo, da pridigajo o ljubezni, družini, poštenju, spoštovanju in še marsičem. V resnici sami živijo popolnoma drugače. Oblačijo se v arhajična oblačila, niso poročeni, nimajo otrok, nimajo družine, vzamejo, kar le lahko, za vsako lepo besedo se pustijo plačevati, so nastopaški in nepošteni. Ko bomo čez nekaj stoletj lahko tehnično dokazali od kod smo in kam gremo, pa tudi, kaj se zgodi z življenjem po smrti, bodo lahko župniki zaprli svojo "štacuno". Ker pa je do takrat še daleč, bodo še leta in leta polnili svojo malho in počeli ostale nečednosti, med katere spada tudi pedofilija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Ko bomo čez nekaj stoletj lahko tehnično dokazali od kod smo in kam gremo, pa tudi, kaj se zgodi z življenjem po smrti, bodo lahko župniki zaprli svojo "štacuno". ...

:lol1: A ti računaš da bo ljudska neumnost izumrla? :eek: :lol1:

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri

celi debati ne moremo zanemariti prowzaprow

vesele info.

KC

vsako leto izgubi zelo veliko vernikov posebej v gospodarsko močnih državah,

kjer je tudi struktura izobrazbe veliko višja (podatki so mi znani za A, F in D)

saj letno s pisno izjavo iz KC izstopi desettisoče vernikov.

Ta

izpad tedenskega dohodka seveda Vatikan kompenzira z intenzivnim podpiranjem

priključevanja novih članic v EU (največ so pridobili z versko blaznimi Poljaki).

Poleg tega pa jasno vsiljuje Evropi tako zvane "krščanske kulturne korenine", kar

je popoln nesmisew in vsi vemo, da gre le za "vatikanske finančne korenine".

Dejstvo

pa je, da ljudje počasi prihajajo h pameti in sami pri sebi začenjajo ločevati

cerkvene institucije od vere.

Še

kakih 50 let bo KC lahko obstajala v tej obliki kot danes, potem se bo pa

silom prilike morala prestrukturirati oz. sneti masko in pokazati svoj pravi obraz,

obraz bančno finančne organizacije.

Mogoče

bo prišel čas, ko bodo začeli talati kake ugodne stanovanjske kredite.

:yea1:

O Vsemogočni, zgodilo se je nekaj novega. Vsaj pri meni. Božji dotik, kot kaže.

Ob poslušanju Sam's Town-a se prvič stinjam z g. Broj Jedan.

:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O Vsemogočni, zgodilo se je nekaj novega. Vsaj pri meni. Božji dotik, kot kaže.

Ob poslušanju Sam's Town-a se prvič stinjam z g. Broj Jedan.

:?

Nauk božje basni:

ne zaupajte spreobrnjenim pistolerom.

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: A ti računaš da bo ljudska neumnost izumrla? :eek: :lol1:

To verjetno ne. Izgubila pa bo to obliko in se pojavila v kakšni novi. Nenazadnje je njihova "zgodba" že danes tako zlajnana, da imajo kadrovske težave, ko gre za vstop novincev. Morda bodo "izdihnili" še prej, kot si mislimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: A ti računaš da bo ljudska neumnost izumrla? :eek: :lol1:

Tole

je pa komplicirana misel ..

Osebno

verjamem, da bo na splošno ljudska neumnost vedno manjša,

sploh, če pogledaš kako tisočletje nazaj oz. naprej.

Vedno

bodo pa obstajale razlike v populaciji sami.

Tako

bo zelooo verjetno KC prej ali slej zašla v slepo ulico

in se bo morala transformirati v EKB (Evropsko Krščansko Banko).

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in se bo morala transformirati v EKB (Evropsko Krščansko Banko).

B)

Kaj že majo kredite, kolko je obrestna mera ?

:lol1:

ne še .. šele bo .. čiči pa čaki

potrpežljivostjeBožjamastpress

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in se bo morala transformirati v EKB (Evropsko Krščansko Banko).

B)

Kaj že majo kredite, kolko je obrestna mera ?

Oni se ne bodo transformirali. "Zaprli bodo vrata" in živeli od obresti na minulo delo. He, he, he... :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni ravno verouk ampak vseeno:

RKC je začela pobirati vstopnino za cerkvico na blejskem otočku. 3€ po duši. :hmm:

Zahtevali so vračilo v naravi sedaj pa navajajo razlog za uveljavitev vstopnine pomankanje sredstev za obnovo. Duplo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni ravno verouk ampak vseeno:

RKC je začela pobirati vstopnino za cerkvico na blejskem otočku. 3€ po duši. :hmm:

Zahtevali so vračilo v naravi sedaj pa navajajo razlog za uveljavitev vstopnine pomankanje sredstev za obnovo. Duplo :hmm:

Treba preverit, koliko je cena z DDV in brez DDV.. Me prav zanima, ce pise na "vstopnici"! :angry: :angry: :angry:

Banda!! :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RKC je začela pobirati vstopnino za cerkvico na blejskem otočku. 3€ po duši. :hmm:

Potemtakem je za nas, zakrknjene komsomolce brez duše, še vedno brezplačno? :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo 3€ ..

:eek:

premalo .. veliko premalo.

Vstopnina za tak dragulj bi morala biti najmanj

1.641€ in obisk omejen na 13 sekund - pri podaljšanem obisku

pa trojna cena za vsako prekoračeno sekundo.

:OK:

Po

moje bi bilo najpametneje od Vatikana,

da začne pobirati vstopnino v vseh cerkvah.

Pa ne 3€ po obiskovalcu ampak po 3000€.

S tem bi človeštvu definitivno

naredili največjo uslugo.

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni ravno verouk ampak vseeno:

RKC je začela pobirati vstopnino za cerkvico na blejskem otočku. 3€ po duši. :hmm:

Zahtevali so vračilo v naravi sedaj pa navajajo razlog za uveljavitev vstopnine pomankanje sredstev za obnovo. Duplo :hmm:

In oni zagovarjajo poštenost, ljubezen in narodov blagor? Mislim....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cerkvica pač vsake tolko rabi novo streho, novo fasado, kako fresko, vitraž obnovit, pozlačen kipec ... to niso đabe stvari.

RKC proti neki asketski veri je pač kot Dainese proti louis opremi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To verjetno ne. Izgubila pa bo to obliko in se pojavila v kakšni novi. Nenazadnje je njihova "zgodba" že danes tako zlajnana, da imajo kadrovske težave, ko gre za vstop novincev. Morda bodo "izdihnili" še prej, kot si mislimo.

Izdihne ena vera, ustanovi se deset novih. Strah pred dokončno smrtjo je prevelik. Večno življenje ali nenehne reinkarnacije so pravi balzam.

Bojda je na kakem ovinku tudi padel. Ni pa potrjeno, da bi se kdaj drl: "hočem dirkališče !"

Normalno, da se ni drl. On je imel svoje dirkališče na jezeru, kjer je norel s pešpuhom po gladini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cerkvica pač vsake tolko rabi novo streho, novo fasado, kako fresko, vitraž obnovit, pozlačen kipec ... to niso đabe stvari.

RKC proti neki asketski veri je pač kot Dainese proti louis opremi :P

SymRu, te primerjave pa nisi smel dati. Takoj se bo našel kdo, ki bo spet pametoval na temo kvalitet, cene, Dainese drek ipd. Joj, joj, joj,...Zdaj se bo spet razvila debata. Vprašanje je celo, ali nekateri sploh vedo kaj pomeni RKC? He, he, he...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se spet vrnemo h RKC in verouku, katerega zahtevajo. Hja, 'obvezni izbirni predmet'. Kot nekoč v jugo vojski, ko nam je oficir rekel, da je služenje 'čast i obaveza'. Na moje vprašanje, kako si to predstavlja (vsaj meni je bilo malo nelogično), mi je zelo enostavno pojasnil: čast za tistega, ki hoče služiti, in obaveza za tistega, ki bi se rad vojski izognil.

Po letu 1992 so cerkvi hudo zrasla krila (pa ne zaradi Red Bulla), vse bi radi, opravičila pa še do danes nismo slišali. Za njihovo sodelovanje z Italijani in Nemci med drugo svetovno vojno (ritolizništvo, servilnost, vzpodbujanje državljanske vojne v Sloveniji, pa kako so pripadniki Katoliške akcije vohunili po šolah in ovajali sošolce katehetom, ti pa naprej belogardistom,pa okupatorju in škofu Rožmanu, kateri je vse to javno hvalil in podpiral, itd.itd.). In tega Rožmana bi rada cerkev danes celo rehabilitirala, češ da je delal v dobro naroda? TU LUD JEBE ZBUNJENOG, bi rekli naši južni sosedje!

In ti pokvarjeni pedofilski farji nam potem pridigajo o pravičnosti in dobroti? In zahtevajo zmeraj več in več?

OPRAVIČILO, HOČEM OPRAVIČILO CELOTNEMU SLOVENSKEMU NARODU !!!

post-8423-1170179922_thumb.jpg

post-8423-1170179962_thumb.jpg

post-8423-1170180038_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se spet vrnemo h RKC in verouku, katerega zahtevajo. Hja, 'obvezni izbirni predmet'. Kot nekoč v jugo vojski, ko nam je oficir rekel, da je služenje 'čast i obaveza'. Na moje vprašanje, kako si to predstavlja (vsaj meni je bilo malo nelogično), mi je zelo enostavno pojasnil: čast za tistega, ki hoče služiti, in obaveza za tistega, ki bi se rad vojski izognil.

Po letu 1992 so cerkvi hudo zrasla krila (pa ne zaradi Red Bulla), vse bi radi, opravičila pa še do danes nismo slišali. Za njihovo sodelovanje z Italijani in Nemci med drugo svetovno vojno (ritolizništvo, servilnost, vzpodbujanje državljanske vojne v Sloveniji, pa kako so pripadniki Katoliške akcije vohunili po šolah in ovajali sošolce katehetom, ti pa naprej belogardistom,pa okupatorju in škofu Rožmanu, kateri je vse to javno hvalil in podpiral, itd.itd.). In tega Rožmana bi rada cerkev danes celo rehabilitirala, češ da je delal v dobro naroda? TU LUD JEBE ZBUNJENOG, bi rekli naši južni sosedje!

In ti pokvarjeni pedofilski farji nam potem pridigajo o pravičnosti in dobroti? In zahtevajo zmeraj več in več?

OPRAVIČILO, HOČEM OPRAVIČILO CELOTNEMU SLOVENSKEMU NARODU !!!

Opravičilo? Zdaj ti bodo zaračunali obisk otoka na blejskem jezeru 3 eur in 6 eur obisk cerkvece. Oni, da bi se opravičili? Pa ti se šališ. Komu? Oni so zmeraj na strani zmagovalcev. V Mariboru so jim vrnili prostore Agronomske fakultete in zadevo zabelili z 8 mio eur kot odškodnino. EU standardi, pač.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

OPRAVIČILO, HOČEM OPRAVIČILO CELOTNEMU SLOVENSKEMU NARODU !!!

Prijatelj Andi, a lahko prosim mene črtaš s spisska celotnega slovenskega naroda, ki se mu je treba opravičiti? Ker, denimo da te tačrni uslišijo in se mi pridejo opravičit, potem tardeči sigurno ne bodo hoteli zaostajat in mi bodo grenili s svojimi opravičili. Za njimi pa zeleni, pa vijoličasti, pa roza in tako naprej, kompletna mavrica. Skratka: durhmarš mi bo kdo bingljal pri vratih. Jaz imam pa kot zaprisežen medved neizmerno rad mir v svojem brlogu. Tako pred opravičili kot tudi pred veroukom. A sva zmenjena? Qualla :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... Rožmana bi rada cerkev danes celo rehabilitirala, češ da je delal v dobro naroda?

OPRAVIČILO, HOČEM OPRAVIČILO CELOTNEMU SLOVENSKEMU NARODU !!!

:OK:

Ave Andi!

Treba

je pisat Papežu in ga postavit pred dejstvo:

če se je opravičil muslijem in judom, se mora tudi nam!

:grim

Men

pa sploh, ker so njihovi farški tabeli

ubili najboljšega mojega strica v družini.

:cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!